У Києві освітянам затримали зарплату

Профспілка освітян Києва наразі вживає заходи щодо виплати авансу в найкоротші строки

У Києві освітянам затримали зарплату

У Києві затримується виплата заробітної плати (авансу) працівникам галузі «Освіта» за першу половину січня 2020 року. Про це йдеться у повідомленні Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки.

У профспілці, з посиланням на інформацією районних управлінь освіти повідомляють, що освітянам столиці мали почати виплату заробітної плати 27 січня.

Затримка у виплаті авансу відбулась через зміну у Законі України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» та нову редакцію Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів.

«Кошти на виплату заробітної плати передбачені у повному обсязі. Профспілка освітян м. Києва наразі вживає всі можливі заходи щодо виплати авансу в найкоротші строки», - повідомили у київській Профспілці працівників освіти і науки.

Освіта.ua
27.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Просимо виплатіть освітянам зарплату. Люди вже хліб не мають за що купити і за транспорт, щоб дістатися на роботу не можуть заплатити. А про комунальні послуги, газ, електроенергію взагалі немає, що говорити. Може бути неплатіжна криза.
Олексій
Лайно ваша профспілка, учителям по всій Україні затримують заробітну плату і знімають надбавки, а після прийняття Закону про освіту пенсіонерам дали зрозуміти, що звільнять...
Слава
Тварі,а вони ще плачуть,що їм не вистачає36000 грн,а без копійки посидіть,немає за що жити взагалі,докерувались, що не рік -все "краще і краще",між багатіями і звичайними смертними не просто діра,а прірва,сволочі
Учасник
Це не тільки в Києві-- по всій Україні таке. Люди після свят і так без копійки, вся надія була на аванс... І тут дуля ! А квартплату заплатити треба, і ліки потрібні -- з грипом практично епідемія, і їсти щодня треба... Але, може нарешті, прозріють зелебеники, кого вони обрали....
Сергей Лимонов
Зепокращення на марші! Зепокращення на марші !Зепокращення на марші!Зепокращення на марші!