У Києві виявлені нові випадки коронавірусу серед освітян

Усіх працівників освітніх закладів та контактних осіб було відправлено на самоізоляцію

У Києві виявлені нові випадки коронавірусу серед освітян

У столиці виявили нові випадки захворювання на коронавірус серед освітян.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Зазначу, що з’являються нові випадки захворювання на коронавірус і серед освітян. Зокрема, за останній тиждень по одному випадку виявили в школах № 270, № 212, № 282 та в ліцеї № 51. А також у школі № 235 та новий випадок – у школі № 197. Там скрізь захворіли вчителі. У школі № 308 на коронавірус захворів завуч. Там усіх працівників, оскільки багато було контактних, відправили на самоізоляцію», – повідомив Кличко.

Він також відзначив, що скасування обов’язкової державної підсумкової атестації є виваженим рішенням у нинішній епідеміологічній ситуації.

«Я вдячний, що держава прислухалася до нашої позиції. І учням, які не збираються цього року вступати в українські вищі навчальні заклади, дозволили не складати ДПА. Ті ж, хто вступатимуть до вишів, матимуть змогу пройти зовнішнє незалежне оцінювання. Це – виважене рішення в нинішній ситуації. Бо безпека і здоров’я наших дітей – головне», – наголосив Кличко.

Освіта.ua
19.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сторонній спостерігач
А чому б параноїкам і шизофренікам, які так бояться коронавірусу просто не викопати собі бункер і пересидіти там епідемію? Чому свідки коронавірусу тиняються по вулицям і отруюють життя нормальним людям?
Арсен
А якже мандзій зі своїми соросівськими вибриками --ЗНО ВІДБУДЕТЬСЯ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ.ОТ і відбулося за будьяких умов а головне для всіх учнів як про це говорить відомий експерт - сорося теж дятел.зно - тільки для всих - це перевірка роботи вчителя і учня.козли.
Експерд ВООЗ
Для Арсен: давайте згадаємо Білорусію. Світлочолі експерди з ВООЗ попереджали лиховісного диктатора Лукашенка, що не можна проводити парад на 9 травня. Але він не послухав експердів і провів таки парад. І сам на нього прийшов без маски. І все, вимерла уся Білорусь. І Лукашенко помер. Щоправда ще триває чемпіонат Білорусії з футболу (єдиний у Європі, до речі) але в ньому грають зомбі, бо всі футболісти теж уже давно померли. Ось який страшний коронавірус!
Олекса Позняк
Для Експерд ВООЗ: ти дебільне там саня 3% диктатор , що сказав те й буде. Там масово гинуть від корони але пишуть інші діагнози як колись чорнобильцям при срср
за державу
Для Арсен: Ти баран чи читати не вмієш? ДПА і ЗНО - це різні речі!
Коментувати
Олекса Позняк
Свідку уйла діда панаса.Шуруйте обоє в Олександрівську лікарню волонтерить. Бажано там пообніматься. І в гроб. Бо учитель не депутат і не монах лаври яким плазму крові з антитілами переллють
Лікар з Олександрійської лікарні
Для Олекса Позняк: підкажіть будь ласка лікарям з Олександрійської лікарні, де в Олександрійській лікарні можна побачити хворих на коронавірус. Нам всім дуже цікаво подивитися на таке чудо.
Олекса Позняк
Для кацапський Лікар з хуйлостана: тут тобі не твоя рашка де навіть ВООЗ питає чому так багато хворіє а мало помирають. Сховати корону від демократичної преси неможливо. Я сам знаю 1 померлого і хвору сімю які вижили але симптоми корони були у всіх
Сторонній спостерігач
Симптоми корони? А чим вони відрізняються від симптомів звичайного грипу? ВООЗ - це свята і непорочна організація. От тільки США розірвали всі відносини з цією святою і непорочною організацією Тут хтось явно дебіл: або американці або олекса позняк.
Коментувати
Дід Панас
А сьогодні, малята, я розповім вам казочку про хворих на коронавірус. Хворі на коронавірус - це такі ж міфічні істоти, як і єдинороги: усі про них чули, проте ніхто й ніколи не бачив. В народі існує легенда: хто темної ночі на Івана Купала піде в ліс і знайде там хворого на коронавірус, тому непорочна соросівська діва Уляна Супрун покаже свою пілотку. Ось така фуйня, малята.
Ольга Кожемякина
Для Дід Панас: дурачина ти й простофіля,мені тебе жаль...не розумієш, що речеш.(((
Коментувати
Свідок секти коронавірусу
АААА! Ми всі помремо! Вже зараз вулиці завалені трупами померлих від коронавірусу, їх просто ніде ховати! Всі терміново повинні вдягнути протичумні костюми і вколоти собі по десять вакцин! АААА!!!!
Свідок секти коронавірусу
Святий Біл Гейтс і непорочна діва Уляна Супрун, допоможіть! Врятуй нас священний ВООЗ! Коронавірус! АААААААААААААА!
Коментувати
Олекса Позняк
так пока ещё в школах нет детей... Придурки директора назначают контактные нарады-педрады в то время когда ЗУМ освоили даже первоклашки. А теперь представьте что будет если придут дети. Заболел 1 человек и тотчас на самоизоляцию полколлектива с коими он на педраде сидел, да чай на перемене гонял + те классы где он чихал да тетради проверял+журналы которые переходят из рук в руки. Дистанционке альтернативы нет
ALAn
Для Олекса Позняк: Думаєте, адміністрація винна? У них теж "зверху" начальство є! Сказали йти на роботу - всі прийшли!
Коментувати