Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
От мені цікаво скільки вчителів після такого новаторства залишаться в школі... У нас в місті немає жодної школи, яка працювала б на 100% своїх можливостей. В основному відсотків на 50-60 від проектної потужності.
Жесть
Соросёнок знает что делает. Сёла добивают , чтоб землю продать проще было. Ну что скакуасы, довольны?
Сергій
Таке враження, що вчителі у нас отримують, захмарні зарплати! А що пояснити матеріал, відповдно програми, 10,15 чи 30 учням по часу різний?! То давайте зробіть класи по 100 учнів, яка тоді буде якість освіти! Здається, що цими "новаціями", нинішня влада , хоче просто знищити сільські школи, і вдповідно змусити молодь покинути села, щоб потім розпродати обезлюднілу землю!
Анатолій
Для Сергій: А ще вчителі отримують доплату за перевірку зошитів. Так от, якщо в класі 12 учнів, то вчителю нараховують 100% доплати, якщо менше - 50%. Скажіть, це справедливо: перевіряти контрольні (чи лабораторні, практичні, твори, перекази чи взагалі домашні роботи) у 12 дітей і у 30 дітей, а плату за це отримувати однакову?
Коментувати
Сергей Лимонов
" ...розраховується менша ніж насправді кількість учнів, а вчитель недоотримує чесно зароблені гроші"- поясніть для тупих яким чином це кількість учнів вплине yа зарплату вчителя !Ше одне питання : якась нова мантра від МОН про збільшення фактичної кількості учнів при постійному акцентуванні на катастрофічній ситуації з наповненням класів у сільських шкрлах та планах їх скорочення шляхом закриття?