Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sergey
Так. Звичайно, що відстають. Бо бідна дитина з села повинна: прийняти участь у кожному виховному заході в школіі, а їх така купа, що на уроки немає часу. Далі - допомогти дома батькам по-господарству і на городі, інакше - помреш з голоду. В селі роботи ж немає для батьків і вони повертаються з міста пізно ввечері. Скотина вся з голоду подохне, якщо діти не допоможуть. Дитина з міста - до репетитора, сільська в цей час - на кізяки. І не треба, пані міністерко, розповідати нам про слабкість сільских шкіл. це ви - недолугі можновладці зробили з сел "чорнобильські зони" і угрохали освіту, науку та медицину. Шкода тільки наших дітей, бо страшне майбутнє їх чекає з такою владою.
Sergey
А у якій школі навчалася наша міністерка, яку грамотно писати і чітко висловлювати свої думки не навчили???
Лілія Захарова
Читаючи і, слухаючи "перли" нашої міністерки, в який раз переконуюсь у якійсь, м’яко кажучи, її нелюбові до сільських шкіл, дітей, вчителів.
Тамара
До мене в 3 клас прийшла дитина з міської школи. На початок 3 класу вона знала 5 (!!!) літер. На кінець першого семестру вона читає. Я не хочу сказати щось про міські школи, адже там своя біда. Я розумію ту вчительку, у якої їх було за тридцять. Вона просто фізично не може з кожним сидіти. На два роки відстають... Як і хто це виміряв???Про що ви говорите? Скільки дітей із сільських шкіл навчається в престижних ВУЗах?! Скільки геніальних поетів, письменників родом із села. Якщо хочете закрити школи, то називайте все своїми іменами, а не паплюжте дітей і вчителів!!!
Нпталія
Той, хто хоче вчитись, вчиться і в сількій школі добре. І вчаться далі в вузах. Мої сини після школи вступили до коледжів. А потім до вищих учбових закладів. Старший ззакінчив, а менший ще навчається. Не наводьте наклепи на сільські школи. Соромно читати, як принижують наші школи.
Лариса
Ну да, це ж не ваші діти встають о 5 годині ранку, щоб на 6:30 виїхати в опорну школу. А назад вернутися близько 17 години. Це ж не у ваших дітей недосипи, недоїдання, втомлюваність від перегрузок і просто скажена витримка. І як би ви не хаяли сільську школу, а вона живе і діти в ній навчаються хороші, талановиті, здібні, а не на вашу угоду "якісь відсталі". Оце вас і злить. І ні до чого тут ліпити про відставання у сільських дітей, бо є план до двору, який ви виконуєте.