Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
QR
Зебіли і їх діти низької якості не мають права в цій країні на достойну безкоштовну освіту.Здобули?Гірше не буде?Намазуйте тепер.
ЗЕ
Для QR: Україна не для порохоботів.
QR
Для ЗЕ: Правильно,Україна для зе бидла з дітьми низької якості,карабєльними соснами і рабочімі бабамі,чуть поддутимі ))
Коментувати
Надежда
Вот и пр шёл конец образованию. Аминь. То есть детям "низкого качества" образование не нужно.
Батьки
У світі проводять справжнє дистанційне навчання. А не фальсифікують його щоб виправдати владу. Тому підтримуємо усі вимоги ультиматуму нище. Якщо нове дистанційне навчання повторить сумний досвід весни, тоді що воно буде, а що його не буде - однакові речі. Погоджуватись знову на геноцид для учнів не будемо. Підручники конспектувати учні можуть без учителів. Для того щоб дивитися телевізор теж учительських консультацій нікому не треба. Наприклад наші діти виконували усі домашні завдання. Їм ставили 10. Іншим, котрі взагалі жодного разу нічого не виконали, теж ставили 10. Таких порядків більше не хочемо. Усі мають бути рівними. Ми зверталися до учителів за поясненнями. Нам вказали на двері директора школи. То це по вашому таким має бути дистанційне навчання? Змінюйте порядки, приймайте закон про дистанційне навчання, доводьте все до ладу. Інакше нічого не вийде.
Дмитро
Для Батьки: у світі дистанційне, а не онлайн, як у нас. Хоча деякі викладачі проаодили нормальне дистанційне, бо мали домвід закордонлм трохи.
Коментувати
реалист
Для бедняков - дистанционное обучение, для богатых - частные и репетиры, плебс должен пахать на олигархт за копейки, разам образование ни к чему.
Пал Палич
Дивуюся вам, шановні! Якби ці істерія з коронавірусом була б лишень в Україні, то можна було б лаяти владу та нещасних українських вчителів. Владу - за бананову республіку, яку героїчно будували від самого початку Незалежності ВСІ, хто був при владі. Вчителів - за те, що отримують гроші за свою роботу. Це ж неподобство - вони мають честь спілкуватися з ВАШИМИ дітьми, а ще й грошей чекають! Найбільша нагорода для них - лизання п’ят вам та вашим дітям! :-(( Перш ніж кричати КАЛАВУР! ГРАБЛЯТЬ!, подивіться, що твориться у світі. Можливо, вам, шановні БАТЬКИ, потрібно взятися та навести порядок серед всіх вчителів СВІТУ, а то навіть ВСЕСВІТУ?
Людмила
Для Пал Палич: А як не обурюватись, якщо деякi вчителi за весь перiод карантину не провели одного уроку? Дехто чесно намагався працювати, дехто робив вигляд, а вчител математики много Сина навiть не намагалась зробити вигляд. Один раз за карантин вийшла на зв’зок, щоб провести контрольну по матерiалу, яркий дiти дивились по телебаченню. Це нормально? За що вона отримувала заррлатню, хоч i неповну, весь цей час?
Владислав
Для всіх. Ну, ось з тими вчителями, які не проводять належним чином навчання, треба боротися. Скарги писати, говорити з адміністрацією тощо. А крики "Отупіння нації! Не дамо впровадити дистанційку!" безглузді. По-перше, рівень навчання у багатьох вчителів низький був і без карантину. Чи ви не знаєте, як іноді на уроках так само переписують параграфи, а потім дають контрольну у вигляді ксероксу з друкованої збірки? По-друге, якщо епідемія буде розгортатися, то владі таки доведеться знов прикрити заклади. Ви, дійсно, вважаєте, що хто б там не був при владі йому вигідно тримати всіх на дистанційці і виплачувати зарплати, не мати змоги провести всілякі там заходи, не брати гроші за харчування, відкласти всі ці мани та олімпіади тощо? Зрозумійте, що у них під час карантину простоює колосальний апарат: вчителі, начальники, чиновники, департаменти, кухарі, підвищувачі кваліфікації і т.д. Думаю, що керівництво лихоманково шукає можливість_не_продовжувати карантин :)
Коментувати
User
Цікаво, а з дітьми хто буде сидіти вдома, а ще за години батькам будуть платити??
Кек
Для User: а зачем ты заводишь детей когда у тебя нет времени на них?
