Ми справились з дистанційним навчанням, - Мандзій

Процес дистанційного навчання в Україні відбувався по-різному, але вчителі справились

Ми справились з дистанційним навчанням, - Мандзій

Процес дистанційного навчання в Україні відбувався по-різному, але вчителі справились з цим викликом.

Про це, в ефірі програми «Сніданок з 1+1», сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Дистанційне навчання в якійсь формі все ж таки реалізовано. Ми розуміємо, що воно є дуже різним. Ми взагалі не були готові до такого виклику, але на мою думку ми справились з цим викликом», - сказала Мандзій.

За її словами, різні умови і технічні можливості впливають на узагальнений результат навчання.

«Але ми можемо говорити про те, що на старті було дуже складно, згодом вчителі опанували і інструменти технологій дистанційного навчання, і організували цей процес. В когось краще, в когось по-іншому. Дуже суттєвий вплив має технічна можливість», - зазначила в.о. міністра освіти і науки.

Вона також висловила переконання, що технології дистанційного навчання будуть використовуватись в школах щоразу більше.

Освіта.ua
22.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарина
Тепер вже цілком зрозуміло, що міністри в нас з паралельного Всесвіту. Я перепрошую, міністрка в курсі, що не в кожній родині є комп’ютери чи смартфони? А якщо один комп на 4-5 дітей? А якщо по селах і інтернету немає номрельного, не те що гаджетів в дітей? Скільки шкіл в Україні справді налагодили дистанційне навчання? Чи вчителі думають, що дистанційка - це поскидати тону завдань без пояснень? Особливо це стосуються математики, фізики та хімії у старших класах. Впоралися з навчанням батьки, які мають час та компетенції, щоб займатись з дітьми або винаймати репетиторів. Коли читаю такі заяви, не знаю що й думати. Чи то зв’язків з реальністю немає в міністра, чи совісті?
Местный
Так смешно читать как родители понадевали на себя короны лишь за то, что на пару месяцев позанимались своими детьми. "Герои"...
Георгий
Для Местный: Смешно читать - учителя думают, что они когда-либо давали знания детям. Запомните, дети, которые учатся хорошо берут знания из семьи! Лишь "успехи" двоечников - заслуги учителей.
Inna
Для Местный: Та сидіть і смійтесь не захлибніться тільки.Батьки принаймі не пишуть лозунги і не б’ють себе в груди що це вони справились.А Мандзійка якраз таки вона натягнула корону і на всю країну верещить що вона і вчителі справились з дистанційкою, а ви спитайтесь учнів чи вони справились і хоч щост взяли з того дистанційного корисне для себе як їм вчилося ці два нещасних місяці.А батьки правильно ви сказали є героями для своїх дітей,бо вони батьки( вам таки мабуть цього не зрозуміти) так бо ми не залишили їх і це наша пожеттєва функція підтримувати своїх дітей коли у них проблеми і відбувається "не пару месяцев" а доки ми будем жити.
!!!
Короны родители носили всегда и заслуженно! А вы, педики херовы, не хотите работать и ждёте, что родители за вас будут делать!
Коментувати
Костриця Макс
Соромно за державу. Не розуміють очільники значення освіти в житті. Нікчемні люди , такі як Совсун, Новосад, Стадний, Манзій не можуть керувати галуззю. А вони під п‘ятою заходу, соросогрантів.
Мед
Президент за дистаційне навчання похвалив вчителів,за помилки,і Мандзій робить те саме,щоб довше протриматися в міністрах.підтримка має бути,а жопи прикривати,добра не буде.Хочите з людьми добре жити,говоріть їм те,що вони хочуть чути і при розмові вислухати,похвалити і пошкодувати,в нас так роблять політики,особливо перед виборами. В нас люди все вірять на слово,чим гарніше сказав значить все,а має бути,що ця людина зробила,коли була при владі.І тому в Україні все через ...
