Вивчаємо теперішній час в англійській мові

Найкращі практичні завдання, що допоможуть дитині легко опанувати граматику англійської мови

Вивчаємо теперішній час в англійській мові

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям дев’ятнадцять оригінальних практичних завдань для закріплення знання граматичних структур - знань про розрізнення і вживання в англійській мові часів Present Simple і Present Continuous.

Виконання запропонованих завдань сприятиме збагаченню словникового запасу, розвитку лінгвістичного інтелекту, логічного мислення, пам’яті та уваги, навичок читання й письма англійською мовою.

Малюємо план кімнати за інструкціями (англійською мовою). Це завдання допоможе дитині навчитися малювати план кімнати, дотримуючись інструкцій англійською мовою, сприятиме закріпленню граматичних конструкцій There’s/There are й збагаченню словникового запасу за темою «Моя кімната».

Розфарбовуємо Кота в чоботях (англійською мовою). Це завдання допоможе дитині не лише закріпити знання про вживання в англійській мові часів Present Simple і Present Continuous, а й повторити назви кольорів та одягу. Дитині пропонується прочитати текст і розфарбувати одяг кота у відповідні кольори

Знайди відмінності у малюнках (англійська мова). Це завдання допоможе дитині не лише розвинути логічне мислення та увагу, а й потренувати навичку вживання часу Present Simple. Дитина повинна знайти малюнок, який має відмінність, обвести його й написати речення про те, чим він відрізняється від інших малюнків (так, як наведено у зразку).

Описуємо, що ми любимо робити у вільний час (англійська мова). Завдання, що допоможе дитині не лише закріпити знання деяких дієслів англійською мовою, але й потренувати навички вживання конструкції like / don’t like doing.

Вивчаємо прислівники частоти (англійська мова). Це завдання допоможе дитині закріпити знання прислівників частоти. У завданні зображено таблицю, яка надає інформацію про рутинні справи хлопчика Джейкоба на вихідних. Дитина повинна подивитись у таблицю, скласти усно й написати речення за наведеним зразком.

Вживаємо Present Simple, описуючи вподобання (англійська мова). Завдання, що допоможе дитині не лише розвинути навички читання англійською мовою, а й закріпити знання часу Present Simple. Дитина повинна прочитати текст і виконати завдання за ним, а також письмово відповісти на питання до тексту за зразком.

Будуємо загальні питання в Present Simple. Це завдання допоможе дитині навчитися формулювати загальні запитання (general questions) англійською мовою у часі Present Simple. Завдання містить схему побудови загального запитання.

Будуємо спеціальні питання в Present Simple. Це завдання допоможе дитині навчитися формулювати спеціальні запитання (special questions) англійською мовою у часі Present Simple. Дитині пропонується 12 речень, до двох з яких запитання вже поставлені, а до інших десяти – питання потрібно сформулювати й написати самостійно.

Учимося вживати дієслова to do й to be у Present Simple. Це завдання допоможе дитині зрозуміти різницю між дієсловами to do й to be в англійській мові, навчитися вживати їх у формах теперішнього часу Present Simple. Виконуючи завдання, дитина збагатить словниковий запас з англійської мови, розвине уважність.

Виправляємо помилки в реченнях у Present Simple і Present Continuous. Завдання, що допоможе дитині закріпити знання часів Present Simple і Present Continuous в англійській мові. У завданні написано десять речень, у кожному з яких є одна помилка. Дитина повинна прочитати речення й виправити помилку, написавши правильну відповідь.

Знаходимо помилки в реченнях у Present Simple (англійською мовою). Завдання, що допоможе дитині закріпити знання часу Present Simple в англійській мові. У завданні написано десять речень, у кожному з яких є одна помилка. Дитина повинна прочитати речення, знайти помилку й виправити її. Після цього потрібно переписати речення без помилок.

Описуємо вподобання (англійською мовою). Це завдання допоможе дитині закріпити знання Present Simple Tense і повторити назви деяких фруктів й овочів. У завданні зображено малюнки фруктів й овочів. Спочатку дитина повинна подумати про свої вподобання й намалювати веселий або сумний «смайлик» поряд із кожним малюнком, а потім скласти речення і підписати малюнки так, як наведено у зразку.

Описуємо вподобання (англійською мовою). Це завдання допоможе дитині закріпити знання Present Simple Tense і повторити назви деяких продуктів харчування. У завданні зображено двох дітей, які розказують про свої вподобання у їжі. Потрібно прочитати речення, у яких пропущено слова like («любить») або doesn’t like («не любить»), подивитись на малюнки і вписати відповідні слова.

Вчимось визначати погоду англійською мовою. Завдання, що допоможе дитині закріпити знання назв погодних явищ англійською мовою, а також навчитись відповідати на питання «What’s the weather like today?» У першій частині завдання дитина повинна подивитись на малюнок, визначити, яке погодне явище на ньому зображено, та підписати його. У другій частині завдання потрібно написати та намалювати, яка погода сьогодні.

Порядок слів у реченні: Present Simple. Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас з англійської мови та навчитися будувати розповідні речення. Воно містить 10 розповідних речень, слова в яких розташовані хаотично. Дитині потрібно відновити порядок слів та записати правильні варіанти речень.

Порядок слів у питальному реченні: Present Simple. Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас з англійської мови та навчитися будувати питальні речення. Воно містить 10 питальних речень, слова в яких розташовані хаотично. Дитині потрібно відновити порядок слів та записати правильні варіанти речень.

Вивчаємо Present Continuous (англійська мова). Завдання, що допоможе дитині не лише потренувати навички вживання Present Continuous, а й закріпити знання деяких дієслів англійською мовою. На сторінці зображено 12 малюнків дітей, які виконують різні дії, дитині пропонується прочитати 12 речень, що описують ці малюнки.

Описуємо вбрання англійською мовою. Завдання, що допоможе дитині закріпити знання назв одягу англійською мовою, розвинути уяву, фантазію і творчі здібності. Завдання добре підходить для виконання в парі й допомагає розвинути комунікативні навички дитини й розширити словниковий запас з теми «Одяг» англійською мовою.

Розрізняємо Present Simple і Present Continuous (англійська мова). Це завдання допоможе дитині навчитися розрізняти часи Present Simple і Present Continuous англійською мовою. У завданні зображено п’ятеро дітей, що виконують певні дії. Біля кожного малюнка написано два речення з пропущеними дієсловами. Дитина повинна прочитати речення і вписати дієслова у правильній часовій формі так, як у наведеному зразку.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Більше завдань

Освіта.ua
05.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів