Київського вчителя звинувачують у булінгу дитини

Батьки учнів однієї зі шкіл повідомили поліцію про жорстоке поводження до дітей з боку вчителя

Київського вчителя звинувачують у булінгу дитини

Столичні правоохоронці склали три адміністративні протоколи на вчителя однієї з київських шкіл за булінг дитини. Про це повідомляє відділ комунікації столичної поліції.

Зокрема, повідомляється, що до поліції звернулись батьки учнів однієї зі шкіл  Подільського району столиці з повідомленням про жорстоке поводження до дітей з боку вчителя, яке відображається у цькуванні, безпідставних звинуваченнях та приниженні особистості школярів.

«Працівники сектору ювенальної превенції встановили, що вчитель впродовж декількох днів двічі під час уроку кричала та ображала малолітню школярку, через що остання була змушена звернутись до медичного пункту у зв’язку з погіршенням самопочуття. Окрім цього, факт психологічного тиску відбувся ще по відношенню до двох дітей», - зазначають у поліції.

Керівництво школи факт булінгу підтвердило, про що було складено відповідні протоколи.

«Згідно з отриманої характеристики, педагог схильна до агресивних дій, використовує нецензурні вирази по відношенню до колег, батьків та дітей. Правоохоронці склали два адміністративні протоколи за ст. 173 (Дрібне хуліганство) та один за ст. 173-4 (Булінг учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення, та направили їх для прийняття рішення до Подільського суду міста Києва», - йдеться у повідомленні.

Освіта.ua
12.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ЯРИНА
Ми украінці. чи хто. то булінги. то шопінши. хлешмоби. і таке інше. украінською.
Местный
"Керівництво школи факт булінгу підтвердило, про що було складено відповідні протоколи." - этой фразой можно описать большинство администраций учебных заведений
Іліада
А якщо в нашій школі вчиТЕЛИЦЯ погрожує відмінниці поганими оцінками через те що дитина пішла на олімпіаду не на її предмет а на інший то це теж булінг
Светлана Исаенко
Для Іліада: сами Вы телиця! Если учитель готовила Вашего ребенка, занималась дополнительно, тратила на нее время и после всего она подвела и отказалась участвовать, то это свинство по отношению к учителю. Такое - сплошь и рядом. Никакой ответственности, обязательности у современных учеников нет. Им просто наплевать на честь школы, надежды учителя... И хотела бы я слышать, в чем выражаются "угрозы"!
Vlad
Для Светлана Исаенко: Вибір олімпіади - це добровільний вибір учня, а не вчителя. А якщо говорити про свинство, то воно з боку вчителя.
ГоГо
Поцiлуйте в лупу того учителя! Причому з різних боків!
Коментувати
Вчитель
Кричала? Пропишіть норми в дБ як можно гучно розмовляти! Встановіть датчики , а так це все брехня!
Олекса Позняк
Запросто могли підставити. Якщо незручна адміністрації людина то таких актів наскладають і так гарно спровокують щоб вижити що і всеріалах такого не побачиш. Ризикована наша професія...