Профспілка ініціює законодавчий захист вчителів-пенсіонерів

Профспілка звернулась до депутатів з пропозицією внесення змін до закону про середню освіту

Профспілка ініціює законодавчий захист вчителів-пенсіонерів

Профспілка працівників освіти і науки звернулась до голови Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій та голів і членів комітетів з питань соціальної політики, правової політики, прав людини, а також до інших парламентарів з пропозиціями внести на розгляд Верховної Ради проекту закону, яким передбачено захист трудових прав керівників та інших педагогічних працівників середньої освіти, які отримують пенсію за віком.

Про це йдеться у повідомленні Профспілки працівників освіти і науки.

Зокрема, у профспілці пропонують скасувати норми закону «Про повну загальну середню освіту», що передбачає укладення строкових трудових договорів з педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти, які досягли пенсійного віку та яким виплачується пенсія за віком.

Окрім того, у профспілці наголошують на необхідності скасування норми закону про  припинення до 1 липня 2020 року безстрокових трудових договорів з керівниками та педагогічними працівниками, яким виплачується пенсія за віком.

«ЦК Профспілки розраховує на проведення відповідної роботи організаційними ланками, зокрема з народними депутатами України, для підтримки зазначеного законопроекту й внесення на розгляд та прийняття парламентом», - наголошують у профспілці.

Як відомо, Міністерство освіти і науки звернулось до директорів шкіл з проханням повідомити педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, про припинення безстрокових трудових договорів.

Освіта.ua
04.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
Порушення Конституції стало нормою в країні. То чого ж дивуватися, що так продовжують принижувати вчителя.
бобр
Старые кадры - образованные люди, трудолюбивые и здоровое население Планеты. Они конкуренты для многих. Профсоюз должен бороться за равные права и Конституционные Права граждан страны, выполнение требований Европейской Хартии...
М
Для бобр: старі кадри-не всі,має бути конкуренція.І старі підуть,і багато молодих не буде в школі зі своїми мухами.
Коментувати
Іван
Страшна не сама норма Закону,а дикі роботодавці:директори-диктатори та дурисвіти,які звільнять принципового вчителя,комісія під мера-дурисвіта,який продасть директорський портфель тому,хто заплатить! Всі знають,що нині при владі не самі кращі представники нації,у яких гроші на першому місці і освіта -сфера їх бізнес-інтересів. Хай спробує якийсь директор відмовитись від нав’язаного лівого підрядника- не підпишуть контракт і все тут! Ну і звісно,що контракт ’витягує’ з людини хребет.Створиться покоління безхребетного вчительства.
Анна
Дико те, що закон прийяли суто для вчителів.Чому саме в такій " милості" вчителі? Хай буде справедливо для всіх, без виключення, пенсіонерів, в якій галузі б вони не працювали.Геть прокурорів, суддів,депутатів, КСуддів України, товстопузих генералів, СБУ, поліцейських...Чому ці категорії людей, отримуючи великі пенсії, на відміну від вчителів, можуть працювати, а вчителі-ні? І щодо освітянської профспілки..Це абсолютно непотрібна немічна і "зажравшаяся"організація, яка ніколи реально не захищала права освітян..
Местный
Как говорится: "ворон ворону..."
старая училка
Учителей-пенсионеров далой из школ! Они не соответствуют духу времени: слишком требовательны и принципиальны. И прически им не нравятся и одежда. Не нравится, что курят, матирятся. Далой таких училок. Другое дело, если урок ведет баба с шикарными с... . Ничего от детишек не требует. ЛАФА! Только детишки при таких "учителях" вырастают неучами, пригодными, в лучшем случае, доучиться в ПТУ. Для богатеньких уже разрешили учиться дома, не посещать школу. Их подготовят к поступлению в ВУЗы. А вас, с радостью, кричащие: "долой...", что ждет?
Віконт
Для старая училка: Такие как вы "выучили" новое поколение, которое теперь вас и гонит с работы, тоесть на контракт! Нечему хвастатся вам. Кого выучили те вас и имеют!))
Коментувати
Михайло
Вже дістали, бояться за свої місця, керівники за відкати, заспокойтесь вже, все кінець вам!
ДепартаментДюсолей
Прийняли закон і немає чого знову повертатися назад до його розгляду!
Чайка
Для ДепартаментДюсолей: Є ЧОГО!
борис
Для ДепартаментДюсолей: Це освітянська профспілка "пукнула у воду", щоб імітувати свою бурхливу діяльність. Їхнім босам також уже скоро буде по 80-90 років, і вони переживають, щоб за них не взялися. Відстоювати права пенсіонерів необхідно було до розгляду законопроекту у першому читанні, а зараз уже "поїзд пішов".
Бос профсоюза которому 90 лет
Для борис: Ты не забывай платить взносы. Усек?
Коментувати