Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
А
У же англійську вивчили!? Настав час математики!? Всі інші предмети, почекайте )))
Віктор Логвін
к і завжди "Рік чогось" це просто низка "заходів" для галочки і нічого реального для поліпшення математичної грамотності, єдина реальність ЗНО з математики, тобто є ЗНО і необхідність як хочеш до нього сам готуватися, я і не проти, але всі підручники за замовчанням написані для роботи з вчителем, а не для самостійної роботи. Створіть відповідні підручники, або видайте нормальні офіційні ГДЗ, чи додатки до підручників для самостійного засвоєння матеріалу.
Небайдужий
Для Віктор Логвін: Як професійний репетитор, з впевненістю можу сказати, що більшість шкільних підручників з математики якраз чудово підходять для самоосвіти! Нормально викладений теоретичний матеріал, обов’язково є приклади розв’язування типових завдань, завдання для самостійної роботи за різними рівнями складності розподілені, є відповіді для самоконтролю....
Коментувати
бібліотекар
Стане у нагоді й оновлення МОН фондів шкільних бібліотек документами з математики, логіки. З радянських часів це не вілбувалося.
Shah
Математика учит мыслить логически, учит анализировать, развивает логику, это основа в конце-концов. Сейчас в 17 лет выходят "лбы" из школ и лицеев, которые не могут сделать элементарных умозаключений, но зато, *, знают когда крестили Киевскую Русь. Существуют 2 вида людей: "Технари и бесполезные".
Небайдужий
Для Shah: *, вони і про Київську русь не знають! Вони знають тільки, де що в їхеіх гаджетах @раних
Владислав
Історія - це далеко не лише знання дати Хрещення Русі. Щоб вдало скласти іспит з історії треба мати непоганий кругозір, словниковий запас, логічну компетентність, розумітися на соціальних, економічних, політичних процесах. Ті, хто обирає історію як "нескладну" у порівнянні з математикою, бувають неприємно вражені, зіткнувшись з реальністю у вигляді конкретних тестів. Бо їм некомпетентні вчителі і "досвідчені" батьки все життя говорили виключно про дати. Там параграфи напам’ять переказували, там сміялися "ой, я ніколи не могла ці дати згадати...". Ось і маємо тих самих "лбів", які не можуть "зробити елементарних висновків". Частіше навіть буває, що розкрити правильно дужки вони таки можуть або обчислити площу прямокутника. А ось зрозуміти текст документу довший за одне речення - ні. Не говорячи вже про "елементарні висновки".
Коментувати
Владислав
По нынешнему учебному плану в 10м классе 2020/2021 учебного года в классе с углубленным изучением истории аж 2 часа математики. Что можно выучить за эти 2 часа??? А если откровенно, то не всем она и нужна в дальнейшем.
Володимир
Для Владислав: такого не може бути. Типова освітня програма, на основі якої складаються навчальні робочі плани, визначає МІНІМАЛЬНУ кількість годин. І там на математику виділено ТРИ години. Якщо в вашому закладі менше - значить ваша адміністрація порушила цю норму.
Я
А что по по-вашему можно за три години выучить математику???
Алла
для Володимир: наприклад, в 11 класі - математика - 3 години!.... і що діти опанують за три години???....мені сподобалось ось це місце - "Згідно з планом, протягом навчального року 2020/2021 також передбачено збільшити кількість навчальних годин на вивчення математики в Державному стандарті базової середньої освіти,.... "як здадуть ЗНО наприклад діти, які навчались на 3-4 бали у 8-9-10 класах??? знову буде винен вчитель?
Коментувати
Николь
Ох, дійсно, мені так потрібна ваша математика для подальшої життєдіяльності. За 1 рік підтягнути математику неможливо..
лєший
Спочатку НАТО, РФ і КИТАЙ мають посилити свої лабораторії де знаходяться віруси Сибірської язви, Еболи, Чуми, Малярії, інші штампи коронавірусів. А післі того в Україні можуть посилювати увагу до вивчення математики. Прикро, але математична грамотність це питання державної безпеки.
лєший
PS: Посилити охорону своїх лабораторій.
