Телеуроки стануть доступними для учнів початкової школи

Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів

Телеуроки стануть доступними для учнів початкової школи

28 квітня Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube каналі МОН та ще 4-х телеканалах.

Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.

За словами в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.

«Загалом для дітей початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм вчителем, тому ми не планували робити онлайн-уроки для дітей цього віку. Однак багато батьків та педагогів звертаються до нас із проханням організувати уроки і для початкової школи», – розповіла Мандзій.

Вона підкреслила, що саме через це організатори й вирішили додати до Всеукраїнської школи онлайн наймолодшу ланку.

«Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих,  вчитися дистанційно. З огляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для наймолодших, зробити це було нашим обов’язком», – додає Генеральний директор Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України Вероніка Селега.

Окрім онлайн-версії уроків на YouTube, заняття можна буде дивитися також на телеканалах:

  • 1 клас – Піксель;
  • 2 клас – UA:Перший;
  • 3 клас – UA:Культура;
  • 4 клас – ПлюсПлюс.

Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.

Освіта.ua
27.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Для другого класу на першому каналі немає уроків, де шукати їх ? Йде якийсь фільм . Дитина засмутилась ...
Мамочка
А вашему ребёнку только музыки и не хватает)). Судя по комментарию у вас всегда виноваты учителя,только почему то вы и час не можете со своим ребёнком посидеть и обучить,а учитель должен с 25 учениками за 40 минут справиться
Піраміда
Для Мамочка: методика викладання музики і «посидеть»??? Ви далекі від цього поняття.... там зовсім не про те! Методику, специфіку музичного мистецтва знають вчителі, які мають диплом вчителя музики, а вчителі початкової школи мають поверхневі знання з цього предмету.
Коментувати
Ганьба!
І музику в курсі Мистецтво теж показиватимуть? Ой, я лусну! Вчителі початкової школи враз навчаться методики викладання, особливо там, де треба грати, співати, пояснювати музичну теорію, сольфеджувпьти! Забрали у вчителів музики годину і малюють два уроки, або мультики дивляться! Духовність!!! Чому все так?
Галина
Для Ганьба!: Розумію, чому ви себе так підписали. Бажаю Вам трохи самокритики, адже ідеальної ганьби не існує )
Ганьба!
Для Галина: Уроки потрібно проводити, а на відсиджувати, зацікавити і захопити дітей, невже не зрозуміло? Критикуйте спочатку себе, почніть з себе і вдумайтесь у зміст написаного! Ганьба!
Коментувати