У Києві обіцяють підвищити зарплату вчителям

Найбільша частина від освітнього бюджету столиці йде на заробітні плати працівників галузі

У Києві обіцяють підвищити зарплату вчителям

У 2020 році зарплата працівників освіти Києва збільшиться на 9%. Окрім цього, місто продовжить виплачувати надбавку 50% окладу заробітної плати за складність та напруженість у роботі всім педагогічним працівникам: вихователям, вчителям та майстрам. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, найбільша частина від освітнього бюджету – понад 70% – йде на заробітні плати 68 тисяч працівників галузі. До цієї категорії належать не лише ті, хто виховує та навчає, а й ті, хто готує їжу, прибирає, охороняє та лікує дітей у школах та садочках міста.

«На заробітні плати у школи та дитячі садочки місто отримало від держави 4 мільярди гривень. У свою чергу, Київ додав до цієї суми ще 2 мільярди. Наразі лише 3% місцевих громад виплачують своїм освітянам надбавки до заробітної плати у повному обсязі. Київ почав робити це першим, а міська влада продовжуватиме докладати зусиль, щоб освітяни столиці отримували гідну оплату своєї праці», – наголосив Валентин Мондриївський.

Освіта.ua
10.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лісніченко
Це раніше називалась за складнісь.Тепер такої в нас в Києві нема,а може це у вихователів нема,не знаю.Я отримую 20 за престижність і 20 муніципальної ,і звісно за стаж.А цікаво,може ще хтось отримує окремо за складність і напруження?
Нима
Мені ось цікаво, а крім Київа десь ще отримують за складність і напруженість? В Харкові такого нема і ніколи не було. Навіть надбавки не всі платять. В січні, після "підвищення" отримали 1000-1300 грн. МЕНШЕ.
Местный
А кроме Киева и учителей школ больше нет никого и ничего - поля и леса...
Клепа
Для Местный: овраги и луга.
Коментувати
Лісніченко
Для Микола:ставку,звісно,беруть із єдиної тарифної сітки відповідно до розряду,а до неї надбавки.У нас 20%міських плюс 20%державних.
Микола
А як же єдина тарифна сітка, чи "київські" вчителі особливі?.
Сампантеляпасе
Для Микола: особливі, бо це столиця, розумієш? Лоск, престиж, одним словом, барє...
В'ячеслав
а ще і вартість життя в Києві значно вища...
Коментувати
Лісніченко
Продовжить виплачувати 50 % за складність та напруження?Ніколи не було такого.Опечатка?
Оля
Для Лісніченко: 20%
Коментувати