Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Натэл
Настоящая грантоедка. Вот это образование. Прагматичное и безжалостное. Никого не жаль: ни детей сельских, ни учителей. Она же не называет причины, по которым хотят закрыть сельские школы. Она утверждает, что учителей больше, чем нужно. А почему в классах больше 30 детей? Кстати, в городских школах учителей не хватает по украинскому языку, по математике, по физике, по иностранным языкам, по физкультуре. Да, мало видит человек из окна министерства. Но руководит.
Адміністратор
Шановна пані Міністерко! Буд-ласка, знайдіть нам учителів математики,інформатики, географії, якщо їх забагато. У нас престижна школа, але вчителів не вистачає. Ви випадково не знаєте чому?
Егор
Да в каждой школе есть лишние учителя - по трудам, музыке, основам здоровья!!! На хрен нужны эти предметы в старших классах!!! Эти уроки НЕ ПРОВОДЯТСЯ!!! Учителя на них не приходят!!! А детям после школы еще к репетиторам идти!!! к ЗНО готовиться!!! на секции!!! и уроки до ночи делать!!!
Светлана
Для Егор: Двоечник, иди учись! Учителя к нему не приходят! Может, не успел проснуться к 4 уроку?
ЗНО
Для Светлана: Сдай ЗНО, писька полоумная!
Коментувати
Оце так..
Жах.Такої неповаги ще мабуть вчителі сільських шкіл не відчували! Хоч раз за своє життя міністерка спілкувалася з нами? Та хто тобі дав право так нас принижувати? Звичайно вчителі бувають різними... Але ти сама, пані міністерко, в школі працювала, хоч раз кваліфікацію підвищувала? Звідки такі дані?В місті , мабуть, працюють лише висококваліфіковані спеціалісти? А в селі що -ледарі і незнайки своєї професії?Дожились...А піди попрацюй в школу, тоді може щось і розумне скажеш!
Для оце так
такої неповаги і вчителі в містах ніколи не переживали. А такої руйнації в освіті взагалі ніколи не було.
Оце так..
Я з вами згодна...Це стосується всіх вчителів..Але якщо в селах позакривають школи , більшість вчителів не будуть працевлаштовані ...
Коментувати
Вчитель і мама
Дитино-дитино, пані міністерко! Я можу до тебе так звернутися, бо роки дозволяють. Хочу тебе запитати: "Який тебе пес учив зневаги до вчителів та нашої професії, чого тебе навчали в тих Нідерландах, багатеньке ти наше? Коли ж, ти убогеньке, засоромишся, та когось розпитаєш розумного, чи варто тобі ото варнякати, що ти верзеш на свою хвору голову? Не позорь батька-неньку своїх, бо їх втіха від висоти твоєї посади дуже швидко зміняться на сором і стид за тебе, дитинко. прости Боже".
Вова
Для Вчитель і мама: А хто ж наголосував за таких "професіоналів"?Мабуть марсіани?
Оце так..
Для Вчитель і мама: Якби ж то ці слова дійшли до світлої голівоньки нашої міністерки!Нас їй не зрозуміти, бо ми ж якісь сільські вчителі недоучки і за кордонами не вчилися...
гість
Професія вже давно фактично може називатися пастух,а в загін можна загнати хоч 30, хоч 40 чад. Побічний ефект у вигляді навчених дітей, мало кого з панів цікавлять. Хтось сказав "ФАС"- чмирять сільську школу, причому без моніторингу, та реальної оцінки ситуації з освітою в селі. А корупція у внз, їх надлишок в багато, багато разів це, що табу? Ото вам і економія коштів на середню освіту. До речі хто такий Хтось, не такий вже великий секрет.
Коментувати