Помилки у телеуроках ще будуть, - учасник проекту

Проект реалізується в авральному режимі, а вчителі не отримують будь-якої допомоги

Помилки у телеуроках ще будуть, - учасник проекту

Помилки, яких допускаються вчителі у проекті «Всеукраїнська школа онлайн», будуть повторюватись через те, що проект реалізується в авральному режимі, а вчителі не отримують будь-якої допомоги.

Про це у своєму Facebook написав учасник проекту, математик Дмитро Номіровський.

«Помилки ще будуть. І ймовірно багато. Це тільки перші ластівки», - зазначає вчитель.

За його словами, вчителів зібрали в пожежному порядку, кого змогли знайти. Більшість з них бачать камеру вперше у житті.

Також він повідомив, що вчителі працюють виключно на своєму ентузіазмі і від основної роботи в школі вчителів ніхто не звільняв.

«Тривалість проекту весь час змінюється. Спочатку було 3 тижні, потім 7, далі 8. Тепер, якщо не помиляюся, 10 тижнів. А кожна зміна - це зміни в плануванні уроків. Це все, звичайно, теж на вчителеві. Сценарії уроків, ілюстративні матеріали, презентації вчитель робить сам, без будь-якої допомоги», - пише Дмитро Номіровський.

Окрім того, коректорів та редакторів, відповідальних за перевірку цих матеріалів, в проекті немає.

Також немає ніякої можливості переглянути і внести правки в уже змонтоване відео.

«Чому? А тому, що монтаж йде в ніч перед ефіром на ТБ. Кажуть, що продакшн не встигає робити раніше. Підозрюю, що підсумкове відео взагалі ніхто не встигає дивитися - відразу в ефір. Я спробував домогтися перегляду свого першого уроку. Дійшов до продюсера. Отримав від нього по шапці, оскільки (цитата) «потрапляння в ефір більше пріоритетне завдання ніж задоволення чиїхось інтересів», - зазначає вчитель.

Він також наголосив, що не знає, чи можна було в умовах, що склалися, організувати процес краще.

«Цілком може бути, що й ні. Або так або ніяк. Але якщо вже так, то давайте перестанемо дивуватися, чому у вчителя географії атлантичний океан борознить простори великого театру», - підкреслив Дмитро Номіровський.