???
Одного не пойму, зачем Мандзий жопы учительские прикрывает? Заступается за них. Учителя же столько грязи на нее выливают!
Василь  Шминдрук
Римская империя Времени упадка Сохранила видимость Твердого порядка. Цезарь был на месте Соратники рядом, Жизнь была прекрасна Судя по докладам.
Василь  Шминдрук
Ага, справились.... Балаган і понти вдалися на славу. Результати усі побачать за підсумками ЗНО.
Нетудипиво
Для Василь Шминдрук: зав. балаганом - Манзійка
*
Для Василь Шминдрук: Я думаю, что ЗНО будет сдано как раз лучше, чем в годы без карантина. К ЗНО готовят репетиторы, а не школа. Школа только отвлекает, как вы выразились, своими "понтами и балаганом".
Василь  Шминдрук
Цього року усі учні, які претендують на атестат про повну середню освіту, будуть здавати ЗНО з трьох предметів. Це випускники не тільки шкіл, але і училищ, коледжів, технікумів тощо. Із усього загалу відсоток дітей, які користуються послугами репетиторів, незначний.
Коментувати
Правда
Ми не справилися,ми домучили цей навчальний рік.Батьки дітям пояснювали(вчили) те,що самим батькам вже не потрібно.В селі взагалі дурдом і поганий інтернет і господарство.
Родители
Карантин показал, что тем детям, которые хотят учиться, учителя не нужны! Отдайте деньги, положенные на образование в семьи и разгоните учителей нахер! Зачем мы содержим эту свору?
Роман
Для Родители: А в чем проблема? Забирайте детей из школы и учите дома. Это сейчас официально разрешено. Обучение на дому. Сдадут экзамены и получат такой же сертификат как и те, кто учится в школе.
О да!
Для Родители: Вы отказываетесь от государственного образования - учите за личные деньги. А школы надо побыстрее разогнать, тогда учитель будет королем, а не дети и их родители. Может, какой -то процент родителей и сможет научить своих детей, остальные придут на поклон к ненавистным учителям. Не исключаю, что кто- то совсем учиться не будет. Это их проблемы. Зато учитель в шоколаде.
Родители
Для Роман: Я вас умоляю! Куда пойти? Были уже везде - никто не знает ни про какое "домашнее обучение". Если знаете куда идти - скажите.
Коментувати
міністру
Старші класи взагалі треба перевести на дистанційне навчання. Хто захоче вчитися той буде. Хто ні не заставете.
())
Для міністру: педагоги чем тогда будут заниметься?
Коментувати
Коліівщина
Квіт вчився у Львові, Вакарчук міністр із Львову, Гриневич- львівянка, Хобзей - львівянин, Манзій із Львову.... Я не проти львів‘ян , але не можна міністра призначити із Харкова чи Чернігова, Черкас чи Житомира? І ОБОВ‘ЯЗКОВО- не із грантоСоросят. Добють Украіну.
Бузок А.
Прем‘єр Шмигаль прямо проштовхує свою землячку - галичанку Манзій на міністра. Це буде найслабший міністр за всі роки, вона ща гірше , ніж Аня. Та хоч масло в голові мала.Досвід свідчить - львіяни не ефективні і грантопродані.
Свої українці
Для Бузок А і для Коліівщина:Садовий погано попрацював,ще й президента зі Львова б мали.Всі "розумні"зі Львова походять,Новосад у Львів приїзжала,хотіла досвід шкіл брати. Там ще у Верховній раді Піпа Наталя.
Коментувати
Інна
Пані,Мандзій,"ми" це ви про кого про себе так скромно відповідаєте.Я іншої думки, ми - це ми батьки і в якійсь невеликій степені вчителі але в основному батьки і самі учні.Не вішайте собі сама на груди не справедливі медалі ви не ветеран ВВВ.Поки що у освіті саме "ви" ні з чим не справились. Працюйте а не ми-кайте, гонорари у вас в рази вищі ніж те що ви робите.
Tatyana Pankiv
