Держслужба якості освіти призупинила перевірки

В Україні призупинено проведення заходів державного нагляду (контролю) за закладами освіти

Держслужба якості освіти призупинила перевірки

Державна служба якості освіти та її територіальні органи не проводитимуть планові заходи державного нагляду (контролю) за закладами освіти щодо дотримання ними законодавства. Про це йдеться повідомленні Держслужби.

Перевірки не проводитимуться на час проведення карантину.

У ДСЯО зазначають, що рішення служби ухвалено на виконання норм закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який містить заборону на проведення планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період встановлення карантину.

Освіта.ua
20.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
А чергування вчителів під час карантину, це нормально??? Чому у закритих навчальних закладах повинні чергувати вчителі!! Як вони під час обмеження пересування містами, будуть їхати на роботу! Крім чергової адміністрації, прибиральниць, сторожів, чому ще вчителі?
Доносик
Для Аліна: чергуй коло чоловіка, так безпечніше!!
Коментувати
Тая Титова
А ще можно зупинити діяльність інноваційних методичних центрів, якщо всі інновації черпаються з мережі Інтернет, обмінюються досвідом роботи мережою Інтернет. Допомоги від методистів нуль! А їх корону дуже часто хочеться поправити лопатою.
Галина
Для Тая Титова: Ну як це нуль? Наш методцентр спромігся надрукувати таблицю, яку вчителі повинні кожен день заповнювати, що вчитель робив цілий день, як відпрацьовував свої години. Вечором після того, як цілий день ти готував, закидав, перевіряв, консультував, допомагав загружати програми, відповідав на питання учнів і батьків, надавав психологічну підтримку, забував поїсти, забув як тебе звуть, зненавидів комп"ютер і телефон., ти повинен ще й звіт написати, табличку заповнити.
Літо
Співчуваю!!!
ВК
Повинен??? Це маячня якась. Ніхто нікому нічого не повинен. Головне завдання вчителя це результати навчання учнів, до того ж вони повинні бути не нижче вимог визначених стандартом освіти. Як саме, які методи та форми він обирає це виключно воля вчителя. Так що немає чого ще щось заповнювати. Досить бути боязливими рабами.
Коментувати