Всеукраїнська школа онлайн

Освіта.ua
09.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
KVP1248
Багато вчителів уже мають такі відео уроки, які використовують майже десяток років. Необхідно лише з ними установити контакт та адаптувати до сучасного моменту. Наприклад уроки фізики Віктора з Рішельєвського ліцею. Тут необхідно лише перевести для бажаючих з російської на державну мову.
Учитель математики
Шановні колеги-математики! Чи співпадають теми телевізійних он-лайн уроків з математики з Вашими календарними планами? Ці теми, що запропонували он-лайн, наприклад 11 клас, ми з учнями опрацювали задовго до карантину. А теми інших предметів?
Василий Петрович
Для Учитель математики: В нашей стране ничто ни с чем не совпадает. Главное- отмыть везде деньги( в т.ч. на учебниках разных авторов), а потом " хоть трава не расти".
Witalina
Для Учитель математики: Не співпадають по всіх предметах
Вчитель-КА
Для Учитель математики: не співпадають. Вони ж по ТВ не планують уроки з контрольними, розвязування вправ і т.п. - тому мабуть і далеко - хімія.
Коментувати
Олена
Шановні учителі! Велике Вам спасибі! Молодці! А помилки лише через хвилювання, це я розумію. І кожен вчитель може своїм дітям це пояснити!
Irina
Складається таке враження, що дехто дивиться телеуроки тільки з одною метою: знайти негатив і ще раз напасти на вчителя. Я сама вчитель, і дещо для себе взяла, так що треба дякувати людям, які погодилися вести ці уроки. А помилки- нехай той, хто ніколи не помилявся, перший кине в мене камінь.
Teo
Дякую, всім вчителям, що долучилися до цього проєкту. Уроки цікаві, насичені. Претензій до вчителів не має. А от те що урок математика в 5 класі за четвер та п’ятницю повинні були бути в іншому порядку, то це вже запитання до організаторів, а не до вчителів. Урок в четвер почався зі слів "...Я задавала Вам домашнє завдання...", а завдання це учні отримали тільки в п’ятницю.
Ірина
Дякую, вам вчителі. Сама працювала вчителем до дикретної відпустки, тож розумію, яку величезну роботу ви робите. Кожного для дививлюсь уроки з племінником першокласником та старшим 4-х річним сином. Нам дуже подобається, діти слухають, хоч багато чого ще не розуміють, виконуємо вправи з фізкультури. Натхення вам, підтримки від колег. Ви молодці.
Іван
Відомо було заздалегідь,що наші БДЄТЄЛІ шукатимуть хоч маленький огріх і чіплятимуть або до політики,як канали Медведчука,або до проблем в освіті,як решта.Є й просто очернителі з числа вчителів-корононосців,які не складуть собі ціни будучи сіренькими.Їх у кожному колективі чимало.Їх роль-дряпати стелі коронами. То ж колеги,тримайтесь! Ви робите корисну справу! Добре і якісно!
Галина
Помилки механічні.Вчителі молодці. Дивимось з донькою разом. Цікаво. Ніби повернулась в школу)))). Насолоджуйтесь уроками. Коли таке ще буде?
Олег
Для Галина: Для Irina: Ці уроки - продукт ДЕРЖАВИ, які дивляться тисячі дітей. Тут помилок не повинно бути.
Коментувати
Мирослава
Я вдячна цим вчителям за їхню працю.Це не легко за такий короткий час провести і відзняти таку кількість уроків на відео.Адже це ті самі відкриті уроки.Вони молодці!Не секрет ,що завжди на такому рівні і з використанням такої кількості наочностей ми не проводимо.свої шкільні уроки.Дехто з вчителів і в школі і на час карантину просто задає параграфи ,нічого не пояснюючи ,а потім опитують учнів цілий урокЯ сама вчитель історії і вдячна цим вчителчм-героям ,які проводять телеуроки.Я теж зараз готую і проводжу дистанційні уроки і це забирає набагато більше часу ,ніж в звичайному шкільному режимі.А ще під дистанційне навчання потрібно переробляти і змінювати нашу супер-перегружену шкільну програму середньої та старшої школи. Телеуроки з історії цікаві ,змістовні і професійні !Я як вчитель історії їх використовую у своїй роботі.Дякую.
ФУ
Ось переглядаю зараз телевізійні уроки. У мене одне просте запитання. А що вчителі на цих уроках роблять такого, чого не роблять на своїх уроках вчителі у школах? Не розумію. Зараз, коли вчителі замкнені у своїх квартирах, у них немає такої можливості (аудиторія, класна дошка, оператор накінець). Звиачайно, вони проводять в режимі щнлайн- коференцій(плюс яких - живе спілкуання, можна спитати, почути відповідь, поспілкуватися врешті-решт). І ті, і ті СУМЛІННО виконують свою роботу. Для чого їх порівнювати? Восхваляти одних і принижувати інших? Чому б УСІМ не подякувати за їх роботу? НЕ РОЗУМІЮ!
ФУ
Вибачте: онлайн-конференцій
Коментувати
Светлана
Интересно, если бы учительница не допустила эту ошибку, что бы пережевывали все СМИ и черноротые критики? Родители, чьи дети смотрят уроки с телеэкранов, задумайтесь, почему это так? Наверное, потому что ВЫ не можете им дообъяснить школьную программу. А почему не можете? Потому что плохо учились в школе, память слабенькая, лень... Так дайте вашим детям что-то усвоить, без комментариев, без злословия, без настроя на сплошной негатив! Нашли козла отпущения - выставили на экран, сделали из учителя клоуна, а теперь перетирают ей кости во всех "мережах"! Мне очень обидно за моих коллег, чьи уроки смотрят с целью придраться, посмеяться, оценить "платичко"! Очень советовала бы отказаться от такого преподавания.
