Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Руслан
Тоді нащо діти вчиться дистанційно ? Якщо вони будуть відробляти . Шо но повигадують . Тоді нехай діти невчуться дистанційно і так будуть відробляти .
Аноним
Вы идиоты, вы бы лучше начали развивать обучение онлайн либо дистанционное, а не блять в школу только ходи, дети дома просыпаются когда хотят, едят что хотят и делают задания и все А потом в конце мая если карантин закончится сдать всё выполненное, написать контрольные и получить табеля т атестаты, а летом отдыхать Или блять в 30 градусную жару ходить в чёрных штанах и просиживать их в школе Всё равно с вашим образованием бесполезно сидеть в школе но это уже отдельный разговор
Микола
Для Аноним: Да,а як я буду сидіти в жару в класі це мусили зробити.От побачите Пане Зеленський і Верховна Рада цим не буду ніхто задоволений і масово діти не будуть йти в літку учитися.Тому не робіть.
Коментувати
Джміль
Да пішли вони в сраку!
Микола
Для Джміль: Агааа я не буду ходити, а може в мене щось заплановано на літо?????????????????????
Олекса Позняк
Для Джміль: не бери приклад з невихованого презедента
Коментувати
Любов
Вам що немає що робити, подумайте як допомогти людям та дітям справитися з хворобою та стресом. Нічого для держави і суспільства страшного не станеться якщо діти будуть навчатися один чи два місяця вдома і без вашого додоткового місяця.
Богдан
А навіщо було задавати домашнє завдання яке треба було робити на карантині якщо ми всеодно будемо вчитися літом? Літо = відпочинок. Ви забираєте 33.3% всіх канікул.
Правда
В Києві готують лікарні для vip персон-це означає,що ці лакарні будуть всім запезпечені і в першу чергу їх будуть лікувати ,а всі решта -виживете добре ,не виживете-друге-добре.Хто-зна ск.людей переживе коронавірус.В нас лікарню,два тиждні тому готували під коронавірус(всіх людей -вигнали додому,всі раптово виздоровіли),зараз медсестри,санітарки,звільняються тому,що нічого немає маска не спасе(буде те,що у Тернополі- зараження лікарів).Лікарня районна(р-н густонаселений)-є напевно 5 лікарів,які можуть,знають як-це лікувати і фельдшерів(3-4),які щось...Дерматолог,окуліст,гініколог-це не будуть лікувати,хіба що ставити капальниці? Люди задумайтесь!-оті екзамени,після 4 класу,також-не потрібні,що вони вирішують,скільком дітям погано стає.В школі повинні вчити на нормальному рівні,це фізика,хімія,мат.,біологія, анг.м.(також має бути поділено на групи,не всі діти можуть вчити іноземну мову)-решта де поступлять,нехай вчать поглиблено;музика-1 і 2 клас(дальше-музична),т... рудові,природа,малюва... ння-без... оцінки для розвитку, історія-зменшити,вона і так все переписана під владу,правопис-спростити,12 років відмінити,думаєте діти від того розумніші будуть?,фізкультура-зарядка,ніякі нормативи(якщо ще є скоріше були) і взагалі мед огляд,як проходять(влітку),мають кардіограму,буде вчасно виявлено серцеві проблеми у дітей(те,що слухають сімейні,педіатри-це добре,а кардіограма,також дасть свій результат).
Жуть
Для Правда: Всё верно! Как развалили систему Семашко,так развалили советскую образовательную систему! Там всё было придумано лучшими умами. Да,осовременили бы,но не РАЗВАЛИЛИ! Бедные дети! Сейчас( более 20 лет) они как подопытные кролики!Кто за это ответит?
Директор
Для правда: Сто відсотків вірно, прибрати весь непотріб, починаючи з 8 класу. Далі тільки предмети ЗНО і то за вибором, все інше: до побачення! Карантин все показав- оревідерчі комфортні предметики, оревідерчі! Отак буде справедливо!
Коментувати
Вадим
Ну, блин. Программы перегружены! Америку открыли. Надо было появится вирусу, что бы кто то вспомнил. Да это ещё с советских времён тянется. Ну так тогда ЗНО не было. А из старого если чт то и взяли, так самое не нужное да ещё и приумножили. Реформа нужна, а не словоблудие. То терминологию поменяют на западный манер, то название школ меняют. От этого ничего не изменится
Ааааааа
Нуящо минеподохном 1 липня томої продовжитя акарантінбудеї до осені???? такшо дотиримуїтесі правил карантину????
