МОН і Британська Рада визначили пріоритети співпраці

Сторони планують здійснити багато важливих проектів для розвитку освіти в Україні

МОН і Британська Рада визначили пріоритети співпраці

Міністерство освіти та Британська Рада у межах Education World Forum підписали меморандум, який визначає пріоритети співпраці між сторонами до 2024 року. Про це повідомили у Міносвіти.

Серед пріоритетних напрямів співпраці між сторонами стане викладання і вивчення англійської мови, вдосконалення підготовки вчителів англійської мови у вишах, розробка національних професійних стандартів для вчителів іноземної мови та систем оцінювання рівня володіння англійською мовою серед учнів та студентів.

За словами міністра освіти Ганни Новосад, Україна має багаторічну та плідну співпрацю з Британською Радою.

«Підготовка вчителів у межах Нової української школи, підтримка проектів, які допомагають нашим дітям в неформальних умовах оволодіти англійською, нові підходи до навчання вчителів англійської в університетах, все це – результати нашої спільної роботи. Для нас надзвичайно важливо, що підписаний сьогодні меморандум передбачає подальшу роботу в сферах забезпечення якості освіти, досконалості викладання, створення інклюзивних освітніх програм та в інших пов’язаних напрямках», - зазначила міністр.

Також Ганна Новосад висловила сподівання, МОН та Британська Рада разом зможуть здійснити ще багато цікавих та важливих проектів для розвитку освіти.

Освіта.ua
20.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів