Освітній омбудсмен закликав освітян відстоювати свої права

Не можна відправити працівника у відпустку за власний рахунок без його заяви

Освітній омбудсмен закликав освітян відстоювати свої права

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов закликав освітян боротися за свої права.

Про це він сказав в ефірі програми «Тема дня» телеканалу UA: Київ, відповідаючи на запитання про те, що вихователів у деяких містах відправили у неоплачувану відпустку, через що частина з них вже звільнилася.

«Скажіть будь ласка, а чому вихователі писали заяви за власний рахунок? Це абсолютно протизаконно», - підкреслив омбудсмен.

Він також наголосив, що людям врешті-решт необхідно вчитися відстоювати свої права.

«Розумієте, не можна відправити у відпустку за власний рахунок без заяви людини. Тобто люди самі написали заяви, а тепер скаржаться. Люди, ну треба ж боротися за свої права», - сказав освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Освіта.ua
07.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зе-друзі
Міністр у справах ветеранів оформив собі інвалідність і отримав півмільйона Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/383174-ministr_u_spravah_veteraniv_oformiv_sobi_invalidnistj_i_otrimav_pivmiljjona
Олександр
Написали і змушені написати - різні речі. У керівників РУО і директорів з’явилася нагода зекономити, а потім виписати собі премії і надбавки - і тут такий підлеглий хоче перешкодити цьому і залишитися працювати без цькувань. Хіба не смішно?((( У межах Києва різняться премії, відсотки надбавок, не вносяться деякі види роботи у тарифікацію, а КРУ роками робить вигляд, що не помічає цього. Корупція вирішує все!((( А ви борітеся і сподівайтеся, що все вийде. Ви ж безсмертні.
Додик
Я хочу, чтобы руководитель омбудсмен знал, что директора, сидящие на своей жирной заднице в школе по 30 лет и больше, это гадкие коррупционеров, купившие себе рабочее кресло за 20,000$.
Родион
Відстоятоювати свої права можна лише в правовій системі, а такої в нашій освіті і близько немає. Як і немає надії, що щось зміниться. Міняються президенти, прем’єри, губернатори та незрушно приросли до своїх крісел місцеві феодали. Ну повідомляють в ЗМІ про міліонні розкрадання в освіті на тендерах, будівництвах і т.д., а начальники відділів з директорами продовжують керувати в своїх вотчинах. І як подивишся хто за ними стоїть, то охота відстоювати свої права швидко проходить.
акунин
А ты за что деньги получаешь, защитничек? Добавлю до 100 знаков?
Учитель
Писали заявления потому, что хорошо знали, если не напишут, то им устроят АД. Посмотрите в глаза несчастной женщины, которая бегала раздетой с головой своей дочери в пакете. Она работала в школе. Глаза учительницы из Энергодара, которая в 2016 году задушила и вбросила доченьку с балкона не показывали. Но как ее доводили до этого я догадываюсь. Меня уничтожали так же. И те кто уничтожал бахвалились поддержкой чиновников МОН. Запомните, за все ответите. И за несчастную женщину из Одессы, которая выбросила дочь из окна и сама выбросилась. Что то мне подсказывает, что она работала в школе и за тех учителей, кто покончил жизнь самоубийством не выдержав организованной травли. За организацию коллективной травли чиновники МОН расплачиваются категориями, званиями и сертификатами НУШ. Запомните, то, что вы, чинуши, творите, отработают ваши внуки. А вы еще и глумитесь над теми несчастными, которые, чтобы избежать травли, подписали "добровольно" заявления на отпуск.
Чинуши ОТГ- безбожники
Для Учитель: Вы совершенно правы! Устроили бы АД! Как руководство нашего ОТГ устраивало ад работникам нашей школы, лишь бы её закрыть. И внуки их за это действительно отработают за их издевательства и травлю.
Коментувати
Олекса Позняк
Районо-директорам потрібна економія зарплати щоб отримувати 100 000 премії та доплати та організовувати шоппінг по Європам- Америкам під видом обміну досвідом. А хто рипнеться проти того з’їдять. У директора зараз усі права.Пенсіонери взагалі тепер раби.Горбачов гнида, профспілки проститутки
Олена
Відпустки за власний рахунок не існує. Є відпустка без збереження заробітної плати.
Володимир
Горбачов - ЧМО.
Віконт
Навіть Горбачов каже тим інертним педагогічним працівникам, що пора відстоювати свої права, а не бути плебеями!
Учитель
Для Віконт: Один в поле не воин. Когда против учителя выступают сомкнутые ряды чиновников, учитель бессилен. Только тогда, когда бумеранг вернется чинушам на их детей и внуков, только тогда что то можно изменить. А сейчас им обещают, что если они съездили на фотосессию, в качестве массовки, в Киев на завершающий этап крестных ходов, то любое преступление им "Бог простит"
Віконт
Хто хоче щось змінити шукає можливість, хто не хоче -шукає виправдання!!! Масовий СТРАЙК і пішли нах всі ці чинуші!
Коментувати
Педун Умань
Пан омбудсмен!! Майже 10 керівників вузів обрано колективами. Чому в повній безкарності Зам. Міністра Стадний заблокував підпис контрактів. Приягніть його до відповідальності. Або звільніть.
Олександр
Для Педун Умань: чого не пишуть в Прокуратуру, Президенту?
Учитель
Вы шутите? Коррупционная чиновничья стена непробиваемая. Новомосковский район. Я подготовила 2 учеников сельской малокомплектной школы к сдаче кембриджских экзаменов. Детям понравилось, захотели дальше готовиться. Все райво, во главе с зав. ринулось в село, чтобы не допустить. Кембриджские экзамены были объявлены аферой. Начальник полиции организовал фейковый приезд полицейской... С 2016 года райво мне устраивает Ад. (Так как знаю про бумеранг, то выдерживаю). Обращалась к начальнику областного департамента. С его поддержкой - стало еще страшнее. Позвонила в Киев, методистке которая работает с редакцией Макмиллан и проводит действительно качественные вебинары. Она посмеялась. По- видимому рассказала в министерстве. С поддержкой МОН вообще у чиновниц райво крышу снесло. Сейчас их власть...
Мама
Вы правы!!! У чиновников круговая порука! Глава нашей ОТГ имеет большую " крышу", поэтому тоже беспредельничает по отношению к учителям громады и родителям,которые ПРОТИВ закрытия школы. ( Он не слушает мнение той самой громады,для которой и создавалось ОТГ и где жить должно было стать лучше)На данный момент он чувствует себя царём( или богом). Но бумеранг вернётся.
Коментувати
Масло
Бесконечно далеки они от народа, от его проблем.