Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДепартаментДюсолей
О, як швидко переорієнтувалися від проблем організації дистанційного навчання на впровадження нових знань! Це, щоб відволікти увагу і зробити вигляд, що та вся "пи....братія" в МОН і її структурах типу, щось робить в час карантину. А то вже так себе дискредитували перед суспільством, що далі нікуди! Зараз той час, коли всі педагоги повинні об’єднатися і нарешті гідно відстоювати свої права, а не дати знову себе загняти в ярмо цими неуками з МОН! Тільки він нас залежить все!
Олена
А нічого, що методист - то і є і експерт, і наставник, і інноватор!? Кожен учитель, атестуючись на методиста, бере участь у експертних комісіях з перевірки конкурсних робіт (олімпіади, МАН тощо), впрваджує інноваційні методи, сам щось створює - дидактичні матеріали, методичні посібники... А допомога колегам, особливо новачкам? Здається, це намагання в чергове знову "полегшити" педагогічну працю.
Teacher
Для Олена: ой, та ладно, у нас просто половина методистов ничего не делали, они или администрация, или хорошие друзья администрации, а тех , кто имеет призеров МАН, олимпиад и побеждает сам в профессиональных конкурсах - два человека на школу, я не преувеличиваю. Потому что раньше звание методиста давали просто так, а его подтверждение идет на уровне школы, а там самое главное дружить с администрацией.
Коментувати
Бєня Кац
Бляяя, коли ж міністерством почнуть керувати вчителі-практика, а не проплачені дЄрмаками шльондри. У дипломі пише вчитель і крапка. Які "експерди", які блядь новатори? Це школа а не НТІ чи НТЦ.
Гоцуляк Наталія
Для Бєня Кац: Мій йде саме про ВИКЛАДАЧІВ, а не ВЧИТЕЛІВ. Це стосується ЗВО, а не шкіл. Підтримую Вас, що фахівців в Міністерстві, нажаль, відсутні зараз
Олександр
Це стосується викладачів не ЗВО, а викладачів ЗП(ПТ) та ЗФПВО і лише частково ЗВО, які проводять підготовку молодших бакалаврів.
Коментувати
ZCZ
Маразм крепчал... Это было бы смешно, если б не было так грустно... Це, мабуть, контрольний постріл...
Олександр Желіба
Обер-експерт, штурм-інноватор, унтер-наставник. Можна ще запровадити одностій та знаки розрізнення. Або взагалі шикарто - зачіски чи тату :)
:)
Для Олександр Желіба: + имитатор-инноватор
Аскет
Інноватор-фалоімітатор...
Викладач-м етодист
Таке враження, що ті, хто пропонує скасувати через декілька місяців педагогічні звання, які вчителі заслужили своєю працею, і близько біля школи не стояли
Коментувати
Olga
Самые высокие звания давать молодым и снижать по мере приобретения опыта. Зачем образованию опытные учителя? Поигрались дети с молодыми - и домой!
Ольга
Идиотизм... Не нужно никаких званий вообще. Это снова очередная коррупционная схема. Ума на большее не хватает? Детям нужны знания, а не ваши звания.
Olga
Для Ольга: А думаете учителям эти звания нужны?
ВК
А де Ви тут побачили вчителів??? Посади "викладач" в школах немає
Вчитель чи викладач
Але ця посада є в профтехах, де неповнолітні діти здобувають середню освіту також. А вчитель чи викладач - це лише слово, що називає посаду. І всі ці недолугі зміни нас стосуються безпосередньо!.
Коментувати
Тая
Агов, схаменіться, навіщо шило на мило размінювати! Ви займіться покращенням матеріальної бази школи та інших освітніх закладів, а не звання! Що змінилось від тоді коли змінили назви вулиць в країні, підвищилась економіка, покращилось життя? Інших ідей немає? Давайте звання депутатам: депутат- інноватор, депутат- експерт, а то ні освіти в них належної немає, ні ідей, за що гроші отримують дійсно не видно. А ще можна і міністрам такі ж звання роздавати. Та усіх їх на мінімалку посадити, всі ідеї новаторські згинуть!
