У Києві вивчать готовність учнів до онлайн навчання

У столиці вирішили вивчити готовність учнів 5-11-х класів, батьків та вчителів до дистанційної освіти

У Києві вивчать готовність учнів до онлайн навчання

У Києві вирішили вивчити готовність учнів 5-11-х класів, їхні батьків та вчителів до переходу на дистанційну форму навчання.

Про це повідомили у Київській міський державній адміністрації.

Опитування проводить «Освітня агенція міста Києва».

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, у реаліях протиепідемічних заходів та вимушеного перебування дітей удома здобувається новий досвід в організації навчального процесу.

«Наразі перед нами стоїть завдання не зупинити навчання, а підтримувати знання школярів на належному рівні. А також обрати зручні та ефективні форми проведення онлайн занять», – зазначив Мондриївський.

Він повідомив, що опитування має допомогти вивчити питання щодо запровадження кращих механізмів дистанційного навчання, зокрема, використання вчителями сервісів і платформ для здійснення дистанційного навчання, контролю навчальних досягнень учнів, а також характеру труднощів і причини їхнього виникнення.

«Зокрема, ми з’ясовуємо проблеми зв’язку з учнями, підготовку та завантаження навчальних матеріалів, зручність використання сервісів. За цей час у нас є можливість дослідити, наскільки ефективна така форма навчання та чи може вона співіснувати на одному рівні з класичною», – наголосив Валентин Мондриївський.

Також окремим блоком будуть винесені питання щодо підвищення кваліфікації педагогів: напрями, ресурси, час, який учителі витрачають на самоосвіту.

Освіта.ua
01.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Зашевелилась бюрократія. Ефективна дистанційна форма навчання вже тим, що наближена до батьків. В Англії платформа дистанційного навчання існує давно.А чи не варто замислитись у час карантину над вдосконаленням класичного навчання?
Східний
Для Світлана: Варто. Закрити всі школи, вчителів відправити за кордон на заробітки. Учнів оцінювати дистанційно. Атестати оформляти віртуально. Хай живе інтернет та інші досягнення людства! Ми докладемо максимум зусиль для науково-технічного прогресу!
все на ДО!
Для Східний: Не знаю - вы серьезно или шутите, но я поддерживаю вас на все 100%! Даешь ДО!
Коментувати