Весняні канікули проводяться в умовах карантину

Незважаючи на карантин, структура навчального року визначена закладом освіти, залишається незмінною

Весняні канікули проводяться в умовах карантину

Цього року весняні канікули, які заплановані в школах з 23 по 29 березня, будуть проведені в умовах карантину. Про це написала на своїй сторінці у Facebook заступник міністра освіти Любомира Мандзій.

Вона зазначила, що незважаючи на карантин у закладах освіти, структура навчального року, визначена закладом освіти, залишається незмінною.

«Якщо в цей період школа має визначені канікули, то, звичайно, учні йдуть на канікули, а вчителі мають час для самоосвіти», — зазначила Любомира Мандзій.

У випадку, якщо в цей час школа не має визначених канікул, то заклад освіти продовжує здійснювати форму дистанційного навчання.

Освіта.ua
21.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
родители
Учителя, вы вообще читать умеете? Здесь написано, что каникулы будут. Еще учить кого-то берутся!
333
Для родители: «Якщо в цей період школа має визначені канікули, то, звичайно, учні йдуть на канікули, а вчителі мають час для самоосвіти», — зазначила Любомира Мандзій. У випадку, якщо в цей час школа не має визначених канікул, то заклад освіти продовжує здійснювати форму дистанційного навчання. Походу Вы сами читать не умеете(
Ірина
Для родители: шо вам не комільфо???якшо сліпе,візьми лупу і прочитай! цей тиждень це канікули!садіть дітей перед гаджетами і бавте їх!
Коментувати
Бєня Кац
Та скажіть вже людям правду, що з огляду на ситуації і невідомий розвиток подій з Коронавірусом, навчальний рік вже завершився 11.03.2020. Якщо все буде добре, то зустрінемось аж 1 вересня. Ну годі вже займатись самообманом.
Анна
Посмеюсь я над этим высказыванием когда все закончится. Странно, что вопрос продления учебного года вы не рассматриваете
Коментувати
Олена
Заклади ЗЗСО повинні працювати згідно нормативно-правових документів ,а не як кому заманеться. Структура навчального року передбачає канікули для учнів. То слідуючий тиждень з 23 по 27 березня - весняні канікули. З перепугу вчителі скільки назадавали завдань учням і батькам, що їх вистачить тим учням, які виконували ці завдання. А хто не виконував , той і не буде виконувати . Вчителів теж не треба кошмарити . Все дистанційне навчання повинно бути записане як ущільнення після закінчення карантину. Не треба заганяти вчителів, хоча б на період канікул, в холодні школи, не попереджати про 2/3 зарплати - вони це пам’ятають.Треба дати вчителям можливість,в цей складний час, побути зі своїми родинами... Якщо карантин буде продовжено,то ЗНО в УЦОЯО треба спростити до ДПА в школах . Вступні іспити проводити згідно балів ДПА. І все буде добре. Головне , щоб всі були здорові ! Цього я всім українцям бажаю !
Людмила Филиппова
Для Олена: цілком погоджуюся з вашою думкою. Вчителі працюють 24/7 і під час карантину, і без нього. Навантаження велике. Чому вони мають отримувати 2/3? У нас завжди мудрують, аби десь украсти. Сумно. Але головне - витримка і впевненість у завтрашньому дні.
Евгений
Для Людмила Филиппова: Ты телевизор вообще не смотришь? Экономика накрылась! Молись чтоб хотя бы это дали!
Коментувати
Таня
Канікули просто необхідні, нам всі завдання скидають на вайбер і все, вчишся сам. Мій син в 4 класі і ще є трирічна дитина, то нам дуже складно робити всі завдання. Батьки цілий день прив’язані до уроків. Хочеться просто відпочити і не бути мамою-тираном яка постійно заставляє гризти ту науку. І без того постійно у стресі, через вірус. Канікули потрібно, щоб трохи перевести подих і набратися сил.
Olga
Для Таня: Тепер батьки відчули, як то воно заставляти працювати,щось виконати ЛИШЕ ОДНУ свою ДИТИНУ, і вже почали скиглити,що не хочеться бути тираном.Так ви ж любляче це робіть,терпляче,це ж ваші діти,а то ,звичайно ,краще ,щоб учитель тиснув,а ви покритикуєте,що щось не так. Я рада,що батьки вимушені сидіти з власними дітьми,можливо оцінять роботу вихователя та вчителя(коли іноді буває по 320 учнів учитель навчає)
Вчителька
