У МОН назвали питання для кандидатів у директори шкіл

Затверджений перелік питань для перевірки знання законодавства при конкурсі на посаду

У МОН назвали питання для кандидатів у директори шкіл

Міністерство освіти і науки затвердило Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, який використовуватиметься для підготовки конкурсу на посаду керівника школи.

Відповідний наказ та роз’яснення щодо його застосування підписані в.о. міністра освіти і науки Любомирою Мандзій.

У Міністерстві освіти зазначають, що перевірка знання законодавства, яке регулює загальну середню освіту, є одним з етапів конкурсу на посаду керівника закладу.

Планується, що перевірка знань законодавства у кандидатів відбуватиметься за допомогою письмового чи комп’ютерного тестування.

Зокрема, перевіряється знання законів «Про повну загальну середню освіту» та «Про освіту», нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти.

Завдання можуть бути складені на основі питань з переліку, затвердженого Міністерством освіти.

Завданням тесту є комплексна перевірка знання учасників конкурсу щодо забезпечення доступності середньої освіти, повноважень засновника та керівника закладу освіти, прав та обов’язків учасників освітнього процесу, забезпечення умов для здобуття освіти особами з особливими освітніми потребами, створення безпечного освітнього середовища тощо.

Освіта.ua
25.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людина
Для Antonina Zaytseva :Можливо краще,як показує досвід ..Нові тільки обличчя ,а помилки чим далі,тим страшніші.
Людина
Вже нова "загрузка" відбулася для поліції ,то для чого досвідчені керівники,потрібно ж знищити освіту остаточно.
Родион
А чому б не перевірити знання законодавства в діючих директорів? Чи нехай ще шість років правлять в своїх феодальних вотчинах "по понятиям". Та й мало віриться, що ці "перевірки" будуть об’єктивними.
Ліна
Обов’язково перевірте завідувачок дитсадків.Хоча б на елементарну грамотність і таємним голосуванням на любов підлеглих.Будете "приємно" здивовані.
Ігор
якби ще керіФники ту теорію яку відмінно знають хотіли застосовувати на практиці
Червонець
Цікаво, а пані Мандзій сама зможе пройти тест на директора школи ? Питання цікаві. Думаю, що вона не справиться, тож хай ліпше працює міністеркою. Хоч трішки почудить.
Antonina Zaytseva
Для Червонець: А краще ,щоб директор був як Лукашенко, пожиттєво ?
Eugen Zimmermann
А вас влаштовують недосвідчені відбувайли, які поприходили на держслужбу без досвіду роботи бодай якогось і навчають інших, як треба працювати? Особисто я вибрав би Лукашенка замість усього цього дитячого садочка, який прийшов на заміну старим номенклатурним хапугам.
Коментувати