Іван
Помиляються всі... Але ж це методисти, кращі з кращих.... А от як прийдуть до школи викладати ті, у кого навіть диплома нема, відповідно до до нового закону... тоді всі зрозуміють кінцеву мету всіх реформ...
Інна
Відповідно до державних санітарних правил кількість уроків із застосуванням ТЗН упродовж тижня не повинна перевищувати 3–4 для учнів початкових класів, 4–6 – для старшокласників.
Бєня Кац
Ну що нащадку червоних собак-голодранців більшовиків, получило по мордяці правдою? Тобі твій задрипаний дєд-большевік цього не розказував? Звичайно ні. Він розказував тобі, який він був "герой" з гвинтівкою в руках розкуркулював і убивав українців, про заводи-параходи. А правда виявилась гіркою, вчителька молодчина. А таких, як ти питати ніхто нічого не буде, ваш час пройшов, тут зараз Незалежна Україна.
Сам
Для Бєня Кац: ти дибіл?
Коментувати
Бєня Кац
Цікаво, а щось платять цим терпилам за "авральнний режим"? Я пропоную дуже простий варіант відбору вчителів на оцей цирк - взяти всіх, хто рік назад топив за Зе, а вони всім відомі, бо доказували порохоботам про Великого Зе, аж до крику, і нехай працюють з неймовірним ентузіазмом із зеленеми знаменами у руках, а маленького можна ще і в дупу засунути.
Лариса Снєгова
Для Бєня Кац: Бєня, у Вас все добре?
Коментувати
Вищневський
Для родители: Старались, никто не спорит .Ну провели. Ну что-то пошло не так. Ну ошиблись. С кем не бывает?))) Но вы со своими тупыми комментами приносите им медвежью услугу))) Вы думаете им нравится , что Вы их противопоставляете другим учителям? Так вот я вам скажу - НЕТ!!!!. Им это тоже не по душе))) И пишут тут все не против этих учителей, а против таких вот ЯЖЕМАТЕЙ и РОДИТЕЛЕЙ, которые бы точно так же ненавидели и этих учителей(которыми сейчас восторгаются) если бы те учили их недолугих чадушек(((
Нормальные родители
Для Вищневський: А я представляю реакцию восторженных родителей, когда "супер-телевизионные" учителя вызывают к доске, оценивают деток восторженных родителей не так, как хотят эти восторженные родители! Вот тогда снова такой же поток грязи польется и на "телевизионных" учителей, только попробуют они оценить не так любимое чадо или сделать ему замечания! Смешно читать эти восторженные "уси-пуси" тех родителей, которые никогда не видели настоящих уроков реальных учителей!
Коментувати
Вчитель-КА
Тра-ля-ля это хорошо, пусть слушают детки - только толку мало - отрабатывать все эти знания надо - а то они послушали и всё(( К доске никто ж не вызывает. А ошибки - да то ерунда, чисто механически. И на уроках такое случается - хорошо если следят и исправляют. А бывает в ответ тишина((
Вищневський
Для ?!: В том то и дело, что ключевое слово - " терпимо")
Бєня Кац
Ну що нащадку червоних собак-голодранців більшовиків, получило по мордяці правдою? Тобі твій задрипаний дєд-большевік цього не розказував? Звичайно ні. Він розказував тобі, який він був "герой" з гвинтівкою в руках розкуркулював і убивав українців, про заводи-параходи. А правда виявилась гіркою, вчителька молодчина. А таких, як ти питати ніхто нічого не буде, ваш час пройшов, тут зараз Незалежна Україна.
Вишневський
Для Бєня Кац: И тебя вылечат))) Перклад: І тебе вилікують))) (Слава Україні!) Я за не залежну Україну(вразі чого)
Вишневський
Для Бєня Кац: мой дед прятал евреев и в 30 годы , и в годы ІІ мировой от фашистов, рискуя свей жизнью, жизнями своих 3 дочерей(моей мамы) , мама с сестрами, вставая на плечи одна другой клеили листовки( чтоб немцы не догадались ,что это делают дети). Чтоб ты, урод сейчас трогал память моего деда( беспартийного, сапожника простого). Вольтанутый дегенерат! Дать бы тебе в рыло, погань))
Коментувати
?!
Всё терпимо,кроме программы по истории. После урока истории в 5 классе, задумываешься- что происходит? Программу менять немедленно,пока не дебилизировали всю страну!
родители
Сегодня смотрели урок географии Галины Карпюк для 9 класса. Какую любовь к своему предмету она транслирует! Мы, взрослые люди, смотрели с большим интересом! Очень познавательно! Дорогие учителя он-лайн школы, ошибайтесь если хотите, только проводите свои уроки!
Вищневський
Для родители: "Дорогие учителя он-лайн школы, ошибайтесь если хотите, только проводите свои уроки!" И вас вылечат....
ВищневськийІІ
Для родители: Давайте падем все пред ними ниц)
Вищневський
Для родители: Старались, никто не спорит .Ну провели. Ну что-то пошло не так. Ну ошиблись. С кем не бывает?))) Но вы со своими тупыми комментами приносите им медвежью услугу))) Вы думаете им нравится , что Вы их противопоставляете другим учителям? Так вот я вам скажу - НЕТ!!!!. Им это тоже не по душе))) И пишут тут все не против этих учителей, а против таких вот ЯЖЕМАТЕЙ и РОДИТЕЛЕЙ, которые бы точно так же ненавидели и этих учителей(которыми сейчас восторгаются) если бы те учили их недолугих чадушек(((
Коментувати