Освітній омбудсмен закликав освітян відстоювати свої права

Не можна відправити працівника у відпустку за власний рахунок без його заяви

Освітній омбудсмен закликав освітян відстоювати свої права

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов закликав освітян боротися за свої права.

Про це він сказав в ефірі програми «Тема дня» телеканалу UA: Київ, відповідаючи на запитання про те, що вихователів у деяких містах відправили у неоплачувану відпустку, через що частина з них вже звільнилася.

«Скажіть будь ласка, а чому вихователі писали заяви за власний рахунок? Це абсолютно протизаконно», - підкреслив омбудсмен.

Він також наголосив, що людям врешті-решт необхідно вчитися відстоювати свої права.

«Розумієте, не можна відправити у відпустку за власний рахунок без заяви людини. Тобто люди самі написали заяви, а тепер скаржаться. Люди, ну треба ж боротися за свої права», - сказав освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Освіта.ua
07.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зе-друзі
Міністр у справах ветеранів оформив собі інвалідність і отримав півмільйона Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/383174-ministr_u_spravah_veteraniv_oformiv_sobi_invalidnistj_i_otrimav_pivmiljjona
Олександр
Написали і змушені написати - різні речі. У керівників РУО і директорів з’явилася нагода зекономити, а потім виписати собі премії і надбавки - і тут такий підлеглий хоче перешкодити цьому і залишитися працювати без цькувань. Хіба не смішно?((( У межах Києва різняться премії, відсотки надбавок, не вносяться деякі види роботи у тарифікацію, а КРУ роками робить вигляд, що не помічає цього. Корупція вирішує все!((( А ви борітеся і сподівайтеся, що все вийде. Ви ж безсмертні.
Додик
Я хочу, чтобы руководитель омбудсмен знал, что директора, сидящие на своей жирной заднице в школе по 30 лет и больше, это гадкие коррупционеров, купившие себе рабочее кресло за 20,000$.
Родион
Відстоятоювати свої права можна лише в правовій системі, а такої в нашій освіті і близько немає. Як і немає надії, що щось зміниться. Міняються президенти, прем’єри, губернатори та незрушно приросли до своїх крісел місцеві феодали. Ну повідомляють в ЗМІ про міліонні розкрадання в освіті на тендерах, будівництвах і т.д., а начальники відділів з директорами продовжують керувати в своїх вотчинах. І як подивишся хто за ними стоїть, то охота відстоювати свої права швидко проходить.
акунин
А ты за что деньги получаешь, защитничек? Добавлю до 100 знаков?
Учитель
Писали заявления потому, что хорошо знали, если не напишут, то им устроят АД. Посмотрите в глаза несчастной женщины, которая бегала раздетой с головой своей дочери в пакете. Она работала в школе. Глаза учительницы из Энергодара, которая в 2016 году задушила и вбросила доченьку с балкона не показывали. Но как ее доводили до этого я догадываюсь. Меня уничтожали так же. И те кто уничтожал бахвалились поддержкой чиновников МОН. Запомните, за все ответите. И за несчастную женщину из Одессы, которая выбросила дочь из окна и сама выбросилась. Что то мне подсказывает, что она работала в школе и за тех учителей, кто покончил жизнь самоубийством не выдержав организованной травли. За организацию коллективной травли чиновники МОН расплачиваются категориями, званиями и сертификатами НУШ. Запомните, то, что вы, чинуши, творите, отработают ваши внуки. А вы еще и глумитесь над теми несчастными, которые, чтобы избежать травли, подписали "добровольно" заявления на отпуск.
Чинуши ОТГ- безбожники
Для Учитель: Вы совершенно правы! Устроили бы АД! Как руководство нашего ОТГ устраивало ад работникам нашей школы, лишь бы её закрыть. И внуки их за это действительно отработают за их издевательства и травлю.
Коментувати
Олекса Позняк
Районо-директорам потрібна економія зарплати щоб отримувати 100 000 премії та доплати та організовувати шоппінг по Європам- Америкам під видом обміну досвідом. А хто рипнеться проти того з’їдять. У директора зараз усі права.Пенсіонери взагалі тепер раби.Горбачов гнида, профспілки проститутки
Олена
Відпустки за власний рахунок не існує. Є відпустка без збереження заробітної плати.
Володимир
Горбачов - ЧМО.
Віконт
Навіть Горбачов каже тим інертним педагогічним працівникам, що пора відстоювати свої права, а не бути плебеями!
Учитель
Для Віконт: Один в поле не воин. Когда против учителя выступают сомкнутые ряды чиновников, учитель бессилен. Только тогда, когда бумеранг вернется чинушам на их детей и внуков, только тогда что то можно изменить. А сейчас им обещают, что если они съездили на фотосессию, в качестве массовки, в Киев на завершающий этап крестных ходов, то любое преступление им "Бог простит"
Віконт
Хто хоче щось змінити шукає можливість, хто не хоче -шукає виправдання!!! Масовий СТРАЙК і пішли нах всі ці чинуші!
Коментувати
Педун Умань
Пан омбудсмен!! Майже 10 керівників вузів обрано колективами. Чому в повній безкарності Зам. Міністра Стадний заблокував підпис контрактів. Приягніть його до відповідальності. Або звільніть.
Олександр
Для Педун Умань: чого не пишуть в Прокуратуру, Президенту?
Учитель
Вы шутите? Коррупционная чиновничья стена непробиваемая. Новомосковский район. Я подготовила 2 учеников сельской малокомплектной школы к сдаче кембриджских экзаменов. Детям понравилось, захотели дальше готовиться. Все райво, во главе с зав. ринулось в село, чтобы не допустить. Кембриджские экзамены были объявлены аферой. Начальник полиции организовал фейковый приезд полицейской... С 2016 года райво мне устраивает Ад. (Так как знаю про бумеранг, то выдерживаю). Обращалась к начальнику областного департамента. С его поддержкой - стало еще страшнее. Позвонила в Киев, методистке которая работает с редакцией Макмиллан и проводит действительно качественные вебинары. Она посмеялась. По- видимому рассказала в министерстве. С поддержкой МОН вообще у чиновниц райво крышу снесло. Сейчас их власть...
Мама
Вы правы!!! У чиновников круговая порука! Глава нашей ОТГ имеет большую " крышу", поэтому тоже беспредельничает по отношению к учителям громады и родителям,которые ПРОТИВ закрытия школы. ( Он не слушает мнение той самой громады,для которой и создавалось ОТГ и где жить должно было стать лучше)На данный момент он чувствует себя царём( или богом). Но бумеранг вернётся.
Коментувати
Масло
Бесконечно далеки они от народа, от его проблем.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!