Всеукраїнська школа онлайн. Відеоуроки

В Україні стартувала «Всеукраїнська школа онлайн» з відеоуроками для учнів 5-11-х класів

Всеукраїнська школа онлайн. Відеоуроки

В Україні стартувала «Всеукраїнська школа онлайн» з відеоуроками для учнів 5-11-х класів.

В Офісі Президента України, з посиланням на дані компанії Nielsen, повідомляють, що у понеділок, 6 квітня, майже третина глядачів ранкового ефіру дивилася саме «Всеукраїнську школу онлайн». Загальна аудиторія першого дня проекту склала понад 3,3 млн «учнів» різного віку.

Найбільш популярними стали заняття з фізкультури за участю українських зірок.

«Офіс Президента дякує всім, хто долучився до нового формату навчання школярів, який ми запустили в умовах карантину внаслідок поширення COVID-19. Наразі до ініціативи долучаються й інші телеканали та медіаплатформи. Зокрема, онлайн-уроки стануть доступними для перегляду на «Київстар ТБ». Також тривають відповідні переговори з регіональними каналами», - наголошують в Офісі президента України.

Як відомо, проект відбувся за ініціативи Володимира Зеленського. До підготовки та запуску «Школи» долучилися МОН України, парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій, громадська спілка «Освіторія», а також 40 українських педагогів.

Всеукраїнська школа онлайн

Освіта.ua
08.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nikko
Камера наведена лише на вчителя що непотрібно а дошки не видно зовсім . Виправіть!
Олександр
Сьогодні для 9 класу немає трансляції в місті Хмельницькому. Немає сигналу. Діти чекають але сигналу так і немає.
ма
Уроки очень хорошие. Нам только немного мешает что оператор показывает учителя, а не экран, на который указывает учитель. Когда общий план - не видно что на доске.
Катерина
Дуже гарні уроки, без свистоплясків, гарно пояснюють, ніхто не заважає вчителю. Але ось зараз дивлюся з дитиною математика 5 клас по 112 і - жах! Бридко дивитись! Окрім вчителя посадили два переросля: вона - дурепу корчить, а він - татуйований/ верзе щось російською! Господи для чого ці відволікаючі маневри, вони щось там перемовляються паралельно з учителем, відволікають від самої математики! Приберіть негайно цей абсурд, дайте можливість дітям сконцентруватися на математиці!
Вчитель
Для Катерина: А в школі таких дуреп та патлатиків знаєте скільки? І точно так само вони перешіптуються, вирішують свої питання на уроках, а вчитель повинен встигнути пояснити матеріал і закривати періодично рота таким учням.
Местный
Для Катерина: "татуйований/ верзе щось російською!" женщина, лечитесь. Вы уроки смотрели или рассматривали кто сидит?
Катерина
Шановний «местный»! Повірте, що і діти математику не слухали, а розглядали масовку! Ознайомтесь спершу з віковою психологію і фізіологією, а вже потім діагнози ставте! Я за сумісництвом ще й вчитель, і про ці «ефекти» знаю не на словах, і добре знаю як вони впливають на увагу учнів!
Коментувати
родители
Учителя всеукраинской школы онлайн !!!СПАСИБО!!! за ваши уроки! ГАЛИНА КАРПЮК! ИГОРЬ ХВОРОСТЯНЫЙ! ОЛЕНА СОЛЯНИК! ВИКТОР МЕЛЬНИКОВ! АННА КОШЕЛЬ! АРТУР БАБЕНКО! и другие учителя школы! ЭТО ИМЕНА ЛУЧШИХ УЧИТЕЛЕЙ УКРАИНЫ!
антиреформатор
Для "родители": Согласна с тем, что в Украине есть прекрасные учителя и не только те, которых Вы назвали. Вопрос лишь в том, что дистанционное образования никак не сможет заменить непосредственного контакта с учителем. Я не говорю о технической стороне. Это касается, прежде всего, детей младшего возраста. Хочу сказать родителям, дети которых успешно воспринимают дистанционное обучение, - благодарите за это учителей, давших хорошую основу. Не забывайте о себе; и Ваше усилие сейчас сказывается. А что говорить о детях, которым не так повезло: и с учителями, и с родителями.
Коментувати
Мама
Дякую, за уроки і навчання у всеукраїнській школі онлайн!!! АЛЕ: 1) - чому так пізно??(від 11 березня до 6 квітня - розмірковували?); 2) - визначте ДОСТУПНИЙ для перегляду канал - ДЛЯ 11 класу БУДЬ ЛАСКА!!! М1 - ЗАБЛОКОВАНИЙ з 24 січня 2020 року!
мама 2
Для Мама: Мы по телевизору смотрели только один раз - 6 апреля и поняли что лучше смотреть в интернете - можно регулировать скорость - одних учителей замедляем, других ускоряем; ставим на паузу, чтобы сделать запись. Короче говоря в интернете смотреть гораздо удобнее.
Тато
Для мама 2: та діти і так сидять!!! біля компів(шкільні вчителі також працюють!!!), інколи задають багато!!!, це все треба виконати і відправити на перевірку!!! Наскільки я зрозуміла Маму - вона пише про ПРАВО 11-класників дивитись уроки школи по телевізору - як всі інші класи!!! чому 11 класу - випав заблокований канал??? щодо інтернету - а як працюватимуть діти,??? яких батьки встигли відвезти до бабусь і дідусів у село!!! де той інтернет і де уроки??? ми в країні "чудес"?
Коментувати