Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Olga
Дитина МОЖЕ підготуватися самостійно. Якщо має бажання. Це реально. Мій син сам готувався і добре склав ЗНО. А думку про неможливість розганяють репетитори, яким треба заробляти гроші, та тупі, нездатні навчатися.
Юлія
Для Olga: Використовуючи термін темін "тупі", кого ви маєте на увазі? Може тих дітей, в яких відсутні гаджети? Чи усіх тих, хто "дурніше" вашого дуже розумного сина?
Анастасія
Ваш син під час самостійної підготовки відвідував шкільні заняття, які не давали розслаблятися, а в нинішніх умовах діти, які з деяких предметів ще навіть програму не закінчили, не зможуть нормально, а головне якісно, підготуватися!
Олександр
Про свого ботана сидіть і мовчіть який днями і ночами світла божого не видеть.
Коментувати
Жанна
ДПА потрібно скасувати,воно все рівно нічого не вирішує окрім рейтингу школи!! А тим хто в коледж вступає ,то їм всерівно писати іспити вступні. Дпа взагалі не в тин,не в ворота тим паче з такою ситуацією як зараз! ПОЧУЙТЕ ЛЮДЕЙ
Директор
Для Жанна: Молодець, так воно і є
Оксана
Так , і ДПА не є важливим для дітей, які йдуть до 10 класу
Коментувати
Тетяна
Взагалі не вважаю це питання актуальним на даний момент і ситуацію в країні, невже наша краіна готова зробити всім дітям тести, щоб забезпечити таке скупчення дітей і дорослих, декілька годин в одній аудиторіі, навіть не вважаю доцільним розглядати питання підготовки ,на даний момент головне здоров’я. Кому буде важливо оцінки якщо захворіє дитина.
Анна
Для Тетяна: може для Вас це питання і не актуальне, а от для одинадцятикласників дуже. Від цього зараз залежить наше майбутнє. Звичайно, здоров’я - це дуже важливо і навіть важливіше від навчання, але скільки було витрачено коштів на репетиторів, різні збірники, на теж саме пробне ЗНО. Якщо не буде ЗНО, то тоді учні не зможуть вступити у ВНЗ. Тільки уявіть, що у всіх університетах не буде першокурсників, адже не було іспиту. І як тоді бути? Дитина марно витратила цілий рік підготовки і їй прийдеться ще рік чекати?
Константин
В самих вузах можно устроить екзамены.
Коментувати
Настя
Я считаю надо отменить , потому что дети щас ничего не учат , и они прийдут сдавать ЗНО , а вдруг будет резкое проявление этого вируса что тогда будет , я считаю с таким шутить не надо , лучше отменить , и ответьте зачем в колледжах ЗНО если они год уже эти предметы не учат ??! Можно только для школ сделать , так как в колледжах сдаются экзамены при поступлении .
Клава
Вот моя дочь 2 курс в колледже , в конце 2 курса они сдают ЗНО их никто сейчас не готовит вообще и сами они не могут так как год уже особо не учат предметы на ЗНО. Ответьте пожалуйста , как ребенок год почти не учит предметы эти , как они должны сдавать ЗНО??
мама
Для Клава: а чому вони самі не можуть? є збірки з підготовки до ЗНО. всі школярі їх купують і готуються по ним. тим більше, що програма 11 класу не відповідає програмі ЗНО. Є он-лайн ЗНО, які можна проходити на комп’ютері. тим більше студентам коледжу не обов’язково здавати ЗНО на 200 балів. Цілком достатньо 100. А на 100 балів можна здати навіть без будь-якої підготовки.
Коментувати
Ірин
Абы поставить галочку как всегда все зно провели .а то что дети в селах живут где нет интернета то всем все равно абы провести.брово!нашей новой власти + тебе.
Юлія
Дитина самостійно не може підготуватися до ДПА, не важливо 4-ий чи 9-ий клас. Я сама репетитор іноземних мов і розумію, що це майже не реально. Доцільно було б скасувати, ніхто не міг передбачити такої ситуації. Потрібно поставити річні оцінки і не робити з мухи слона. ЗНО перенести, обов’язково!!!