Учитель
а тут можно плохое слово сказать? Дистанционное обучение не можем нормально организовать. Помочь учителям разобраться в ситуации некому. Кинули как котят. С телеуроками обос...ь. Как учебный год заканчивать не знают. Что делать выпускниками 9-х, 11-х классов не известно. Как журналы записывать не знают. Когда в отпуск идти не знают. Как аттестацию в этом году провести (люди деньги теряют, КРУ поснимает все). Одно осталось самое актуальное именно сейчас, именно во время карантина. Одна главная проблема- звания учителей, придумывать фиг знает что. Люди! Учителя! Это просто отвлекают внимание... Коллеги, будем молчать, терпеть- затопчут. Ау! Где наша профспилка. еще одна паразитирующая структура на учителях дармоедов
Наталія
Що точно потрібно вчителям - так це ввести нову посаду "класний керівник"!! Скільки можна вже знущатися над вчителями-предметниками, які мають поєднувати свою безпосередню роботу з нав’язаними обов’язками психолога-медсестри-аніматора і т.д. А щодо питання "чи ми можемо" - то давно вже потрібно зробити акцію протесту "Проживіть без вчителів" і просто хоча б на пару тижнів зачинити всі школи по всій країні, і тоді, може, хоч до когось дійшла би потрібність і важливість цієї роботи. Карантин хоч комусь показав, яка це важка і не оцінена ніким робота. Дехто хоч тепер іншими очима подивився на цю професію. Але тільки дехто. Більшість як паплюжили вчителів і не поважали,так і далі продовжують це робити.
Викладач
Для Наталія: +100
Директор
Для Наталія: Ай молодчинка. Ця пропозиція просто супер!
Коментувати
Олег
Я вважаю треба всі педагогічна звання обнуляти. Це позбавить ділків і любителі видовищ від керівного складу освітніх закладів, від несправедливого розподілу оплати праці педагогічних працівників. Зараз в навчальних закладах хтось працює на дві ставки, а хтось на одну ставку і заробляє більше та щей любить щоб їм демонстрували педагогічну майстерність при цьому маючи максимум тільки диплом спеціаліста оцінюючи педагогічного працівника який має декілька дипломів з вищою освітою в тому числі декілька дипломів маґістра. Я вважаю що педагогічні звання повинні призначатись відповідно до рівня освіти та ккількості дипломів про вищу освіту педагога, але ні як не кількості пройдених ним курсі на які відправляются свої люди керівників для того щоб замкнути на себе збільшення фонду заробітної плати, при цьому звільняючи інших педагогічних працівників, щоб в подальшому відвести себе від можливих до них питань чому інші не були направлені на курси для підвищення кваліфікації. Таких упирів від освіти дуже багато. Я не розумів за які заслуги ці кадри отримують в два, три рази більшу заробітну плати від інших педагогів. Я вважаю що цих керівників і педагогів методистів та володарі вищих категорій пора заставити попрацювати в рівних умовах з остальними педагогами які мають більш високий рівень освіти чим у них тим самим відновивши соціальну і юридичну справедливість. Зокрема звертаю увагу на юридичну справеливість тому, що ці керівники зі своїми педагогами вищої кваліфікації та педагогами методистами потребують правових слідчих дій в їх діяльності тому, що за все незаконне їх діяння повинно обов’язково наступити правова відповідальність.
Павел
Для Олег: наскільки потрібно ненавидіти школу щоб таке писати. Разберіться спочатку з суттю звань, а потім говоріть про їх скасування. А "упирів", як Ви їх називаєте, завжди вистачало, то що тепер всіх розстріляти. Не міряйте всіх під одну гребінку! Для наказання "упирів" є відповідні органи, звертайтеся, а якщо не маєте доказів, то нема чого й язика розпускати.
Учасник
Для Олег: не знаю, скільки маєте дипломів, але з того, що і як "грамотно" пишете -- вищої освіти так і не здобули...
Аскет
Для Олег.... Мабуть , багато дипломів зібрали. ? Але дипломи не додають розуму і здорового глузду.
Коментувати
Педагог
Уоронавірусі розставив пріоритети- виявилося, що потрібні не лише депутати та чиновники, а й медики. Скоро як грім з ясного неба гримне і у освіті безграмотність та невихованістю. Тоді буде ясно, що не те реформували, і треба кучу грошей вкласти у освіту, як зараз у медицину, та не впізнати усе, а навпаки, бо це наша надія і і ваше майбутнє. А ви з пустого в порожнє. Хіба це реформи????
Не вчитель
Схоже на те, як в кучменістані форму міліції щорічно нову вводили, все покращували ... Якщо вчителі не об’єднаються і не висловлять своє бачення МОН, будуть їх тепер кожні півроку реформувати та вдосконалювати за їх же грошенята, аж до останнього подиху ...
Достало
Для Не вчитель: Не об’єнаються - кишка тонка... Всього бояться... Як той пєскарь - жив боявся і помирав -, боявся...
Не вчитель
Можливо Ви праві, не об’єднаються. Нажаль, вчителі до цього часу не усвідомлюють свою суспільну силу, разом за 2 тижні вони здатні будь-який уряд спонукати до перегляду бюджету.
Достало
Цілковито погоджуюсь! Але , перш за все, потрібно почати себе поважати!!!
Коментувати
Невже знову революція?
Здається, що можуть усі звання і категорії обнулити. Скажуть: «У зв’язку із завершенням епохи бідності, категорії і звання відміняються. Хто хоче ще щось окрім «мінімалки», пройдіть тестування, сертифікацію, вивчіть «Нову школу» і т.д.і.т.п, подайтеся на нові звання, бо ж ми не знаємо вас, як «експертів» та «іноваторів»...
Достало
Для Невже знову революція?: Так і буде! Обнулять. Треба на освітянах економити... Бо на утримання оверсайзних методкабінетів, які вже мають центрами називатись, потрібні кошти... Хоча умови карантину показали "їхню непосильну роботу" І АБСОЛЮТНУ НЕПОТРІБНІСТЬ цієї структури в освіті - п"яте колесо до воза.... Дармоїди! І знову їм карти в руки - обов’язкову сертифікацію запровадять... А судьи хто????
Справедлива
В Україні велика кількість методкабінетів разом з методистами. Чому вони не покажуть майстер-клас в роботі з онлайн навчанням. Перевіряти вміють, то нехай покажуть себе як справжні методисти, проведуть онлайн уроки. Скільки в нас вчителів, які мають звання"вчитель року", відмінник освіти і т.д. Тому нехай проводять уроки, а ми, звичайні вчителі побуваємо на місці методистів. А чиновники в МОН, де ділися, чому не залучаються до уроків? В мене таке враження, що там працюють люди, які взагалі далекі від школи. Вчителів хтось забезпечив ресурсами, щоб працювати дистанційно, бо начальники районних управлінь освіти вже вимагають звітів у вчителів за дистанційне навчання. Совок та й годі. Дістало!
Коментувати
Олег Мезінов
Зміни – це коли збільшать фінансування освіти, забезпечать всім необхідним всі навчальні заклади, та піднімуть зарплату педагогам, як обіцяли. А то, тільки сертифікація, нові звання, терміни, вимоги….
Правда
Правильно! Було б ще добре, якби ці звання давали не за підлабузництво, а за роботу!!!А якщо знову горе- завучі з курячими мізками? Тому дам- а тому не дам. Тут кума, сват і брат....а тобі нащо? Працюй і ходи на задніх лапах ... А хтось один хоть раз показав свій урок???? Ха!!! Адміністрація!!! Нєльзя!!! Обговорити - адміністрація перша! Допомогти - ха!!! Тільки незалежна сертифікація!!!!
Ірина
Для Правда: згодна на 100%
Коментувати
Вчитель-методист
Таке враження, що це - якийсь жахливий сон. Прокинешся - і все буде добре. Ми, як ті піддослідні пацюки, яких труять, проводять досліди, випробовують на живучість... Як вже набридли ці "агенти змін" зі своїми ноухау!!!! Чому освітянські профспілки мовчать? З усіх боків довбуть! Одним словом - нищать у вчителів усяку цінність їхньої професії! Одні агенти скоро залишаться - вчителів не буде. Розбіжаться ... Ніхто в нашому суспільстві не поважає вчителя: ні державні керманичі, ні здобувачі освіти, ні їхні батьки! А найголовніше - ми самі себе не поважаємо, бо даємо принижувати, терпимо утиски і зневагу, мовчки тягнемо бюрократиний віз і ниємо...
Я
Для Вчитель-методист: правда
Коментувати
ALAn
І знову роздадуть всім своїм! Дивно, що не написали про відсоток надбавки до даних звань. А то б ми в чергу всі стали...
Черкаси
Недолуга реформа- замість серйозних кроків по мтб, оплаті праці , нових програмах і підручниках - починають «кроваті совати в бардаку»: вводити нові звання. Ця ініціатива п. Мандзій є ознакою примітивізму, повного невідчуття реальності.
Тоня
Перш ніж вводити нові звання і придумувати до них вимоги, ви ще одразу і вказуйте, яку матеріальну вигоду буде мати педагог. А то звикли, що вимагають, вимагають, вимагають, а як доходить діло до нормальної заробітної плати, то таке уявлення, що педагог може і без неї прожити. Від красивої та сучасної назви - безкоштовно педагогам не дають продукти харчування та не звільняють від оплати комунальних. Досить вже годувати нас тим, що це наше покликання.
Ви не зрозуміли...
Для Тоня: У вас заберуть те, що у вас є, тобто звання недійсне, а значить і зарплата
неля степанова
Ось.дійсно все вирішили,залишились тільки звання .Спочатку для мотивації вчителям дайте гідну зарплату .а ці кумедні звання залишіть для себе(співробітників Міносвіти)
Коментувати