Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
А що буде з нагородженням золотою та срібною медалями? Діти отримають нагородження за річними балами?
Дмитро
Для Юлія: ті????-лі до одного місця. Вони не длплможуть.
Лю
Так, для вступу вони не мають значення, однак і мене хвилює це питання!
liketaurus
вони мають значення для дитини - як символ і визнання її здобутків
Коментувати
Оксана
Так все таки, выпускники 11 классов, которые собираются поступать в институт- будут писать ЗНО или нет?
Liana
Для Оксана: для вступу обов’язково зно
Василь
Для Оксана: так
Дмитро
Для Оксана: втуп зі ЗНО
Коментувати
Хельги
Урра Наконец-то Рада проголосовала. Теперь еще президент должен подписать и выпускники свободны !
Батько
Кому не потрібен ВНЗ і відповідно ЗНО звалив ще після 9-го класу. Ці зміни до .... .
Владислав
Для Батько: ЗНО остаётся, отменено ДПА. И это правильное решение.
С.А.
читайТе уважно "...проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО" чи може державну не знаєТе
Коментувати
Вова
А касается ли єто тех кто идет учится дальше ? Там сказано отменяется для всих здобувачив повнои сердньи вот по факту то я тоже получаю полное среднее ,но иду дальше, про это не сказано.
Рыбамоя
Для Вова: Вова, якщо ти йдеш далі навчатися в школі 10-11 класи, це значить, що ти отримав базову середню освіту....
Коментувати
наталія
а якщо дитина закінчила училище і хоче поступити в коледж на іншу спеціальність?
Вова
Если я сдаю ЗНО и иду в универ , то как я напишу зно будет в атестате или то что я получил в школе?
Svetlana
Для Вова: Сдаете ЗНО, во вкладыше к свидетельству в графе ДПА стоит " Звильненый". Если хорошо сдаете ЗНО, то можно внести эти балы во вкладыш в графу ДПА, но вкладыш нужно будет менять.
Аліса
Для Вова: В твоём аттестате будут выставлены только годовые оценки по предметам. Там, где предполагались оценки по ДПА, будет запись "Звільнений". Для поступления в университет засчитают баллы по ЗНО. Но если ты хочешь, чтобы в аттестате стояли оценки за ДПА (это имеет смысл делать, если ты уверен, что они добавят тебе балл аттестата), то нужно сообщить школе о твоем желании пройти ДПА, чтобы они не выписывали додаток до "Свідоцтва про повну загальну середню освіту".
всё тот жеВова
Спасибо большое за ответ , изивните задам еще вопрос, вот в школе я отличник , условно напишу зно не на 10 а на 9 то уже не имеет значения атестат у меня отличника, но напишу на 11 могу внести балы? Буду очень благодарен за ответ!
Коментувати
Максим
Я так розумію, що студенти 2 курсу коледжу не будуть здавати ДПА у формі ЗНО. Але якщо після закінчення коледжу в них є можливість поступити на споріднену спеціальність без ЗНО.
Вдад
Для Максим: після коледжу для вступу на бакалавра треба здавати зно з української мови, а на економічні спеціальності ще і зно з математики плюс фаховий іспит
Максим
це для деяких спеціальностей.
Коментувати
Наталія
на коледжі цей законопроєкт поширюється? , , , , , , , , ,
Дмитро
Для Наталія: так
Людмила
Люди. чого ви такі жорстокі до школи. Я б хотіла побачтити вас під час он -лайн навчання , якби вас змусили працювати по 18 -20 годин на добу. Роботи найчастіше перевірялися до 2 ночі. А о 8.30 вже знову он - лайн уроки. І медаль отримується не після прийняття сьогоднішнього закону, а протягом . принаймні, двох останніх років ( за положенням). а найчастіше видається дітям.які мають великі здібності і "пашуть" в школі так, що дорослим треба повчитися. А сьогоднішні випускники під час он - лайн навчання щоб опанувати матеріал без вчителів також навчалися до 2-3 години ночі. Діти дуже втомилися, це ті, що дійсно навчалися , і хочуть вступати. Шановний Уряд та Міністерство досить знущатися над цими дітьми , прийміть вже нарешті якесь рішення про дату проведення ЗНО. Не тримайте дітей в напрузі !
Коментувати
Гость
Что по поводу выпускников прошлых лет ? Зачем им вообще это ЗНО, люди работают полноценно им вышка нужна для галочки. Нынешняя власть ироды никто из них не сдавал зно
989
Для Гость: Якщо для галоки, то не вступайте. Для вступу ЗНО обов’язково.
Коментувати
Михайло
Я мав здавати зно на 2 курсі колледжу, цей законопроект поширюється?
Таня
Для Михайло: здається так
Олег
Для Михайло: Так
Учень
Для Михайло: Не эксперт, но если я не ошибаюсь, то да. Как сказали на самом зачитывании, от ДПА освободят не только 11-классников, но и студентов колледжей и проф. училищ. Т.к. несмотря на внешнюю оболочку, ДПА - он везде ДПА, как и аттестат о загальной средней освите - он и в колледже такой, и в школе. И собственно ДПА сдавали одинаково и в 11 классе, и в колледжах, техникумах. Поэтому, основываясь на этом, и на информации непосредственно от министров - сдавать вы сейчас не должны. Вам должны дать аттестат о загальной средней освите, с пометкой "Освобождён от ДПА". Вы можете добровольно пройти ЗНО, если собираетесь поступать в ВУЗ сразу же после второго курса, но если вы не будете поступать в ВУЗ, то тогда, сдавать ДПА в форме ЗНО вы не должны.
Коментувати