Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Просто вчитель
Якби в МОН працювали люди,що пройшли шлях від учителя сільської школи до своєї посади зараз,то,можливо, хоч щось розуміли в освіті.Можна знати теорію,але без практики керувати не можна.Саме тому в нас стільки абсурдних рішень зараз і ще більше помилок.Учитель працює завжди: з крейдою біля дошки чи зараз дистанційно за можливості.Вимагати можна тоді,коли є елементарні умови.Нехай чиновник МОН прийме за день 100 повідомлень від учнів і зробить висновок для себе.А висновок цей буде такий:як добре,що я не вчитель.!!!
Уставшая
Добавьте вопрос когда они контактируют с учителями. Пусть эти профессора отпишусь про звонки после 21 и про сдачу домашек после 23 в ночь воскресенья,хотя необходимости нету. Пусть омбудсмен спросит педагога как и с чего он разрабатывает и готовит урок и сколько длится его рабочий день. У меня не полная ставка и всего то 3 класса,но на качественную выкладку подачи,подготовки,вебинары и проверки домашек я трачу 16 часов. И педагогам предлагают платить среднюю зарплату? Министерство,вы когда начнёте набирать адекватных и хоть немного понимающих и имеющих опыт в педагогике,людей??? Я посмотрю на свою з-п и пересмотрю график работы. Педагог не нянька и не прислуга. А педагогам,у которых есть семьи и лети,которым тоже нужно внимание, я вообще сочувствую...
Цікаво
Цікаво було б побачити ті чисельні всеукраїнські платформи дистанційного навчання, які рекламували та «запускали» наші міністри від освіти. Хтось бачив ті платформи? Як вони працюють? Хто там вчиться? Які результати навчання? Які результати аналізу роботи самих платформ? Які там матеріали доступні? Для усіх класів? Яка їх ефективність? Як забезпечені школи і вчителі тією комп’ютерною технікою, на яку витрачені величезні кошти попередніх міністрів (урядів)? Скільки разів в Україні проходила тотальна комп’ютеризація шкіл? Де та карта України з лампочками, які сяяли і показували результати свеукраїнської комп’ютеризації і поголовної сертифікації вчителів на 100%? І де ті чиновники? Хтось коли-небудь змусить їх відзвітуватися?
JUS
Для Цікаво: дома у вас ті компи, про які вони звітувались) куплені за ваші гроші) ви не лише матеріали для школи винні, а й обладнання))) нова українська школа у всій красі))) Іспанський стид.
Коментувати
Людмила
Опрос прошла. Но, думаю, что выборка родителей будет слишком мала для составления полноценного мнения. Этот сайт, все-таки, для учителей. Какие здесь родители? И вопрос "Есть ли у вас интернет?" показался странным. У кого нет последнего, не только не учится, но и в анкетировании, соответственно, не участвует.
Людмила
Для Людмила: И раз, опять же, этот сайт для учителей, то под видом родителей, анкетирование будут проходить эти самые учителя. И, таким образом, опрос офиса "освітнього омбудсмена" пойдет на смарку. Думаю, даже заврайоно команду даст "мнение составить" о чудесно организованной работе в районе. Чем им еще на карантине заниматься?
Вчитель
Вчителі не забезпечені жодним обладнанням. Те, що вони роблять на власному обладнанні можна ще обговорювати? Щось вчителі мають ще доводити? За щось оправдовуватися? Ви нормальні? Батькам ще може щось не подобатися? Прийдіть до тями...
JUS
Для Людмила: а в учителя бесплодных берут? детей у них нет?
Коментувати
JUS
1. Коли буде опитування вчителів, які засоби їм надано для проведення уроків? 2. Як батьки можуть знати скільки матеріалу опрацював вчитель? 3. Коли опитають вчителів, скільки батьків взяли трубку коли їм телефонували? 4. Де можна дати оцінку роботі самого освітнього омбудсмена?
Вчитель
Для JUS: А для чого питати думку вчителів?!Тепер батьки є головним найпрофесійнішим авторитетом для міністрів.
JUS
Скоро залишаться тет-а-тет, батьки і міністри.
Сільський вчитель
Було б добре промоніторити МОН! Де те всезабезпечення! Спочатку створіть все, що необхідне для дистанційного навчання, а тоді пресуйте вчителя! Приходять до керування ті, хто нічого не знає про школу взагалі, а про сільську школу, тим більше і починає "моніторити"! Таке навчання хороше у розвинутих країнах, де всі забезпечені ґаджетами, доступом до якісного Інтернету, створені якісні платформи! Знайшли козлів у вигляді вчителів і мучать! Та ви спитайте чи в усіх сільських дітей є смартфони, хоча б! Рівняєте по собі??? Є батьки, які б’ються, як риба об лід, щоб їжею тих дітей забезпечити, а не ґаджетами! Чи ці не діти для вас і не люди??? Скинули все на вчителів і робіть, що хочете! А ми вас промоніторити! Ми вже це уміємо! Станьте професіоналами, тоді будете моніторити! Вчитель, як може, так працює! Легше написати конспекти, підготуватись і провести уроки в живому спілкуванні, ніж цілодобово очі вилазять від монітора і перевірки сотні робіт у тому ж моніторі! Не їжте тих вчителів!
Коментувати