Ооооооооооо
Для Ааааааа: ТО - жесть! Ще ніколи такого не читала)
Юлія
Для Ааааааа: Для Вас особисто взагалі треба впровадити безперервний освітній процес, без канікул і вихідних ????
Коментувати
Жанна
У нас нас 1 клас за програмою Інтелект України, відео уроки опубліковані були тільки сьогодні, тобто з затримкою в, майже 2 тижні. Я не педагог і не вивчала методику викладання в школі, те як я пояснюю дитина не сприймає, а вчителяю байдуже, віддала просто зошити і проходьте навчання дома. Що заважає провести відео урок? Звісно зручніше ж в школі, під час карантину, чаю попити з колегами та посміятися ніж щось пояснити дітям. Бачили це чаювання особисто ще з однією мамою коли прийшли по чергову партію зошитів. Запитали, а чому б не провести з дітьми таким чином урок на що почули у відповідь "Я не обязана". Це зрозуміло що не зобов’язана, але чомусь інші вчителі без проблем щоденно працюють в режимі відеоконференції, а тут прямо цяця. А літом займатися в 40-ка градусну спеку в класі без кондиціонера? І встановити його можливості нема бо не дають дозвіл на заміну "проводки", а стара не потягне кондиціонер.
Юля
Дітям зараз діють домашнє завдавня, і шкільні вправи, і ще й літом давати дз . Літом тоді не давайте домашні завдання
Галина
Для Юля: Канєшно не задавати. А діти що не хочуть відпочити літом! То якиїсь дибілізм і все
Коментувати
Гость
Я сама и учитель и мама. Я вместе с ребенком прохожу школьную программу и считаю, что очень много ненужного в программах. Скажите зачем сейчас ребенку знать чем отличается форма хвоста селёдки от другой рыбы? Если ученик заинтересуется биологией, то в институте и углубляйте знания. И так почти по каждому предмету. А некоторые вообще лишние предметы. Раздули программы, а потом удивляемся почему дети не хотят учиться, учатся плохо, не усваивают материал. Куча никому не нужных терминов, которые и выговорить можно с трудом, а детей заставляем их учить и применять. Бывает, что в параграфе одно написано, почитаешь вопросы к параграфу и чувствуешь себя дураком, как будто читал не тот параграф, и приходится искать в интернете Спрашивается зачем учебник. Напишите только вопросы, а ответы мы найдем в интернете. За время карантина дети устанут (будут "зелёные" от сидения в помещении), не важно учились или нет, и летом надо оздоравливаться, а не сидеть за партами.
Ой леле
Для Гость: хм, хвіст оселедця такий, щоб його потім солоненького з відра зручно було діставати, а от у мови, скажімо, такий, що у рот вмістився, коли смажений. Ну що тут зайве, скажіть, паніматінко? Отак ще трішки поскиглите і, дивись, #оту_кляту_школу разом і закінчите. А тоді до вузу доберетеся.
Коментувати
Софія
Я учениця і взагалі не розумію як так можна?? Мені задають багато дз, пишу дистанційно ср., і ТД. Але блін коли ми відпочинком від усього цього? І так нагрузки під зав’язку а тут ще й навчання улітку! Вибачте, але це повний ДИБІЛІЗМ! Я хотіла влітку поїхати до бабусі і дідуся, а тут на маєш навчання влітку!! Я просто уявляю як 32 дітей сидять у класі у формі ( бо в шортах нам не дозволяють приходити) в класі душно всі мокрі. Це обурливо!!! І взагалі я вважаю що нам потрібно хоч трохи відпочинку, а не ЩЕ БІЛЬШЕ навантаження!!!
Студент
Для Софія: Дистанційне навчання = канікули. Не треба так переживати.
Катя
Ви просто не навчаєтесь і не знаєте як проходить дистанційне навчання. Я б краще зараз в школі вчилася ніж цілодобово сиділа за столом вдома і робила самостійні і контрольні онлайн по відеозв’язку, так ще й купу домашки задають
Коментувати
Вікторія
Усеодно багато вчителів працює в червні, чому б і ні, цікава думка. Тим паче що ситуація в Україні не дозволяє відновити навчальний процесс зараз. У багатьох дітей навіть телефону не має, нічого їм дистанційне навчання не дасть. На те ми і вчителі щоб вчити. Лікарі теж понаднормово працюють зараз, не скаржатся.
