Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
У учителей двойные стандарты. И дистанционно плохо, иочно не подходит. Не пробовали платить им за ничегонеделывание? Пенсионеров, которые не способны обучаться--на выход. Не получится отсиживаться. Жалость пусть к ним проявляют дети, пенсионный фонд. Оставить только сложные предметы. Географию, историю и др. можно проработать самостоятельно во время карантина.
Володимир
Для Татьяна: що таке азимут?
Татьяна
Для Володимир что такое клавикула?
Коментувати
Володимир
Лише дистанційна форма, подумайте про людей з групи ризику, старших, вони звільняється, а працювати вчителями молодь не йде, заміни не має.
Andy Meinetwegen
вчителі якраз через дистанційну форму і будуть звільнятися. а особливо через "змішану". і особливо старші.
Татьяна
Не надо ждать, уже увольняйтесь.
Учитель
Татьна. вы хотите поработать учителем? Попробуйте!
Коментувати
Людина
Краще в цей період дистанційне навчання.Але щоб вчителі проводили уроки через відео,подавали новий матеріал і пояснювали теми.Не залишити все на батьків,бо не кожен може пояснити дитині нову тему з даного уроку,батьки ж не вчителі.Узгодити з батьками години в які будуть проводитися уроки,бо в когось є і по двоє-троє дітей.І всі будуть здорові.
Іванна
Для Людина: а як ви собі уявляєте узгодити час з батьками. У класі 36 учнів. І кожна друга неперевершена" яжемать". Яка не рахується ні з ким і ні з чим. А учительщо повинен цілодобово працювати? У нього що не має дітей чи тільки ваші, а свої це так, нища раса. Ідіть у школу. А якщо вам щось не подобається- на домашнє навчання, експонат або у дистанційно школу. Я не вчитель. Але так ставитись до вчителів, робити з них рабів- це занадто. Це ви повинні підлаштовуватись. І ваше чада не спать до обіду, а потім говорити, що не встигло написати, бо проспали. Карантин- це не канікули.
Дмитро
Для Іванна: Не зовсім згоден. Звісно, карантин не є канікулами, але здобувачі освіти мають зроз3міти, що вони повинні вміти вчитись. Домашнє навчання (Ховм-скулінг), екстернат чи індивідуальне здоровим не дадуть. Прийде здорова дитина і заразиться від хворої. Вони ж не будуть дотримуватись дистанції й сидіти у масках. Скринінг не є ефективним засобом допуску. Бо дитина може бути хвора і не мати температури. А ось у Вашому коментарі сховані й інші проблеми освіти - нестача педагогічних працівників; набирання будь-кого на спеціальності, пов’язані з освітою; неналежне викладання й навчання майбутніх педагогів; низька заробітна плата;погане технічне хабезпечення закладів освіти і т. д.
1
Для Дмитро: Все упирается в тот факт, что основная маса детей не умеет учится. Причины две 1) тотальное нежелание детей учится 2) нежелание учителей выполнять свою работу на качественном уровне (не все такие, но большинство) так как платят за работу очень маленькие деньги. И эта проблема не вчера появилась. И не понятно почему все делают такое удивленное лицо. Понятно то, что родители не хотят видеть своих детей дома и/или реально думают, что в школе их чему-то научат. Потому родители нервничают. А кому из власти нужны раздраконенные родители в предверье осенних выборов? Никому.
Коментувати
Местный
Гарантий по безопасности работы педагога нет никаких, равно как и мотиваций в виде поднятой з/п (не на 400-500 грн) для работы в заведомо опасных условий. Я уже 8й год в образовании (ПТО) и были случаи, когда учащиеся приходили с туберкулёзом... В большинстве случаев родители будут будут просто выгонять своё чадо в учебное заведение, не задумываясь о последствиях.
гість
Для Местный: согласна. разве родители не присылают в школу детей с ОРВИ. напичкав их таблетками. Уже на 1 уроке ребенку становится плохо. Посреди урока мамаша звонит учителю, прерыівая его урок в др классе. с просьбой пойти посмотреть. не сильно ли кашляет ее Вася, и если сильно. отправить его домой. Сплошь и рядом!
Коментувати
artemka20071212@gmail.com
Чому дорослі люди можуть на роботі спілкуватися,працювати разом а діти не можуть ходити в школу?в чому проблема?дійсно діти у найменшій групі ризику.дотоимуйтесь безпечних умов і все буде добре з вчителями і дітьми.а хто боіться-нехай дома в ліжку лежить і все життя боіться захворіти. Не будьте дебілами.
Вчитель-КА
Для [email protected]: принесуть додому вам заразу - дідусям і бабусям. Не будуть діти щось там дотримуватись - у них з порогу обнімашки-ціловашки та й в масці сидіти не будуть. А ось з однієї бутилки пити будуть і один в одного кусати пиріжки.
Коментувати
artemka20071212@gmail.com
Треба традиційне навчання з дотриманням всіх умов безпечного перебування на території школи,вот і все і не треба так боятися боліти у самій низькій групі ризику. Все буде ок
гість
Для [email protected]: Поставити чергових батьків по 10 на коридор. щоб слідкували за дотриманням заходів безпеки.
Коментувати
Олекса Позняк
Традиційне навчання - смерть учителя, особливо пенсіонера. Смерть важка, задушлива. 2 моїх знайомих померли. Кожен думає - ну це не про мене, це хтось інший помре. Потім лежить у гробу з здивованим виразом обличчя
Вчителька
Для Олекса Позняк: а хто про вчителя думає.. Чи діти будуть в масках ходити і дистанції дотримуватися? Це треба бути наївним дпбвлом, щоб вірити в це.
Вона
А що дистанційне навчання для вчителя-пенсіонерасамеок? Всі забезпечені пристроями для роботи? Всі пенсіонери все вміють?
Володимир
Вчителі-пенсіонери повинні сидіти на пенсії! Але її треба підняти.А молодь повинна працювати. Але для цього треба змінити систему оплати: платити за проведені уроки, а не за завідування кабінетами, звання (методист і т.д). Та й підняти погодинну оплату!
Коментувати
Светлана Рулько
Писала тут, але щось не бачу свого коментаря. Почергово навчання у закладі можливе,якщо одна половина класу навчатиметься по пн/сер/ пн, а інша- вівт/чет/суб. Всі випускні класи мають навчатися очно+ 1 обов’язково. Всі інші- по черзі тричі на тиждень і лише на головні та важку предмети- мови,математики, природничого напрямку, історичного(всі ті,які є на ЗНО). А фізкультуру,працю, мистецтво(музичне і образотворче),Інформатика та основи здоров’я- - дистанційно, але раз на місяць- очно для оцінювання. Очно- надання нового матерівлу та пояснення розв’язання практичних задач(дистанційно вдома- самостійна практична робота). Оцінювання(в інтернет журналі та щоденнику) тематичне і семестрове. Оптимізація навчальної програми та прибрання з наї вторинних тем"водични",які там є задля "загального розвитку". Календарні планування після такої оптимізації по кожному предмету на сайті закладу для ознайомлення учнів та батьків і можливості при якихось форс-мажорах самостійно вивчити і здати коли вийде по домовленності з учителем.
Олекса Позняк
Для Светлана Рулько: яка різниця яким чином через мій кабінет пройде 800 учнів . Не сумнівайтесь, хтось із них принесе ковід. Зараз літо, жара, сухо. Крапельки слюни швидко випаровуються. Але на осінь, зиму, коли починається грип, чекайте і ковід
Для Олекса Позняк
Цікаво, скільки Ви збираєтесь сидіти на карантині і на дистанційному навчанні, і де, на Вашу думку, подінеться covid. Не пишіть дурниці, дітей і нас з Вами необхідно вчити жити в таких умовах, як захиститися самому і не наражати на небезпеку інших. Виховувати культуру поведінки і поваги один до одного, а не закривати дома і вести дискусію що краще.Невже Ви думаєте що діти при працюючих кафе, клубах, кінотеатрах і т.д. та ще і коли батьки на роботі булуть сидіти за комп’ютером і вчитися?
