Положення про дистанційну освіту є застарілим, - Мандзій

Міносвіти просить долучитись до напрацювання нового Положення про дистанційне навчання

Положення про дистанційну освіту є застарілим, - Мандзій

Положення про дистанційне навчання є застарілим та потребує кардинальних змін. Про це у своєму Facebook написала заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Також вона повідомила, що Міністерство освіти просить долучитись до напрацювання нового проекту Положення про дистанційне навчання.

«Пандемія коронавірусу змушує швидко реагувати і підлаштовуватися під нові реалії. Хоча, не скажу, що це просто. Наприклад, від перших розмов про необхідність впровадження дистанційної форми освіти до реального використання інструментів дистанційної освіти - пройшло буквально декілька днів. Це новий виклик для України і, зокрема, для МОН», - зазначає Мандзій.

Вона висловила сподівання, що спільно з освітянами МОН зможе швидко напрацювати нове Положення про дистанційне навчання.

«Ми розуміємо, що Наказ Міністерства 466 від 25.04.2013 року, яким затверджено Положення про дистанційне навчання є застарілим та потребує кардинальних змін.

Саме тому, ми просимо долучатися до напрацювання нового проєкту Положення про дистанційне навчання. Адже існує таке поняття, що все, що можна спостерігати і виміряти, можна поліпшити. Ваші ідеї, пропозиції та зауваження не бувають зайвими! Вірю, що спільно з вами, ми зможемо швидко напрацювати цей документ», - написала чиновниця.

Освіта.ua
24.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Якщо учитель при другій категорії не володіє ІКТ (хай його ІКоТка нападе) то чого ж простягає руці за зарплатою? Або ж "Положення про атестацію педпрац...." хорошенько перемяти ручками та за "призначенням" пустити на ринок де нестача "попа-перу", хоч бізнес підтримаєм.Наприклад у Павлівські шк-і Погребищенського р-ну диреХторка Синюченко Н.І. при вищі категорії уже навчилась компа вимикати з розетки та й то з крутим матом, ну а її чоловік-географ-педофіл з вищ. катег. та старший учитель взагалі в телефон номера "забити" ще не навчився. І цьому педофілу скажи що "інтерфейс завис", так він руками в кишенях почне перевіряти. Третя частина а то й половина (це доХРІНа) учителів у сільській місцевості не мають ні компів, ні ноутів, ні планшетів, і ні інтернету -а отже і совісті.Тому що недонавчати учнів при глобалізації світу це злочин. Про які навики з ІКТ може йти мова?
Микола
Для Юрій:У Вас,Юрію, інтерфейс точно завис
Марія
це правда
Коментувати
віта
Я також підтримую ідею єдиної платформи з простим і зручним інтерфейсом, щоб учням і вчителям було зручно працювати. Адже дітки є різного віку, так само і вчителі мають різні рівні обізнаності з ІКТ
ДепартаментДюсолей
Та ну? Прозріли накінець? Після півтора тижня дистанційної роботи? Я не знаю, МОН треба ТЕРМІНОВО виписати всім премії! Вони ж прозріли нарешті!!!
Іван
Тільки єдина національна платформа з простими опціями для вчителя та учня! У нас купи талановитих програмістів в Україні. Для них,це не проблема. Решта-профанація,хоч трохи результату дає.