User
Вот ты наверно нянечку имеешь если можешь оставить ребенка и спокойно пойти на работу. Включи мозги, а не смартелектронику!!
Коментувати
Лаура
Какие умнички! Молодцы, что сказать. 11 класс уже написал провальное ЗНО по математике, не видя нормального обучения 3 месяца (знаю что говорю, была инструктором в Киеве) ужасные условия, жара, маски. Из 14 человек, 12 - сдали бланки уже через 40 минут написав только тесты 1-20. А это по старой шкале 112 баллов. Ещё два человека решили часть 2, это 170 баллов. Если дистанционное образование будет так же плохо организовано, то образование которое у нас и так в упадке, пропадёт полностью.
Правдоруб
Для Лаура: так в цьому ж мета зеленої влади! Навіщо банановій республіці, що перебуває під зовнішнім управлінням нормальна освіта, наука, технології, виробництво?
mihark
А предыдущая власть была лучше??? Не несите бред. Ваш порох давно продался.
1
А ваш Пора біл луччє?)))) Стандартна фраза зелебобіка,коли немає чого сказатм по суті)) Да,він був кращим за зе.
Коментувати
правда
МОНУ під час дистанційного навчання зробило ставку на директорів шкіл, а вони плювати з Пізанської Вежі хотіли на дистанційне навчання. Знайте що вони робили? Гроші гребли. Таких учнів котрі нічого не робили буле багато, а гарні оцінки отримували за рік ще більше. Провал дистанційного навчання це заслуга директорів та завучів. Не треба писати тут писати про технічні можливості. У багатьох вони були. Дистанційна навчання провалено. І повернути довіру батьків до нього не так легко вам буде. Кожен користувався дистанційним навчанням як міг. Але результат не заставив себе багато чекати. Батьки зневірені повністю. Давайте дійсно цю аферу зупиняти і чекати кращих часів. Мабуть так буде саме краще.
Іван
Для правда: І де це ви бачили,що МОН переклав все на директорів?Ні МОН,ні органи управління освітою,не знали,що і як потрібно робити.Були розгублені і дезорієнтовані.Мандзій сказала,що вчитель одноосібно сам обирає платформу і це привело до ступора,бо батьки заплутались у десятках платформ,як і їх діти. Ну,а директорам,деяким,також нічого не хотілось. Та настрашніше попереду.А ми всі важко відпочиваємо.Потрібно терміново готуватись до справжнього дистанційного і платити не всім,а хто реально працює. І техніку терміново купувати!
Дмитро
Для правда: не плутайте онлайн-освіту й дистанціну
Коментувати
Учитель
Подібні "новини" про різні ймовірності не дають нічого, окрім паніки та пересудів серед батьків та вчителів. Вважаю, що не пізніше 1 серпня МОН та уряд повинні визначити форму навчання у школах з 1 вересня й, не зважаючи ні на що, дотримуватися прйнятого рішення. Будь-якого, але прийнятого. Наша біда - у слабкості влади, рішення приймаються, постійно змінюються або відтягюуться до останнього. Типовий приклад - звільнення від ДПА учнів 11-х класів. Про це казали ще у квітні, але рішення ухвалили за три дні до ДПА/ЗНО. А після того, как Міністерство його "роз’яснило", почався суцільний хаос, який триває донині. Так само станеться і з початком нового навчального року, якщо остаточне рішення як навчатися буде прийнято нашою владою 31 серпня. Але, скоріше за все, так і станеться. Згадаєте мої слова.
Батьки України
Перестаньте нас лякати! Закінчиться карантин, учні здадуть одночасно матеріал за два роки і на тому все. Хто з вас вважає, що дистанційно вони краще навчяться? Такого у більшій мірі не станеться. Якщо школа і учителі не мають технічної можливості вести дистанційне навчання, тоді яке право бухгалтерія їх повну заробітну оплату? Підтримуємо повністю ультиматум нище. Інакше фарсу, афери, чи показухи під гаслом дистанційне навчання бути не може. Запитання владі. А з якого це дива вже РНБО вирішує справи освіти? А того дива, що МОНУ вже себе дискредитувало в очах батьків повністю. Вам ніхто не вірить. Вас ніхто більше не підтримує.