А батьки, нарешті, зрозуміли що означає хороший вчитель. Та і підручник ніхто не відміняв.Звикли, що вчитель має пожувати і в рот покласти.Книжечку в руки і вперед...Вчитель лише відкриває двері, але зайти туди треба самому. На жаль батьки "проштовхують" своїх вундеркіндів у ті двері, бо їх дітоньки тепер не знають що таке книжка і самостійна праця...А винен учитель, бо не розжував і в рот не поклав дитинці, хоч воно, часом і ковтнути не може.
())
Для Tatyana Pankiv: шановна, хороших вчителів зараз немає. Є пристосуванці. На батьківському горбу отримують зарплати
Как то так
Рот уже прикрой, может все мужики мудаки,потому что ты такой? Угомонись, профессура
Как то так
Tatiana: все по делу
Коментувати
Людмила
Родители справились с дистанционным обучением. Учебники - ужас, обучающие видео - позорище, учителя в режиме "снежинка". Справились они...
Тетяна
На жаль , дійсно не всі вчителі змогли, а деякі не захотіли набути нового досвіду викладання дистанційно Але!!! Є вчителі , які за тиждень оволоділи новими технологіями викладання, залучили до них батьківську спільноту класу і активно працюють, викладач навчальний матеріал онлайн. В кожній професії є люди , які готові змінюватися і змінювати на краще середовище навколо себе. Якщо Ви не знаєте таких вчителів, це не значить , що їх немає. Вам, на жаль не повезло.
Миргородський
Навіть Президент сказав , що в нас пусте місце в міністерстві. Пані Манзій і є те пусте місце. Нестримана, самозакохана особа і не дуже грамотна. Керує нею панок Стадний, вона перед ним схиляє голову. Мон замкнувся в стінах, ні з ким не радиться, всіх боіться і водночас ненавидить. Що є вони , що немає...
())
С самообучением справились родители, а не педагоги. И дело не в том, что нет интернета, телефона и т.п. У современных учителей нет желания работать. Они знают, что за них все сделают родители
Учитель
Господи, що ж ви один одного брудом обливаєте, і вчителі, і батьки, і діти, в першу чергу, стали заручниками ситуації. МОН абсолютно нічого не зробило, щоб організувати це дистанційне навчання, тільки наказ видало, а тепер звітує: ми впорались. Хто впорався? Вчителі, у яких ніхто не спитав, чи є у них така можливість, адже ж не така в них зарплата, щоб мати сучасні гаджети, і що найголовніше, швидкісний інтернет. Также і діти, не у всіх просунуті смартфони, ноути іноді один на сім’ю, а дітей, наприклад двоє, і всім треба вчитись. У мене є діти з сіл, де нема нормального інтернету. Що зробило для них , учителів МОН? Може, створило єдина платформу для дистанційного навчання, допомогло розібратись з нею? Чи в університетах навчило методики дистанційного навчання? НІ! Скинуло все на плечі вчителів і батьків, а тепер звітує: МИ ВПОРАЛИСЬ, а страждають, в першу чергу діти.
Оксана Леонідівна
Для Учитель: згодна з кожним словом!!!
вчитель
Для учитель: "Впорались" : з чим? Наша шанована міністерка хоч знає, що в селах інтернет ніякий або і в взагалі немає. І є сім.ї в яких по 3-5 дітей.
Юрий
Для Учитель: МОН не наказ видало, а рекомендації, а це різні речі. Рекомендаціє не є обов’язковими для виконання. А так, да, вони "впоралися". Щось я не бачу загальноукраїнської системи дистанційного навчання, розробленого електронного контенту, якісних телевізійних уроків, методичних рекомендацій від методкабінетов і цей список я можу продовжувати до нескінченності. Впоралися школи (і то, далеко не всі), які нелише надіслали завдання, а організували дійсно навчання з елементами дистанційних технологій.
Коментувати
Sparkl
Не правительство, а 95 квартал в квадрате. Валить нужно из такой страны, ничего хорошего здесь уже не будет. Наши дети нас же и проклянут за такое образование.