Як полегшити вивчення майбутнього й минулого часу в англійській мові

Найкращі практичні завдання, що допоможуть дитині засвоїти майбутній та минулий час в англійській мові

Як полегшити вивчення майбутнього й минулого часу в англійській мові

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям чотирнадцять практичних завдань з англійської мови для закріплення знання граматичних структур Past Simple та Future Simple та збагачення словникового запасу з англійської мови.

Виконання запропонованих завдань сприятиме розвитку лінгвістичного інтелекту, навичок читання й письма англійською мовою, формуванню у дітей позитивного ставлення до вивчення іноземної мови, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Пишемо обіцянки на новий рік. Це завдання допоможе дитині не лише навчитися складати плани та обіцянки на новий рік англійською мовою, а й закріпити знання щодо вживання часової конструкції Future Simple. Завдання складається з двох частин.

Пишемо прогноз погоди. Це завдання допоможе дитині навчитися описувати погодні умови англійською мовою і закріпити знання про вживання часу Future Simple. На сторінці зображено таблицю із прогнозом погоди для семи міст у різних частинах світу. Дитина повинна подивитися на погодний символ і температуру, яка очікується у місті, і скласти речення за зразком.

Будуємо загальні питання в Future Simple. Це завдання допоможе дитині навчитися формулювати загальні запитання (general questions) англійською мовою у часі Future Simple. Завдання містить схему побудови загального запитання.

Будуємо спеціальні питання в Future Simple. Це завдання допоможе дитині навчитися формулювати спеціальні запитання (special questions) англійською мовою у часі Future Simple. Дитині пропонується 12 речень, до двох з яких запитання вже поставлені, а до інших десяти – питання потрібно сформулювати й написати самостійно.

Порядок слів у реченні: Future Simple. Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас з англійської мови та навчитися будувати розповідні речення. Воно містить 10 розповідних речень, слова в яких розташовані хаотично. Дитині потрібно відновити порядок слів та записати правильні варіанти речень.

Порядок слів у питальному реченні: Future Simple. Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас з англійської мови та навчитися будувати розповідні речення. Воно допоможе розвинути навички письма та читання, потренувати увагу, навчитися вживати майбутній час Future Simple в мовленні.

Was або Wasn’t. Завдання, що допоможе дитині закріпити знання was/wasn’t, повторити назви громадських місць і днів тижня англійською мовою.

Порядок слів у реченні: Past Simple. Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас з англійської мови та навчитися будувати розповідні речення. Воно містить 10 розповідних речень, слова в яких розташовані хаотично. Дитині потрібно відновити порядок слів та записати правильні варіанти речень.

Порядок слів у питальному реченні: Past Simple. Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас з англійської мови та навчитися будувати питальні речення. Воно містить 10 питальних речень, слова в яких розташовані хаотично. Дитині потрібно відновити порядок слів та записати правильні варіанти речень.

Будуємо спеціальні питання в Past Simple. Це завдання допоможе дитині навчитися формулювати спеціальні запитання (special questions) англійською мовою у часі Past Simple. Завдання містить схему побудови спеціального запитання.

Будуємо загальні питання в Past Simple. Це завдання допоможе дитині навчитися формулювати загальні запитання (general questions) англійською мовою у часі Past Simple. Завдання містить схему побудови загального запитання.

Неправильні дієслова. Гра «Знайди пару». Це завдання допоможе дитині розвинути пам'ять, увагу й закріпити знання 8 неправильних дієслів англійською мовою. Дитина повинна знайти пари малюнків, по черзі відкриваючи картки, розкладені малюнками вниз.

Будуємо спеціальні питання в Present, Past, Future Simple. Це завдання допоможе дитині навчитися формулювати спеціальні запитання (special questions) англійською мовою у часах Present, Past, Future Simple. Дитині пропонується 12 речень, до двох з яких запитання вже поставлені, а до інших десяти – питання потрібно сформулювати й написати самостійно.

Будуємо загальні питання в Present, Past, Future Simple. Це завдання допоможе дитині навчитися формулювати загальні запитання (general questions) англійською мовою у часах Present, Past, Future Simple. Дитині пропонується 12 речень, до двох з яких запитання вже поставлені, а до інших десяти – питання потрібно сформулювати й написати самостійно.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

БІЛЬШЕ ЗАВДАНЬ

Освіта.ua
15.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів