Серед вчителів багато тих, хто є у групі ризику, - Мандзій

Вимагати від вчителів фізичної присутності в школі є щонайменше неправильним

Серед вчителів багато тих, хто є у групі ризику, - Мандзій

У сьогоднішніх умовах надзвичайно важливим є бережне відношення до вчителів, які знаходиться у групі ризику. Про це сказала заступник міністра освіти Любомира Мандзій, коментуючи рекомендації МОН щодо переведення працівників освіти на дистанційну форму роботи.

Також, за її словами, вимагати від вчителів фізичної присутності в школі є щонайменше неправильним.

«У кризових ситуаціях, як сьогодні, надзвичайно важливо зберігати розсудливість. Серед вчителів є багато з тих, хто знаходиться у групі ризику, якщо захворіють на коронавірусну інфекцію COVID-19. За таких умов надзвичайно важливо берегти їх та обмежити для них необхідність контактувати з великою кількістю людей. Саме тому змушувати вчителів бути фізично присутніми у школі на період карантину – щонайменше неправильно», – відзначила заступник міністра освіти Любомира Мандзій.

Освіта.ua
18.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Читаю коментарі і усвідомлюю, що з усіх професій у нашій країні найнепотрібнішою, іноді найнебезпечнішою є професія вчителя. Таке враження, що більшість українців була покалічена у школі вчителями і тепер ці скривджені роблять все, щоб захистити своїх дітей від будь-якого впливу вчителів, щоб нічим ті кляті вчителі, які ще і гроші за це отримують, не засмітили мозок чада. А чи може це КОРОНА з голови сповзає, бо немає за що зачепитися?
Галина Загарий
Стосовно одного наказу на всю країну - це було б правильне рішення. Особисто я з колегою кожен день добираємось з райцентру в село. В світлі останніх подій коли відмінили приміські рейсові маршрутки виникло питання - як дістатись до місця роботи? Плюс до всього, сьогодні нам повідомили що відправляють нас у відпустку за рахунок літньої відпустки. Це тільки мені такі дії здаються неправомірними?
Moodle
Для Галина Загарий: Сидіть дома і не слухайте дебільного директора. Використовуйте технології дистанційного навчання, а директора пошліть чим подалі! Вчора Італія перевищила рекорд смертності: за добу померло 475 людей від короновірусу! https://mind.ua/news/20208906-v-italiyi-za-den-pomerlo-475-lyudej-vid-koronavirusu
Коментувати
Іванна
Дуже м’яко сказано ,, вимагати від вчителів фізичної присутності в школі є щонайменше неправильним’’. Шановна Мандзій! А чи є нагальна потреба у присутності вчителя у школі? Цю роботу, що він виконує за шкільним комп’ютером, він може успішно виконувати вдома, складаючи завдання для дітей і контактуючи з ними дистанційно. Чи не так? Не дай Бог, будуть смертельні випадки, тоді буде пізно. Вже нічого тоді не повернути... Нагадує мені це 1986 рік...Чорнобиль... 1 травня виганяють всіх на парад...Так сьогодні деякі директори на вашій Львівщині вимагають вчителів приходити в школу. Всі бояться вищого начальства, перевірок, якими їх залякують на нарадах у районі. і трактують усі листи МОН по своєму. Видайте конкретний наказ, де чітко буде вказано, як бути у такій ситуації.І тоді не буде різного трактування з цього приводу. А головне - всі будуть здорові, бо це найважливіше.
Викладач
Щоб провести реформу освіти і щоб не було ніяких протестів просто треба було не закривати заклади освіти! Чорний гумор, але така реальність в нас....
света
Сидите дома. старые . Пенсия есть ? Мало ? То идите на базар торговать. или овощи выращивайте . Дайте молодым работать в школе ! У них семьи . дети . И на пенсию они не расщитывают. Задолбали эти пидоги. А почему о врачах молчат ? Что зарплата у них в несколько раз меньше чем у пидогов ? А может им тоже на карантин сесть ? Было бы здорово ! Может быть оценили кто чего стоит !
Олекса Позняк
Для света: езжай в Киев там вакансий море, а будет ещё больше
давно не виделись!
Для Олекса Позняк: О! Олекса Позняк появился! А то я уже запереживала. Гречкой запаслись? Ух, держись Америка, вся решать задачи по физике будешь! У Олекса Позняка теперь много свободного времени! Зарепетирует всех!
Коментувати
молодой учитель
Утож - не выгнали вовремя!!! Сидят теперь - и пенсия у них , и зарплата. А информационной грамотности - ноль!
Валентина Паніотова
Для молодой учитель: Яка ж Ви розумна дитинка! А де ж навчались,у кого? У того ж "без информационной грамотности".Треба бути толерантними . Не пенсіонер,а наша система винна в цьому безладі,який існує зараз.Тому не треба таких звинувачень
Коментувати