Говорити про відновлення навчання зарано, - КМДА

Поки зарано говорити про дати навчання, оскільки боротьба з COVID-19 тільки розпочинається

Говорити про відновлення навчання зарано, - КМДА

Говорити про терміни відновлення навчального процесу поки зарано. Про це, під час онлайн прес-конференції, заявив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, боротьба з хворобою COVID-19 в Україні тільки розпочинається і говорити про відновлення навчання можна буде, коли ситуація нормалізується.

«12 березня ми призупинили навчальний процес в школах та вищих навчальних закладах столиці. А також – у дитячих садочках. І, як показує статистика і рекомендації китайських лікарів, ми зробили вчасний і правильний крок. Поки зарано говорити про терміни відновлення навчального процесу. Бо боротьба з хворобою в Україні тільки розпочинається. Коли ситуація нормалізується – тоді ми зможемо говорити про відновлення навчання», – наголосив Кличко.

Він зазначив, що міська влада робить все можливе, аби школярі продовжували своє навчання дистанційно.

«Сьогодні вчителі дають завдання і навчальні програми школярам онлайн. Також, телеканал «Київ» транслює телеуроки. І вони користуються великою популярністю. Відео уроків можна переглянути також на Youtube-каналі та сторінці каналу «Київ» у Facebook», – повідомив Віталій Кличко.

Освіта.ua
24.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
Ура! Учим английский, немецкий - сайтов в интернете море! Углубились в математику! Смотрим лекции по истории искусств! Гуляем по музеям мира! Слушаем аудиокниги по программе, а затем экранизации на английском! Открылись невероятные горизонты! Со следующего года ОБЯЗАТЕЛЬНО НА ДИСТАНЦИОННОЕ ОБУЧЕНИЕ! вне зависимости от карантина! И каждый день спорт! Надеюсь, так сделают многие! Традиционные уроки дети вспоминают как страшный сон!
Olga
ура, учителя и воспитатели отдыхают, а вы, "яжематри", по полной отгребайте от своих дебилят!
LB
Для Olga: какая прелесть. Дайте угадаю. Вы, Ольга, наверное, учительница? Очень показательно, браво! Хамство высшего уровня
Виктория
Добрый день ,скажите 7 классы по телевизору ведут уроки ?
Коментувати