Для Olga: Ви не праві. Не всі батьки зарозумілі, не всім байдуже до власних дітей. Багато хто з батьків докладають макимум зусиль, щоб допомогти дитині навчатися, але батьки лише батьки, вони не можуть замінити професіонала - вчителя. Мені щиро жаль таких батьків, як Таня. Ми всі в стресоваву або передстресовому стані, особливо у місті, коли мама з дітьми вдома, дитина звикла до живого спілкування з однолітками і заборони сприймаються вороже. А тут ще чоловік має прийти з роботи. і що він принесе додому невідомо. А прийде він, в кращому разі, не в доброму гуморі, бо всі нарпужені. Для ясності: я вчителька, живу в селі, не маю малолітніх дітей, але спілкуюся з батьками своїх учнів
Жека
Для Вчителька: Дети учатся во время выполнения домашних заданий с родителями и с репетиторами за деньги. В школе никто знаний не получает. Так что успокойся, "профессионал" сраный
Коментувати
Galina
Уважаемые!! Родители и дети за эти дни устали!!! от заданий и самообразования!!! Каникулы, это отдых для всех! И учителя онлайн, по сложившейся необходимости, работают не с 8.30 до 13.30, а в течение всего дня!! Никто не отказывает ученикам и родителям в консультациях и объяснениях в любое время, многие работают днём и с ними общаться нужно во второй половине дня!!! Неделя каникул нужна!!! Если карантин закончится быстро, то нагоним, а если это надолго, то они нужны!!!
Історик
Для Galina: Згодна на всі сто відсотків!
mmm
Для Galina: а чоґо ви себе дозволяєте смикати як ту тряпку полову? поставте усім до відома ваші робочі ґодини, або не нийте.
Вчителька
Для mmm: "НІХТО НЕ НИЄ". Люди спілкуються про свої проблеми. про наші спільні проблеми. Важко всім, хто докладає зусиль: і вчителям, бо ми ніколи не працювали в такому режимі, і батькам, бо на їх плечі лягла повна відповідальність не лише за збереження життя і здоровя дітей, а і за навчання. Мова про канікули, вони потрібні, але в тому спрямуванні, що учні не отримуватимуть нових завдань, а будуть допрацьовувати невивчене. Це корисно і для учнів, які привчатимуться до самостійності і, особливо, батькам, які знатимуть, що дитина певний час занята і у неї буде менше часу на дурниці. Про що я? Мама медсестра, виходить по 1,5 зміни, бо частина медперсоналу через карантин звільнилася, а тато далекобійник, тиждень застряг на границі. Діти під наглядом дідуся, який стерже, щоб не ходили на вулицю. Діти знайшли заняття - порносайт. Спочатку самі зависали, а потім залучили друзів. На кінець тижня мама одного з них виявила, чим займаються діти. Їм усім "завдань ще не давали". ПИЛЬНУЙТЕ СВОЇХ ДІТЕЙ, хай краще роблять уроки.
Коментувати
мария
дайте дітям спокій таке враження що йде змагання хто кращий подумайте про те становище яке зарвз маємо
ольга
Вважаю недоречно проводити канікули у такий складний час, думаю мене підтримають колеги. Багато матеріалу діти невзмозі опанувати самостійно, тому краще повторити щось чи закріпити, щоб потім мати достатньо часу для освоєння нового.
Науменко
Для ольга: лучше вообще не спать и есть, а только учить уроки.
Оксана
Нам скидать завдання на Вайбер і все. Необхідно самостійно опрацювувати матеріал Ніхто онлайн нічого не пояснює. Створено сайт школи про дистанційно навчання але на ньому нічого немає тільки перелік предметів і то не всіх, які є в шкільній програмі.
Алекс
Якщо учні не мають мотивації до навчання, - то їм хоч очна хоч дистанційна форма, нема різниці _ результат один А одним авторитетом вчити не змусиш, незалежно від того чи ти вчитель чи директор чи один з батьків Слід вже давно зрозуміти, що якість освіти на 85% залежить від мотивації і учнів і батьків та й вчителів, а вона буди при наявності відповідних стимулів, як наприклад: _ для учнів можливість в перспективі самореалізуватись та добре заробляти, і це не 5_10 тис, а достойна оплата _ для батьків аналогічна ситуація, як по відношенню до них так і до їх дітей _ для вчителів звісно теж саме А то звикли всі, що одним святим духом повинні харчуватися та їздять на одній власній ініціативі НЕ Забувайте, що результат в освіті можливий лише коли до нього прагнуть всі учасники процесу _ учні, батьки, держава, вчителі А в нас як В басні про рИбу рака й... НАЖАЛЬ... ОДНА ПОКАЗУХА, ЯК Я РОЗУМІЮ, РАБСТВО ТИПУ НА ПОКАЩУХУ ВІДМІНИЛИ, НАСПРАВДІ ПРОСТО ВИДОЗМІНИЛИ, ТАК І ОСВІТА НІБИ КОМУСЬ ПОТРІБ
Коментувати