Учні мають бути переведені до наступного класу, - МОН

У теперішніх умовах важливо забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти

Учні мають бути переведені до наступного класу, - МОН

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що незважаючи на карантин, учні шкіл мають бути переведені до наступного класу та отримати свідоцтва досягнень, а випускники – документи про освіту.

Про це, коментуючи лист МОН № 1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

У МОН зазначають, що під час карантину навчальний матеріал може бути освоєно учнями за допомогою дистанційного навчання. Після карантину – через ущільнення матеріалу з організацією повторення окремих тем.

«У теперішніх складних умовах важливо забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти, зокрема в установленому порядку перевести їх до наступного класу, видати свідоцтва досягнень (табелі) та документи про освіту випускникам тощо», - підкреслюють у Міністерстві освіти і науки.

Як відомо, МОН дозволило школам самостійно визначити, як вони мають завершити поточний навчальний рік.

Освіта.ua
02.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Illya Olefir
Необхідно і випускників 11-тих класів звільнити від ДПА, закінчити навчальний рік та видати свідоцтва про повну загальну середню освіту, інакше 11-ти класники можуть бути учнями і після законодавчо закріпленого (1 липня 2020 року) закінчення поточного навчального року.
Олександр
Для Illya Olefir: підтримую. Я про це ж не перший тиждень пишу.
Александр
Еще раз. "Утром деньги, днем стулья, днем деньги, вечером стулья.." и так далее. Спочатку ЗНО з української та математики або історії, потім свідоцтво про повну загальну середню освіту. ЗНО не здається тільки на екстернаті. А звільнити від ДПА - це як час покаже. Ось так, панове...
Таїса
Скасувати ЗНО- значить дати шанс дурникам з багатими мамашами і папашами вступити до вишів. А розумні діти залишуться за бортом.
Коментувати