МОН скасувало проведення більшості учнівських олімпіад

Скасовано проведення 17 з 26 заключних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

МОН скасувало проведення більшості учнівських олімпіад

Міністерством освіти і науки скасовано проведення 17 з 26 заключних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад. Відповідний наказ підписаний в.о. міністра освіти Юрієм Полюховичем.

У зв'язку із впровадженням загальнонаціонального карантину у Міністерстві освіти було ухвалено рішення провести всеукраїнські етапи олімпіад лише з 9 навчальних предметів, але дати їх проведення також буде змінено.

«Олімпіади – важливий механізм для заохочення талановитих учнів. Нам дуже прикро, що у зв’язку з карантином нам довелося скасувати частину четвертих етапів олімпіад. Однак ми змогли залишити, лише перенісши дати, олімпіади, які мають міжнародний рівень і на які ми плануємо відправляти наших дітей за декілька місяців. Також, звісно, ми проводитимемо олімпіади з української мови та математики», – зазначає заступник міністра освіти Любомира Мандзій.

Планується, що будуть проведені IV етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології та інформатики.

Заплановані дати проведення заключних етапів Всеукраїнських олімпіад

  • Українська мова і література – 6-10 квітня, Харків;
  • Математика – 6-10 квітня, Миколаїв;
  • Біологія – 12-17 квітня, Одеса;
  • Географія – 6-10 квітня, Черкаси;
  • Астрономія – 13-17 квітня, Київ;
  • Фізика – 5-10 квітня, Решетилівка Полтавської області;
  • Хімія – 12-17 квітня, Житомир;
  • Екологія – 6-10 квітня, Славута Хмельницької області;
  • Інформатика – 12-16 квітня, Кропивницький.

Повністю скасовано проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської, іспанської, німецької та французької мов, правознавства, історії, економіки, інформаційних технологій, трудового навчання; болгарської мови та літератури, мови іврит та єврейської літератури, молдовської мови та літератури, новогрецької мови та літератури, польської мови та літератури, російської мови та літератури, румунської мови та літератури, угорської мови та літератури.

Освіта.ua
13.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр Ляшенко
Турбота про учнів, майбутнє, здоров’я - це правильно! Бережемо один-одного! Як бачиш нормальну ідею - розумієш, точно не Шаров запропонував.
Мама
Це рішення неправильне, особливо для учнів 11 класів. адже вони не отримають додаткові 10 балів до результатів ЗНО, крім того діти готувалися до всеукраїнських олімпіад. Рішення було б справедливим якби відмінили або перенесли олімпіади з усіх предметів.
Данило
Це неправильно,я повинен був поїхати на всеукраїнську,але мою олімпіаду скасували а інші ні!Це погано!
Hala
Для Данило: гадаєте заразитись і померти краще ніж пропустити олімпіаду?
Коментувати
Kl
Це правильно і дуже добре. Цікаво чи будуть скасовані захисти дисертацій у спеціалізованих вчених радах