У Києві продовжать виплату надбавок вчителям

Столична влада має намір зберегти у 2020 році програму місцевих стимулів для шкільних вчителів

У Києві продовжать виплату надбавок вчителям

Столична влада продовжить виплачувати надбавки освітянам. Про це, за повідомленням Київської організації Профспілки працівників освіти і науки, заявив мер Києва Віталій Кличко.

Зокрема, київський міський голова зауважив, що столична влада збереже програму місцевих стимулів для вчителів.

«Загалом надбавки для працівників освіти в Києві сумарно більші, ніж фінансування з Державного бюджету. І найвищі порівняно з іншими містами України. Ми цю тенденцію збережемо», – наголосив Кличко.

На надбавки для освітян бюджетом столиці на 2020 рік передбачено 1 млрд 215 млн грн.

Освіта.ua
06.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Народний вчитель
Давайте розкажемо про програму стимулів у різних містах України. (- Львівська область -) без оплати кабінетів, постійні погрози скоротити престижність, оплата замін колег по мінімуму (інколи навіть говорять про 50% від законної заміни), а зведення класу оплата заміни відсутня. А в + щось і не пригадується стимулів.
Назар
А дело в том, что все молчим, чего-то боимся... Уже давно нужно ставить на место директоров школ и ИХ бухгалтерию.
Олекса Позняк
Для Назар: поставишь их особенно если ты пенсионер на контракте
Коментувати
Анна Павлівна
в законі є норма виплачувати 13-зарплату- в Полтаві -ні. мають оплачувати заміну уроків в Полтаві не оплачують.ПООБІЦЯЛИ ЗА ПРЕСТИЖ 20% - в Полтаві -ні. Можливо настав час перевірити бухгалтерію?
Mark18
Директора с бухгалтериями крутят надбавками КМДА как цыган солнцем. В одних районах Киева платят полностью, в других половину а то и треть. Имея на невыплатах огромную экономию выписывают потом себе премии по 100 000 грн. КМДА ты контролируешь свои выплаты?Люди просто увольняются от неадекватно низких для Киева зарплат
Назар
Кременчук. Аналогічно, надбавка за престижність 5%. А надалі "батьки освіти" міста та школи взагалі пообіцяли зняти... Хоча на інші цілі грошей більше, ніж потрібно.
Віктор
Полтавська область. Отримали заробітну плату за січень 2020 і знову маємо надбавку за престижність 5%, як і у попередні роки. Але ж існує обіцянка міністра http://osvita.ua/school/66563/. Не розумію, кому ми вже маємо вірити?
Светлана
Давайте поменяем) Директору укрпочты - надбавки, а учителю - его зарплату. Надбавка от горсовета - как собачку покормить с руки... Унизительно!