Anna Avstrijskaya
Для Батьки України: Ніякого дистанційного навчання не було, а було навчання за дистанційними технологіями, ці поняття трохи різняться. І можна подумати міністерство освіти, та й уся влада, тільки й думає над питанням, як повернути вашу довіру до себе. Плювати їм на вас з високої гори.
Дмитро
Для Батьки України: у нас дистанціного навчання майже не було. Було онлайн, тобто за допомогою дистанційних технологій
гість
А хто сказав, що вчителі отримували повну заробітну плату???
Коментувати
Перспектива
Діти підуть у школи 1 вересня у масках. Кожду перерву вчителі будуть бігати з градусниками і в паніці.При перших ознаках хвороби у школі буде колапс освітнього процесу. Вонь від дезінфекції буде така, що батьки самі будуть благати щоб діти вчились дистанційно.
Дмитро
Для Перспектива: для тих, хто проти дистанційного так і треба
Коментувати
Covid-19
Я дуже сподіваюся, що цього не станеться! У мене вже більше 40к фоловерів в Україні, а восени я планую перейти межу у 100к! Ніякої пандемії немає, діти повинні вчитися у школах, а не перетворюватися на асоціальних калік, без жодних навиків комунікації! Не слухайте нікого, ваші діти повинні вчитися у школах, ніякої дистанційної освіти, і ніяких масок та респіраторів!
Чатланин
Для Covid-19: усі пацаки повинні носити намордники:youtube.com/watch?v... =hHZ-0Tf6PYE...
Лікар-інфекціоніст
Якщо вірити офіційній статистиці, то до кінця вересня вся Україна вимре від коронавіруса. Однак, давайте чесно: у кого родичі або знайомі захворіли від цієї телевізійної хвороби? Так отож :)
Олекса Позняк
Для Covid-19: пойди сука і поцілуйся з хворими у Олександрівську лікарню.Ти путінська шваль. У меневже більше 10 знайомих перехворіли 1 помер. Помирають від пневмонії, діабету, нирок хоча причиною був ковід. Тому по селах ковіду немає померла людина та й усе - тестів немає
Коментувати
Реальність
Якщо карантин не завершитьсяя,а навчання 1 вересня не розпочнеться і дистанційно то школи втратять вчителів, а батьки взагалі отримають дітей без освіти....Дистанційна освіта дає хоть якусь надію на навчання. Наприклад епідемія завершиться 1 березня, і діти підуть в школу 2 березня.Пропущено буде майже рік.Яким чином діти вивчать матеріал по всім предметам? Хто заплатить вчителям за додаткове навантаження? Який буде перегруз в головах учнів???? Від вчителів тут мало що залежить.
Олекса Позняк
Для Реальність: хто вчився той буде вчиться а хто ходив у школу в ігри на смартфоні погулять то нехай батьки полюбуються на своє чадо
Коментувати
Анна
Як математику ,мені хотілося б бачити розрахунок такої імовірності,який грунтується на точних формулах і правдивій статистиці.
Батьки
Усе правильно з 1 вересня учні мають ходити до школи. А якщо таки підемо по самому гіршому сценарію, тоді зупинимо навчальний процес до повного зняття карантину.
Учитель
Для Батьки: Так діти забудуть і те , що знали. Вони й так 1 вересня приходять, як чистенькі аркуші. А якщо ще не вчитися- це все. Дистанційна освіта хоч якось надає знання. А якщо їїх правильно організувати- буде надавати й добрі знання
Дмитро
Для Учитель: Згоден
Дмитро
Для Батьки: Я студент і буду вимагати освіти, бо маю право на неі у будь-який час. Я не збираюсь знання забувати і на півроку просирати час.
Коментувати
Батьки
НЕ БУДЕ НІЯКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ. Вам хто давав добро на дистанційну освіту? З дітей калік робити! Ймовірно восени буде повністю зупинений навчальний процес до покращення ситуації. Що взагалі влада зробила для ефективного дистанційного навчання? А нічого, висунули на обговорення "рекомендації" ? Ви самі читали ті рекомендації? Там ніякої конкретики. Що взагалі означає рекомендації? Хочу роблю, а хочу не роблю. Все знову зведеться до конспектування підручників. Підручники почесне РНБО учні можуть конспектувати без учителів.
