Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Світлана Шановні колеги! То як нараховується заробітна плата викладача коледжу, який веде дистанційно пари?
Тетяна
При проведенні дистанційного навчання має виплачуватись заробітна плата згідно тарифікації! Майте совість і дотримуйтесь законів!
Тетяна
Згодна з коментарями. 3 уроки в ZOOM щоденно (+підготовка до них: матеріали, презентації), потім перевірка робіт з допомогою Viber, які надсилають батьки з 7.00 до 23.30, індивідуальні аудіо- та відеоконсультації для учнів та батьків, письмові пояснення завдань, самоосвіта ( перегляд вебінарів, відео про організацію дистанційного навчання)... Навантаження збільшилось. Я розумію, що нелегкі часи, але ж ми працюємо! Цікаво, там, зверху, хтось зменшив собі оклади?
Ірина
Для Тетяна: мало того, що працюють зі власним обладнанням, використовують електроенергіґ, за яку будуть самі ж і сплачувпьи
Коментувати
Бєня Кац
Ти мандзійша вже не довго будеш говорити, "корона" мине саджати будемо. І собі уріжте зарплати до наших середніх, ви ж там теж ніхера не робите. Ох готуйтесь....
Светлана
листи про виплату заробітних плат освітянам були надіслані керівникам органів управління освітою і керівникам закладів освіти. В Одессу тоже надисланы??? А то эти пугалки снижением зарплат уже достали! И отчеты для "подстраховки"(
Ірина
А ми, вчителі, у свою чергу, рекомендуємо МОНу вгамувати свої апетити та урізати зарплати своїм працівникам, які сидять там, у міністерстві, і крутять горобцям дулі.
Лана
Шановне МОН, поясніть, будь ласка, що означає виплачувати середню заробітну плату. Чому я маю планувати уроки, відповідати на десятки повідомлень і дзвінків, перевіряючи роботи дітей, створюючи презентації та відеоуроки, лягаючи спати під ранок, працюючи понаднормово і не отримувати заробітної плати за тарифікацією. Мені не потрібні чужі гроші, дайте те, що належить мені. У всіх цивілізованих країнах педпрацівників та учнів на час карантину забезпечують оргтехнікою та ліцензійним програмним забезпеченням. Я ж працюю зі своєї, ділячи комп’ютер зі своєю дитиною, яка теж ходить до школи та опрацьовує розроблені вчителем уроки. Якщо Ви не змогли забезпечити системні дії на випадок таких ситуацій як ця, то чому Ви вимагаєте зараз щось від педагогів, при цьому порушуючи наші права. Наш уряд нищить усе: від освіти до медицини. Це абсурд!
Оксанаа
Для Лана:, АБСУРД ПИШЕТИ САМЕ ВИ. КОЛИ ЦЕ ВИ ТАК ПЕРЕРОБЛЯЄТЕ,СПАТИ ЛЯГАЮТЬ ВОНИ ПІД РАНОК.А ЩО Ж ВИ ХОЧЕТЕ ЩОБ ВАМ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ПЛАТИЛИ ТІЛЬКИ ЗА ТЕ ЩО ВИ ВЧИТЕЛЬ .Я РАХУЮ КОЛИ МИ БАТЬКИ БЕРЕМО РЕПЕТИТОРІВ ДЛЯ ТОГО ЩОБИ ДІТИ ДІЙСНО ЗНАЛИ ТОЙ МАТЕРІАЛ ЯКИЙ КОЛИСЬ ВЧИТЕЛІ ДАВАЛИ НА УРОКАХ Взагалі для чого Ви там сидите,а ми платимо податки щоб Вас дармоїдів забезпечували. .Дякуйте що платять Вам вчасно і нічого з Вас не вимагають.Ви не знаєте як люди працюють на приватних підприємствах ,де є сильна відповідальність і оплата менша чим у Вас.Трутні і Все .Вигнать не можна ,роблять допоки виносять вперед н.Говорю так бо переконалась в тому на 1000% що колись вчитель то був дійсно вчитель ,а зараз тільки одна назва.
