Уряд підвищить зарплати вихователів дитсадків

В уряді заявляють про намір підвищити соціальний статус педагогів, які працюють у дитсадках

Уряд підвищить зарплати вихователів дитсадків

В уряді заявляють про намір підвищити соціальний статус педагогів, які працюють у закладах дошкільної освіти. Відповідні заходи відбудуться у рамках програми розширення мережі закладів дошкільної освіти, що запланована Кабінетом Міністрів.

«Починаючи з 2021 року щонайменше 10% педагогічних працівників закладів дошкільної освіти підвищуватимуть професійну кваліфікацію за новими програмами. Водночас Уряд подбає про підвищення соціального статусу педагогів, зокрема через збільшення рівня заробітної плати», - йдеться у повідомленні Кабінету Міністрів.

Також серед мотиваційних заходів, передбачених Кабінетом Міністрів, є збільшення тривалості відпустки та грошова допомога випускникам вишів, які укладуть угоду на працевлаштування.

Освіта.ua
03.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Христина
Це зовсім невдячна робота! На вихователів покладена велика відповідальність, робота! А стреси які? Зате зарплата ще більше додає духу до стресів, бо постійно думаєш як вижити, як отримати сім"ю! Це знущання з самих вихователів настільки недостойна зарплата! Колись я хотіла, щоб мої діти йшли стежиною вихователів, але тепер в ніякому разі цього не дозволю, бо це не життя, а мука, бідність, виживання і ніякої вдячності ні від батьків-слова доброго, ні від держави-зарплати!
марина
Коли вже достойно оцінять працю дошкільників і піднімуть заробітну плату. І ще вихователям дали відпустку 56 днів а керівникам ЗДО 42 дні хіба це справедливо
Не могу мовчати
А прокурорам та суддям без розмов зарплату зробили у два рази б!льшою. Оце держава!
Terry
Брехня! Отака велика. Обіцяного 3 роки чекають. А з "цими політика...ми" можна і не дочекатися. Собі не обіцяють, а тихенько піднімають.
Ольга
Та це ще нічого,а нам невиплатили зарплату в грудні вчасно!сказали обслуговуючому персноналу буде в січні,нас вже прирівняли до прибиральниць.Вчителі отримали і зарплату і премію,а нам непотрібно,бо ми не люди.
Для Ольга: так ви і є худоба.
Коментувати
Любовь
Так, що це у вас за така дивна тарифна сітка з дірками, коли людина з середньою освітою отримує більшу зарплату ніж з вищою.
Анонім
Для Любовь: та це жах. Цих вихователів опустили гірше плінтуса. Складається враження, що людей за бидло рахують...не зарплата, а сльози(
Вам взагалі платити не треба. Подарунки батьків і так все перекривають.
Таня
Что ты конкретно воспитателям подарила?
Коментувати
Ольга
А про яку повагу до педагогів дошкільників може йти мова? Якщо навіть на сайті освіта.юа немає розділу "дошкільна освіта". Та й , елементарно, відстояти свої права не можемо. Вчителі зі швидкістю звуку зібрались у Києві, а дошкільники бояться й звук подати.
Пелагея
Для Ольга: точно! Я вже зверталася до сайту з питанням про відсутність розділу також. Нас ніби немає, дошкільна освіта ніби й не освіта...
Коментувати
Настя
Ні в одній європейській країні так не принижують педагога, як в Україні. Скільки вже можна знущатись і годувати обіцянками
Анатолій
Одні насмішки над вихователями .Скоро двірником буде працювати вигідніше зарплата більша а відповідальність майже нуль. Сором владі яка не турбується за фундамент своєї нації. Що при По, що при Зе , однакові сук.
Олександр
Для Анатолій: на жаль, так і є.
Коментувати
Тетяна
Сором і ганьба! Дати цим держслужбовцям прожити на 3500 грн. в місяць, прогодувати себе і дітей, комунальні і т.д. Доки цих вихователів за носа водити будуть? Обіцянки-цяцянки вже в печінці сидять. Або робіть щось з цим, або не обнадіюйте простих людей.
Оля
З 2021 року? А 2020р. не рахується ,чи як? Проте, в бюджеті є кошти на підвищення заробітних плат високопосадовців.
наталья
Для Оля: а ми ще на роботі і двірники,і помічники вихователя,і вихователі,три в одному.та ще все купи за своі гроші.
Коментувати
Лазар Натанович
"заявляють про намір", "Уряд подбає". І знову ла-ла-ла. Бюджет на 2020 р. прийнятий - підвищення не були закладені. Щоб ще пообіцяти? Для освітян нічого не шкода!