УЛЬТИМАТУМ
1. Закон про дистанційну освіту; 2. Кожна школа зобов’язана вести свій сайт дистанційного навчання. На цьому сайті має бути розклад онлайн занять, та короткі відомості про теми які учні мають опрацьовувати самостійно. Батьки у будь-який момент повинні мати право перевірити стан дистанційного навчання; 3. Не менше 50 % годин учителі мають працювати в онлайн режимі; 4. Жодних домашніх завдань з повітря. Учні мають мати підручники, в тому числі старі, всі 100% завдань вони мають виконувати з підручників; 5. Жодних уроків по ТБ. У нас учителі беруть зарплату; 6. Школи на свої сайтах мають окремо звітувати про роботу асистентів учтелів, психологів, логопедів. Дуже багато виникає запитань, стосовно їх роботи; 7. Повне зняття оплати за гуртки та факультативи. Їх ніхто не проводив. І не буде проводити; Якщо до наших вимог не дослухаються. Ми повністю заборонимо учням брати участь і показусі за яку учителі будуть отримувати гроші, а учнів так і нічого не навчяться.
Батьки
Якщо дистанційне навчання, тоді мають вчитися усі учні класу, а не двоє вчитися, а 10 отримувати відмінні оцінки. Ми розуміємо, що за це директори беруть великі гроші. Тільки ми батьки цього терпіти не будемо. Або усі, або ніхто. А ні, тоді переводьте їх на екстернат. Дистанційне навчання в очах батьків себе не виправдало. Це привід для корупції та знущання над учнями. Ми слабо віримо, що воно себе виправдає. Але за умови дотримання всіх наших вимог, ми готові дати владі шанс.
Петро
Для УЛЬТИМАТУМ: Проснись и пой! Для виконання запропонованого Вами, шановний пане, потрібно: 1) капітально зміцнити матеріально-технічну базу шкіл; 2) забезпечити учнів комп’ютерною технікою; 3) при 50 % годинній роботі в онлайн режимі перше вилізуть очі вчителям, а потім - учням, знайдіть методику де рекомендовано таке навантаження; 5) без домашніх завдань учні матеріал не закріплять, отже, даремна трата часу. Крім того, врахуйте вплив чорнобильської трагедії на інтелектуальний рівень учнів і те, що мінімум 50% із них, зроблені на п’яну голову. Для повної заборони учням брати участь у показусі за яку вчителі будуть отримувати гроші, а учні так і нічого не навчатся- ЧИТАЙ ТЕ КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ. И нехрен нас ПУЖАТЬ!!!
Коментувати
Мама дуже тупого учня
Ааааааааа! Коронавірус! Усі хто ходив на ЗНО з математики вже померли! Ааааа! Не встигають прибирати трупи з аудиторій! Ааааа!!!! Потрібно негайно скасувати ЗНО! Вступ до університетів лише за хабарі!!!! Ааааа! Коронавірус! Ми всє умрьом!
Правдоруб
Щось тут не сходиться. З такими темпами зараження і такою високою смертністью від COVID-19, як нам розповідають, до кінця вересня населення України просто вимре. Але, насправді, запитайте у себе, чи багато хворих на коронавірус серед ваших родичіів і знайомих? Так отож :)
Дмитро
Для Правдоруб: були хворі (знайомі й рідні), але в легкій формі. Перехворіли, перебуваючи на самоізоляції.
Коментувати
Учитель и мама
Только ЗА! Но родители конечно взвоют! Особенно те, кто вообще не привык вникать в обучение собственных детей, эти будут просто орать из каждого утюга!
Учасник
Для Учитель и мама: Нічого, почнуть заражатися і вмирати -- самі почнуть вимагати карантину і дистанційки, це ж сміливість поки не торкнеться самих.
Гость
Для Учитель и мама: если вы учитель, то явно низкопробный, потому что просто обгаживать родителей, не зная конкретных ситуаций, нормальный человек не будет. Есть масса семей в которых несколько детей, которые учатся в разных классах и родители не всегда имеют элементарно место для обучения всех их на дому и достаточно техники, не говоря уже про время для каждого после основной работы. Но судя по всему вы как раз из тех учителей, которые раз в несколько дней кидают задание в Вайбере. Это конечно очень удобно свалить свою работу на других и получать зарплату, но так как об этом говорить невыгодно, то лучше кричать про "нерадивых" родителей.)))
Теж вчитель і мама
Для Учитель и мама: Невже Вас, як вчителя, задовольняє рівень знань ваших учнів після дистанційного навчання? Невже вони чогось навчилися? А свою дитину Ви встигаєте навчити всім предметам?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!