Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
А хто має записувати домашні завдання по кожному предмету вчителі, учні чи класний керівник? А що робити дітям в яких немає інтернету куди дивитися, вшо?
Александр Замятин
Для Ігор: 60% учнів нашої школи не підключені до мережі. Елоктронний щоденник ми чекаємо на тебе (у купі з електронним журналом)...
triadavitalik
вчителі, звичайно. чи прибиральниця це мала робити?)
Коментувати
Аня
Спочатку Сергій БАБАК нехай забезпече кожне робоче місце вчителя персональним комп’ютером та якісним інтернетом, а потім вже "ПЛАНУЄ" ...
Виктория
Для Аня: А с чего вдруг он Вам что-то должен? Вы понимаете, что деньги и на интернет, и на компьютеры выделяются! Если у Вас директор или мэр не знают как их получить - чьи это проблемы? У нас в городе все школы получили финансирование ещё в декабре и каждый провел себе хорошую сеть интернета, а мэр выделяет деньги на техническое оборудование. Так скажите, пожалуйста, почему мы должны ждать, пока кто-то Вас обеспечит?
Микола
У вас в місті є, а в деяких регіонах навіть поганого інтернету немає. Тому не козирьтеся
Виктория
Для Микола: А при чем тут "козирьтеся"? Я говорю о том, что если у Вас нет интернета, то начните двигать свою 5ю точку и попробуйте решить свои проблемы. Условия Вам все предоставляются. Или Вы ждете, что лично Зеленский приедет в Вашу школу, где 50 учеников, и установит Вам оборудование и проведет интернет? (просто всегда говорят, что власть и президент Вам что-то должны)
Коментувати
Масло
Ну что, кто со мной поспорит на коробку конфет, что в следующем году электронных журналов ввести не получится. А через год нужно будет вести и бумажный и электронный? Да, а еще на этом распилят немерено бабла. Но это так, к слову.
Сергій Самсоненко
Мені здається, що більш доцільно говорити про електронний журнал - як первинний документ, який заповнює вчитель. Він нічим не відрізняється від звичайного, але в електронному вигляді. А далі, дані можуть автоматично скидатись у щоденник учня.
Олександра
Для Сергій Самсоненко: скільки було випадків, коли електроніка підводила. Паперовий документ завжди надійніший і ніхто його не відмінить. А ось додаткова робота, у вигляді ел.журн., добавиться. Цікаво, як буде здійснюватися оплата за це.
Коментувати
Владимир Белый
Давно пора, чому досвід окремих наших закладів є прямим свідченням. Тільки ж не через приватні комерційні проекти те робити треба.
Alla Mozgova
Поки в міністерстві планують та мріють, виконуємо подвійну роботу:і паперові журнали,і електронні..ВЧАСНО реагують,як завжди!