5 тисяч учителів пройшли курс «Онлайн-сервіси для вчителів»

Метою курсу є показати вчителям сервіси, що допоможуть комунікувати з учнями на час карантину

5 тисяч учителів пройшли курс «Онлайн-сервіси для вчителів»

Для навчання на онлайн-курсі «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів» вже зареєстровано понад 6 тисяч учителів, з яких майже 5 тисяч повністю пройшли курс і отримали електронні сертифікати. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

У відомстві зазначають, що карантин через коронавірус це виклик для всіх освітян.

«Вчителі, разом із батьками та дітьми, опинились у стресовій ситуації без чітких алгоритмів дій і інструкцій, а також сам на сам із ключовим питанням - як організувати процес дистанційного навчання. 23 березня Міністерство цифрової трансформації презентувало оглядовий онлайн-курс сервісів дистанційного навчання для освітян. Онлайн-курс доступний на платформі Дія.Цифрова освіта. Оглядовий курс розроблений і створений за 72 години. Онлайн-курс містить 6 відеороликів», - зазначають у міністерстві.

Перед створенням курсу, Мінцифри зібрали зворотний зв'язок від українців про те, як відбувається дистанційне навчання у їхніх дітей. Опитування показало, що низка шкіл і педагогів змогли системно організувати процес, натомість більшість шкіл виявилися не готові до швидкої цифрової трансформації.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, Мінцифра оперативно відреагувала на виклик карантину через коронавірус та вирішила допомогти вчителям адаптуватися до нової реальності.

«Оглядовий освітній серіал для вчителів відкриває нові можливості для розвитку дистанційної освіти в Україні. Тому що онлайн-інструменти і сервіси будуть актуальними не тільки під час карантину, але й після нього», — зауважив Федоров.

В освітньому серіалі йдеться про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.

Своєю чергою, заступник міністра цифрової трансформації Валерія Іонан зазначає, що метою цього курсу є показати вчителям всі доступні сервіси та алгоритми, які допоможуть їм побудувати правильну і ефективну роботу з учнями та батьками на період карантину. Це оглядовий серіал, що допомагає вчителю зрозуміти, які сервіси будуть для нього більш ефективними.

Більше про курс

Освіта.ua
25.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів