4 учня МАН отримали золоті медалі на конкурсі «AIGC 2019»

Українська команда взяла участь у Глобальному конкурсі інновацій «AIGC 2019» у Сінгапурі

4 учня МАН отримали золоті медалі на конкурсі «AIGC 2019»

4 учасника української команди вибороли золоті медалі на Глобальному конкурсі інновацій «AIGC 2019» у Сінгапурі. За інформацією МОН, учасники представили унікальні розробки, спрямовані на покращення якості життя людей.

Так, учасник української команди Дмитро Лопушанський представив багатофункціональний пристрій для незрячих «Helpyeyes». Прилад дозволяє людям з порушеннями зору визначати кольори, рівень освітленості та перешкоди поблизу.

Ще одну розробку за цим напрямом – механізм оптимального пристрою для читання шрифтом Брайля – представила інша учасниця команди Софія Петришин. Перевагою її механізму є його ефективність і низька ціна, що зробить брайлівський дисплей доступним.

Киянин Назар Поночевний представив сервіс, що автоматично добирає музику до відео. Для цього хлопець створив штучний інтелект, який гармонійно поєднує відео з музикою у фільмах та відеороликах.

Учасниця Ольга Харасахал, окрім «золота», здобула ще й нагороду «Найкращий серед найкращих» (Best Award Trophy). Вона презентувала метод виявлення метастаз на ранніх стадіях онкозахворювань. Він уже не перший рік успішно застосовується у Маріупольському онкодиспансері – Ольга працює волонтером у госпіталі та допомагає воїнам АТО в Маріуполі.

Разом з українцями на конкурсі змагалися винахідники з Індонезії, Малайзії, Філіппін, В’єтнаму, Тайваню, Південної Кореї, Гонконгу, Китаю та інших країн.

Освіта.ua
20.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
"4 учня", "4 учасника". І це на освітньому сайті. Та ганьба вам з такою грамотністю.
Оксана
Чотири учні - треба писати. Щоб когось навчати, потрібно самому добре знати. Країна потребує змін, але не таких.