Богдан
Для Вікторія: Ти хвора. Дітям буде погано ходити в жару!
Коментувати
Witalina
Чого ми гризимося?? В 11 класників програма,в основному,вичитана.Залишилося повторення. Нехай повторюють. Є купа сайтів. маса відеоуроків, тестів, тренажерів,онлайн. ВСЕ Є !!! НЕХАЙ працюють...повторюють... ТА тільки, судячи по дист.роботі - не дуже бажають. Так що ,не потрібно плакати. Буде як буде. Потріібно дожити. Карантин ,як форс-мажор, стихійне лихо. БЕРЕЖІМО себе і дітей!!!!
Оксана
На мою думку, майбутнім випускникам потрібно відкрити школи, розділити на групи по 3-5 чол. І викладати тільки ті предмети по яких зно будуть здавати. Думаю що таке можна втілити, класи дезінфекції піддати... Бо іншого виходу немає А решті дітЯм не морочити голову. У нас вчителі дистанційно все викладають, їм потім знову все повторюваииґ
Марина
Для Оксана: довго думали? І транспорт відновити для них? Як вони будуть добиратись до школи ? А вчителі?? А раптом хтось з трёх захворів і заразить всіх інших?? Ну якщо нема розуму ....то що тут казати , вчіть дітей вдома ! Не сьогодні , завтра введуть надзвичайний стан, а ви відкрити школу ....
Коментувати
Червень
А,як бути майбутнім вступникам? ЗНО,екзамени,подача документів. По такій логіці все перенесеться на осінь?
Інна
Червень, липень - спекотні місяці. Діти просто не витримують. Про це наше шановне міністерство думає?
Witalina
Для Інна: ЩЕ нічого не відомо,а ВИ "вже не витримують" В принципі,людина може витримати якщо не все,то багато,І діти не виключення.
Леся
В усьому світі вчаться в червні і частково в липні і нічого, витримують.
Коментувати
Оля
Люди втратили здоровий глузд????????????????????????????????????????...Ніби світом ходить смертельний вірус і "косить" людей,а тут гризуться про науку????????????????????????????????????...жару і тд і тп...Ви спочатку доживіть,а потім "вимірюйте" інтелект тих,хто там - вище.Судячи з коментів,ви нічим не відрізняєтесь від тих "недорозвинених",що там сидять...плачевно...
.
Для Оля: а ти, очевидно, не доживеш до кінця карантину, бо ти інфікована на всю дошку.
Виктория
Если бы был ребенок в выпускном, то восприятие этого ада было бы иначе... нет времени на учёбу...предварительное зно...зно...поступление...его нет... и никто до июля учиться не будет...это бред...если выйдут вообще с карантина.
Коментувати
вчителька
Екатерина Что за бред? Я с детьми работаю дистанционно просто так? Что творится в нашей стране? Вы сначала говорите работать дистанционно с детьми, а потом заявляете, что учебный год продлится? Вы нормальные? Ни один родитель летом не будет приводить своего ребенка по жаре в школу. - Сказано абсолютно верно! В МОНе реально такие идиоты - пусть сами при жаре +30 с полуголыми детьми сидят в переполненных классах!
Ірина
Для вчителька: дистанційне навчання нічого не варте.і що такого , що жара, в Африці ж якось вчаться діти.головне ,щоб вірус згинув.
Witalina
Для Ірина: ЯК для мене вчителя, для багатьох дітей різниці НЕ має як навчатися.Що так, нічого не вчать і не знають, і знати не хочуть, що дистанційно. Результат один.А ми один одного ображаємо. НУ не хочуть діти вчитися.... не хочуть!!!!
Директор
Для Witalina: Здорово і головне влучно сказано: нічого не вчать, не хочуть вчити і не збираються вчити що так, що так! Припиняймо балаган, закінчуємо навчальний рік....Все, не морочіть голови ні собі ні дітям, ні тим більше вчителям!
Коментувати
ЮЛІЯ
Я бачу, яка ситуація в Італії, вона 2 країна після Китаю по кількості заражень і там на 25.03 продовжується зараження!!!У нас ситуація краща, але можливо ,не дай Боже, погіршиться.Сфера освіти-учні,студенти і заняття в онлайн (пошта,вайбер), це не найстрашніше, повірте .Головне ,щоб усі здорові були. Краще думати про лікарів!!! Зарплату освітяни отримають у повному розмірі, бо в онлайн роботи більше!!!! Треба ще студента або школяра зацікавити

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!