Olena
дитина самостійно не зможе пдготуваютися - це 100% репетітори не приймають дома, тай це й небезпечно Вихід один - звернутись до інтернету. Нам порекомендували декілька онлайн школ з англійської Пока займаємось на skysmart.me
Олег
Скасуйте ДПА!! ВИ НЕ ПОНІМАЄТЕ ЯК ТО ВАЖКО В ДОМАШНІХ УМОВАХ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ДПА, СКАСУЙТЕ!
Іван
ЗНО для вступу не можна відміняти в жодному випадку. Хто йде втупати у вузи, хай здає, а тим, хто не всупає, виставити річні оцінки як і в 9-тих та 4-тих класах. Толку від ДПА?Вгалі не розумію, для чого вже кілька років усі випускники здають ЗНО, навіть ті, хто має 1-3 бали і не йде нікуди вступати. Це пуста трата грошей і часу.
Директор
Для Іван: Так- таки- так
Коментувати
Царьова
Відмінити ДПА!!! Діти, в домашніх умовах, не можуть нормально підготуватись. Краще подумайте про коронавірус, який з кожним днем прогресує у нашій країні.
Раиса
ДПА треба скасувати! Діти не можуть нормально підготуватися в домашніх умовах.
Оксана Коваль
Не хотілося б, щоб спекулювали темою проводити ЗНО чи не проводити на перспективу. Так, в першу чергу, хай мине ця "пошесть" з найменшими для всіх втратами. АЛЕ: Колись "без цієї чепухи" (ЗНО), могли вступити в престижні Вузи тільки "по блату", чи вже забули? Талановитим дітям дорога була закрита (без конвертів)... Так що, не можна, ні в якому разі, допустити відмови від ЗНО!!! А привабити абітурієнтів можна і треба. Тільки як професура і викладачі хочуть "зацікавити" майбутніх студентів? Монотонним читанням лекцій з листочків? Не зацікавлені вони (вибачаюсь, може звісно, не всіх це стосується) в змінах, які теж, кричуще необхідні вищій освіті!!!! Бо так багато вимог до вчителів, а потім діти розчаровуються, прийшовши в ВУЗ, як їм там не цікаво, а навчання лише для "корочки". Погодьтесь, практики в більшості бракує (вона лише в щоденниках-звітах, на папері, головне підписати та печатку поставити).
Дарія
На даний момент найважливіше вилікувати всіх хворих з діагнозом Коронавірус А не думати про ДПА . Ви що ставите ДПА на перше місце? Звісно наша країна без ДПА не може існувати, а люди хай і далі хворіють і вмирають.
Лариса
Мабуть, на даний момент,ДПА -це найголовніше питання!?А от наші діти,і їх здоров’я,не хвилює нікого!Бо ДПА ваше,а діти наші.Кому,що болить!
Олександр
Який смысл проводити ДПА, якщо діти в домашніх умовах незможуть нормально підготуватися!
Olga
Для Олександр: А як же вони будуть складати сесію у вузі, якщо не можуть самостійно здобувати знання? В університеті ніхто розжовувати не буде: самі, дітки, самі...
Коментувати
Альона
ДПА можна провести так що в одному класі по 5 чоловіки посадити за різними партами
Оксана
Для Альона: а если один из детей уже носитель то ничего страшного что остальные адцать детей заболеют , главное сдать ДПА, ЗНО, а что потом будет с ребенком, неважно он болеет или поступает...
Дмитро
Зно треба обов’язково робити щоб діти змогли нормально поступити, а вот дпа можна відмінити бо воно і так нікуда не надо
Коментувати
Вчитель
ДПА - це липа в умовах України. Доцільно його не проводити в цьому році. Інша мова про ЗНО.
Заступник директора
Відмініть будь ласка ДПА.Це буде наймудріший варіант.Подивіться,що у світі робиться.
Директор
Для Заступник директора: Його треба відмітити взагалі, воно нічого не показує- це куточок НІЧОГО, навіть 2 кусочки НІЧОГО!
Коментувати
Олег
Скасувати! По перше , головне здоров’я, та ще й в додачу вчителітмають різні стосунки з учнями, хтось 20 грн на туалетний папір не здав, хтось шоколадку не дав...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!