Р
Лол, ліабораторії... Ви ще про масонів забули сказати. Конспірологи фігові
Виктория Владимирова
Для лєший: Віруси малярію не викликають. Збудник - малярійний плазмодій. Чума - бактеріальне захворювання. Так що треба вивчати? Математику чи біологію?
Коментувати
Правдоруб
Ніякого толку з цього все одно не буде. По тій простій причині, що нинішнім правителям України наука і технології непотрібні. Вони неукраїнці за своїм походженням і сприймають Україну виключно, як місце для особистої наживи. Тому вчителі математики отримуватимуть мізерні зарплати, науковці та інженери отриуватимуть в Україні мізерні зарплати, і кожна людина наділена інтелектом мріятиме про те, як втекти з України за кордон. От вам і вся математика.
Небайдужий
Для Правдоруб: Отут згідний на 100%!!! Дирекції фахові, але вимогливі вчителі не потрібні, бо з такими неможливо домовитись про оцінки для тупих і нахабних мамаш-блогерш, яким потрібні тільки оцінки, а не знання...
Коментувати
Анна Самотой
сама по себе идея,конечно,хорошая,но исходя из уровня преподавания учителей хорошего ожидать не стоит.Плюс нет подходящей обстановки для обучения вовсе,не только математики.
Дмитро
Для Анна Самотой: вибачте, але правильніше буде рівня якості с-ми освіти, а не рівня викладання.
Небайдужий
Для Анна Самотой і Дмитро: якщо буде відповідальність батьків за результати навчання їхніх дітей -- буде результат. Якщо ж командувати в школі будуть знахабнілі і тупі мамаші-блогерші, яким потрібні тільки оцінки, а не знання дітей -- толку не буде, їхні тупі нахабні чада і далі будуть порушувати дисципліну, заважати вчителю проводити урок і вчитися нормальним дітям, а винним зробоять вчителя. В кращому випадку заберуть клас і зменшать навантаження (а значить і зарплату), а в гіршому і взагалі директор буде травити і вичавлювати зі школи. Скоро з такими тупорилими блогершами нормальних учителів в школі не буде! Хто ж буде вчити дітей математики??? Напевно знову все навантаження ляже на нас -- на репетиторів....
Коментувати
Світлана
От западло дітям. В цьому році взагалі дпа відмінили, а в наступному - обовязкові чотири предмети? Чим же так цьогорічний 10 клас завинив?
Ліля
Для Світлана: це так звана соц. рівність - одним все , а іншим нічого:((((
Я
Пусть дети которые не сдавали ДПА попробуют теперь в институт за границу поступить. Для этого и освободили.
Коментувати
Ксенія
Не мучте дітей , дайте їм нормально навчатися, а не робіть з них насильно математиків....
Света
Для Ксенія: Чем мучить ,тем что скоро каждый второй не будет знать 2*2?!
Гайсинська
Розшифровую (бо Ви, мабуть, математик) - ключове слово - НАСИЛЬНО.
Лариса
У багатьох школах математичні кабінети не онащені технікою і навчання все залежить від професіоналізму викладачів.Яущо міністерство ставить за мету підвищення якості математичноі освіти, то коментувати повинні професіонали. Це питання реально треба вивчити, а нк робити вигляд, а потім ще зважати на коментарі тих, хто в тому нічого не розуміе. Просто поговорити може кожен, але рішення приймати треба на основі досвіду і професіоналів. У кожній області такі люди е : це методисти-математики, які вам безкорисливо все напишуть. Ви просто прислухайтесь до іх думок.ЗНО потрібно не для батьків, а для дітей і іх майбутнього!Є дине треба зрозуміти: чи може без перерви дитячий мозок працювати 3 години???Адже за дослідженнями мозок активно і продуктивно працюе лише 25 хвилин!Де наші психологи?!Де вони? І далі нема програми підготовки до стресовоі ситуаціі!Адже для випускника3 години безперерви: діти казали, що на завданні ~~~~27 вже голова не соображала нічого! ЗНО треба і навіть дуже треба.Просто додумати, як дітям допомогти!!!
Коментувати