Жителька
Дуже шкода що звинувачуєте вчителів, а не дітей яким нічого не потрібно. Які жирують за рахунки батьків. Батьки виконують їх примхи. Можливо проблема саме у Вас, а не у вчителях. Коли діти можуть дозволити собі говорити хоч як, і погрожувати батьками. Грош ціна таким батькам, які не можуть навести лад з своїми дітьми , і звинувачують педагогів. А про зарплату скажу вам так: плюс до всього потрібно закупити за власну зарплату канцтовари, які скажу вам не дешеві. А ще треба прожити, і прогодувати сім’ю. Комунальні послуги думаю знаєте які зараз. Чи не відповідальна професія вчителя? Якщо ні, по ваших словах, то думаю ви зовсім не знайомі з усіма нюансами цієї професії. Вибачте забула, Нічого не вимагають. А ви звідки знаєте що з кого вимагають, дужн багато на себе берете. Чи знаєте скільки потрібно писати, перевіряти, методично правельно все вести? І ви будете казати що нічого не вимагають. Просто нахабство і велика не повага до педагогів, до людей, які вчать ваших дітей те на що у всс немає часу. Може проблема не у вчителях. Поважайте працю інших. Так, бетон ніхто не носить, але психологічно важко. Тому більше поваги, і менше нарікання у сторону інших. Бо ви не знаєте як,кому дається те чи інше. І через що проходять вчителі.
Лана
Для Оксанаа: Шановна пані, мені здається, що Ви зайшли не на той сайт.Я з повагою відношусь до праці людей. Але розумію, що повага і виховання це не про Вас. Це не сайт працівників приватного підприємства. Вам ніхто не забороняє відстоювати Ваші ж права у підприємців. І до Вашого відома педагогічним працівникам нараховують заробітну плату не з Вашої кишені. Тому що усі педагогічні працівники сплачують щомісяця податок від заробітної плати. Ви або проплачений бот, який кидається на адекватні коментарі людей, а якщо ні, то нам просто нема про що говорити. Замість того, щоб водити своє чадо по репетиторах, проконтролюйте чим воно займається на уроці. А вдома привчайте до самостійності. І ще до Вашого відома репетитори теж мають педагогічну освіту. То може й дійсно, навіщо вчителі. Навчайте самостійно.
Коментувати
Местный
Я конечно не претендую на бухгалтера, но как-то моя средняя зарплата вышла на 2000 грн меньше, чем я высчитывал... И высчитывал по нормативным документам и топорно среднее арифметическое высчитал за последние 3 месяца... но всё равно не сошлось с той суммой, которую выплатили...
Бухгалтер
Для Местный: высчитывается за 2 предыдущих месяца, не все выплаты входят в расчет, например некоторые премии. Интересно что МОН рекомендует среднюю зп платить, а в утвержденной инструкцие написано, если учителя выполнят другую работу, то платить по тарификации, где логика??
Ната
Сказать что учителя предметники выполняют свою работу так как работали в школе, это ничего не сказать. Учителя перерабатывают ещё больше!!! У кого есть в семье хоть один учитель тот поймёт. А Такие люди как "Никита" сразу видно далеки от учительской жизни и вот из-за таких "Никит" учителя и страдают.
Коментувати
наталья
доброго дня підскажіть будь ласка чи мають право дитячі садочки відправляти у щорічну відпустку під час карантину без нашоі згоди
Лора
Для наталья: я дивлюся, що цей ресурс тільки для вчителів, бо дошкільників зовсім не баче, сьогоднішнє розпорядження - на 2/3 чи частково у тарифну відпустку, гороно буде вирішувати, коли вам іти у відпустку.
Коментувати
Ваан
Якби вона розуміла,що говорить,то рекомендувала б платити зарплату згідно тарифікації.
Микола
Для Ваан: цілком з Вами погоджуюсь. Середня зарплата - це, як середня температура по палаті.
Світлана
Шановні колеги! То як нараховується заробітна плата викладача коледжу, який веде дистанційно пари?
Аня
Міністерство розігнати ! А викладачами надати їхню охерєнну зарплату, і взагалі ці туплрилі нам не потрібні
Коментувати