Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчителі
"з урахуванням принципу здоров’язбереження, запобігаючи емоційному, ментальному та фізичному перевантаженню учнів." Потрібно тоді відмінити УСІ КОНТРОЛЬНІ( а для де-кого і дистанційне навчання). поставити кому скільки треба(як бажають батьки) і справі кінець. Ну не можна так. щоб і вовки були ситі ,і вівці цилі))) Не вийде."з урахуванням принципу здоров’язбереження, запобігаючи емоційному, ментальному та фізичному перевантаженню учнів."( Про вчителів знову - ані слова, про їх перевантаження) Вже голова обертом від усього цього( у тих, хто справді проводить дистанційку).
вчителі
цілі
Леля
Ах-ха-ха, а вчителы ее перевантажені, діти присилають роботи, коли можуть чи хочуть, я вже забуваю, починаеш все шукати, голова, як круговерть. Сьогодні у магазині переплутала місцями цифри у пинкоді картки. Вона стоїть на мене з підозрою дивиться, я стою туплю, згадую послідовність, кажу-вибачте від цієї дистанційної роботи вже голова не робе. Вона, співчуваючи - що, вчителем працюєте. Я тільки ківнула, а сама і думаю, чому не інша професія ????
Наталя
Читаєш коментарі , і диву даєшся,як себе жаліють вчителі,як їм тяжко...шукайте іншої роботи, де легко...А про дітей ,хоч би один написав ...добрі слова...Вчать по дурним підручникам де повно помилок,всяких...задають,хто скільки хоче...і ні один не написав,чому в учнів навантаження у тиждень 50 год . 32(основні уроки) + 3(уроки фізкультури)+15 год.(домашнє завдання)?Вони не перевантажені? Тільки "бідні" вчителі...
Коментувати