«Scotti Go Edu - відкрийте світ програмування для дітей!»
PR

Візьміть участь у безкоштовному вебінарі «Scottie Go Edu - відкрий світ програмування для дітей!»

«Scotti Go Edu - відкрийте світ програмування для дітей!»

25 лютого 2020 року о 15:00 (за київським часом) компанія «Інтер Системс» організовує безкоштовний вебінар «Scottie Go Edu - відкрий світ програмування для дітей!» відразу для двох категорій, які працюють з дітьми чи мають власних та прагнуть їх інтелектуально розвивати.

Захід буде цікавим вчителям інформатики, керівникам навчальних закладів, методистам, працівникам відділів ІКТ (ОІППО).

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ ТА ОТРИМАЙТЕ СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА

У нашому світі вже не дивина настільні ігри, гаджети, робототехніка…

І в навчанні сучасне покоління учнів складно зацікавити звичайними книжками, а тим паче чимось здивувати. Але ж як навчати так, щоб учні з нетерпінням чекали уроку і легко та швидко засвоювали матеріал? Особливо, якщо це стосується складних алгоритмів чи кодування інформації?

Компанія «BeCreo» (Польща) знайшла відповідь на це питання. І тепер «Scottie Go Edu» допомагає вчителям інформатики по всьому світі навчати дітей основам програмування цікаво та захопливо!

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ГРУ

«Scottie Go Edu» - це не просто настільна гра! Це гібридне рішення – поєднання картонних карток з QR-кодами та додатку, який можна встановити на смартфон, планшет чи персональний комп’ютер і отримувати завдання від мультяшного робота Скотті.

Навчальні заклади України вже придбали «Scottie Go Edu» і з захопленням та легко освоюють нові та складні поняття інформатики!

У рамках вебінару буде розглянута гра «Scottie Go» як засіб для формування пізнавальних інтересів і активного ставлення до навчання, який залучає до пошуку, винахідливості, збуджує бажання перемогти, активізує увагу учнів. Також йтиме мова про алгоритми й програмування у шкільному курсі інформатики.

  • Дата проведення: 25 лютого 2020 року.
  • Час проведення: 15:00 (за київським часом).
  • Тривалість – 1 година.
  • Спікер: Marcin Paks, директор з розвитку навчального сектору компанії «BeCreo» (Польща).

Для реєстрації на вебінар «Scottie Go Edu - відкрий світ програмування для дітей!» натискайте кнопку нижче.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
24.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитильница
разве у вас есть право на электронную коммерцию? я бы тогда хотела посмотреть на договора ,лицензии и на все остальные документы разве вы магазин?
учитильница
Интернет-магазин – средство для представления или реализации товара, работы или услуги путем совершения электронной сделки (пп. 8 ч. 1 ст. 3 Закона № 675). Электронная сделка – действие лица, направленное на приобретение, изменение или прекращение гражданских прав и обязанностей, осуществленное с использованием информационно-телекоммуникационных систем (пп. 7 ч. 1 ст. 3 Закона № 675). Электронные сделки осуществляются в сфере электронной торговли, которой считается хозяйственная деятельность в сфере электронной купли-продажи, реализации товаров дистанционным способом покупателю путем совершения электронных сделок с использованием информационно-телекоммуникационных систем (пп. 2 ч. 1 ст. 3 Закона № 675). В свою очередь, электронная торговля вписывается в понятие "электронная коммерция", которое определено в пп. 1 ч. 1 ст. 3 Закона № 675: отношения, направленные на получение прибыли, которые возникают при совершении сделок по приобретению, изменению или прекращению гражданских прав и обязаннос...