Олекса Позняк
Для Для Олекса Позняк: на карантині буду сидіти поки мені вакцину не вколють. І мені плювати що чужі діти будуть бігати по клубах і кафе. Мої не будуть бо я відповідальний батько і дід. Викиньте з своєї голови совок що учитель повинен умовляти і мотивувати. Я працюю по інтернету з дітьми за кордоном. І у них величезна мотивація, вони рвуть знання зубами. І батьки їх не вмовляють учитись, не бігають за ними до 50 років як у нас. Закінчив школу - копня під зад -або йди учись або працюй, годувать тебе дармоїда ніхто не буде.
Коментувати
Галина
А хто подбає про безпеку вчителів? Як на їх здоров’я вплине скупченість учнів? Вони же протягом дня має переходити з класу в клас. Батьки, учні... А вчителі, ніби роботи.
Олекса Позняк
Для Галина: тікаєм, особливо пенсіонери. Владі на вчителів плювать, бо вчительство неорганізоване, немає кому нас захищати. Профспілка продажна
Вчитель
Вимагайте безпечних умов праці і підняття зарплат.Не мовчіть! Вчительство - найбільш залякана частина суспільства.Йому скажуть прийти в школу і працювати у дві зміни за одну і ту саму зарплату - і будуть.Працювати з хворими дітьми - Будемо! Психологія вчителя - головне маємо роботу!
Алла
Багато хто говорить про вчителів-пенсіонерів, які будуть в групі ризику. Але я скажу, я молодий вчитель, і я не збираюсь ризикувати здоров‘ям (своїм чи своєї сім‘ї) за 5700.
Коментувати
освітянин
Змішана форма навчання має найбільші перспективи на майбутнє. Поряд з тим напевно треба відкинути в сторону той варіант, який передбачає навчання одного тижня однієї групи, а другого іншої. Такий підхід не ефективний і в той самий час не далекий від суто дистанційної форми. Краще вже скорочені уроки і навчання по змінах. Зрозуміло, що тут виникає питання оплати праці вчителя. Але ця проблема у деякій мірі вирішується. Якщо у класі 2 уроки української мови, тоді 1 урок учитель проводить з першою групою, а 2 урок - другою. Решта учні опрацьовують дистанційно. Якщо 3 уроки. 1 - 1 група, 2- 2 група, 3-дистанційно. Якщо 1 година. Тоді одного тижня урок у 1 групи, а наступного тижня у другої. Переваги такого підходу говорять про себе. Учні кожного дня будуть відвідувати школу. Педагоги повністю будуть відпрацьовувати своє навантаження. І саме головне - буде забезпечено навчальний процес. Не всім є прихильниками уроків по 30 хв. Але все одно це краще, ніж суцільна дистанційна форма.
освітянин
Скорочені уроки це добре. Не бажано щоб учні під час карантину гуртом відвідували шкільну їдальню та інші заклади харчування. Також не бажано щоб вони без масок 45 хв. перебували у одному приміщенні. Не можна допускати допускати тривалих скупчень і т.д. Адже вони будуть ходити без масок. В цьому не має сумнівів. І головне. Учителям ніхто не заважає записувати учням на флешки відеоуроки, презентації до уроків, та додатковий матеріал. Хто захоче вчитися, той без сумніву буде вчитися.
освітянин
50% дистанційно, 50% очно. Одного тижня 1 група очно, друга дистанційно. Наступного тижня 2 група очно, 1 дистанційно - безперечно теж варіант. Але чи одобрять це батьки.
Коля
І знову...Хто подбає про безпеку педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу закладів освіти? Хто продумав про організацію виділення коштів на засоби безпеки для навчальних закладів? Люди на даний час мають дуже багато контактів і в силу своєї роботи і за життєвими обставинами. Ви уявляєте які методи безпеки потрібно розробити для учнів. До того ж. Вже маємо сумний досвід відкриття садочків.
Коментувати