Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Дурнішого придумати міністерка не змогла.Повна тупість. Ідіть до школи, шановна Пані Новосад, попрацюйте з 10 років, а тоді тільки робіть якісь висновки. Це повний дибілізм. І не дивно, що у міністерки така грамотність
Ірина
Для Наталія: Дебілізм пишеться через "е"
Nathali
"Чую" мову середньостатистичного пенсіонера. І вчитись вже пізно і на пенсію не хочеться
Захарчик
Вчитися ніколи не пізно. Не мели!
Коментувати
Рита
У міністерстві хочуть розумних, самовідданих, креативний вчителів, то цінуйте те, що маєте, бо 20 років тому в педагогічні ВУЗи йшли або відмінники, або хорошисти. Хто йде у пед. сьогодні - хто не вступив нікуди. Якщо колись була лякалка"Небудеш вчитися - підеш хвости коровам крутити", то сьогодні " Погано здасиш ЗНО - підеш у пед." При сьогоднішньому принизливому ставленні до вчителя як з боку держави, так і суспільства, як відпрауюють ті кому зараз 40 і більше, підете в школу самі, бо де знайти такого дурного, що окрім атестації, сертифікації, погодиться ще й на контракт, і дозволить об себе ще й ноги витирати. А якщо підуть, то таки дурні, які більш ніде не змогли себе реалізувати. От і всі реформи... Тупою нацією легше керувати...
зачем платить дважды?
Если родителям проще заработать и заплатить нормальному репетитору, то зачем нужна школа? Зачем платить дважды? Все правильно - учителей слишком много - нужна сертификация и контракты, пусть останутся лучшие, тогда и зарплата будет достойная.
Небайдужий
В школі на даний момент не працюю -- який резон мучитись за ті нещасні пару тисяч. Професійно займаюсь репетиторством. Ціну виставив досить високу, але вже на 1 вересня маю повно клієнтів. Батьки передають мене, як то кажуть, "з рук в руки". Маю і заробіток нормальний, і повагу від батьків і учнів, і час на самовдосконалення. По записах в учнівських шкільних зошитах бачу, що вчителі в моїх учнів дуже і дуже висококласні фахівці. Звідки ж тоді проблеми в учнів, скажете? Після розмов з учнями, складається думка, що батькам легше заробити гроші і заплатити репетитору навіть немалу суму, ніж посидіти з власною дитиною, щоб допомогти їй (в 5-6 класах це під силу більшості батьків) , чи в трохи старшому віці пояснити дитині, що вона повинна і на уроці працювати на повну силу, і після уроків працювати для себе ж з повною самовіддачею, а не сидіти в інстаграмах, фейсбуках і т.п. Але це ж потрібно витратити час, зусилля, і робити це треба систематично, і більше часу проводити з власними дітьми. Але сучасним батькам легше заробляти гроші, ніж тратити час на власних дітей. Своїм клієнтам ЗАВЖДИ наголошую, що вчителі у них -- дуже хороші, а проблеми в них самих і дітях. Погоджуються, але... платять мені. :)
Олекса Позняк
Для Небайдужий: Згоден повністю. Проблеми в тому що зараз у класах верховодять двійошники, які запросто зривають уроки, не дають учитись розумним.Якби відділити тих (меншість) які прийшли учитись від тих (переважна більшість) які прийшли потусуватись то може був би толк. Я теж репетиторствую але школу не кидаю, бо хороші відносини з адміністрацією. У США платять 10- 50 долярів за годину -жити можна
Tet-a-tet
Для Небайдужий: Ваша основна думка правильна: заможним батькам легше заплатити гроші, ніж займатися з власними дітьми. А причина у тому, що діти перестали бути плодом кохання, а стали матеріальним втіленням сучасних батьків про нащадків. Мовляв, раз живемо - потрібно продовжити рід і залишити когось, кому б не жалко було передати свої статки. Бездуховність і вульгарний матеріалізм заполонили наше життя, індустріалізація і автоматизація зробили свою чорну справу. Скоро і народжувати буде не потрібно, відклонують вам стільки копій скільки замовите.
Теж і вчитель і репетитор
Для Небайдужий: 100%!!!!Підписуюсь під кожним вашим словом !
Коментувати
Жебрак
В ідеалі маємо отримувати зп. на рівні 4000 у.е. .
Жебрак
В ідеалі маємо тримувати зп. на рівні 4000 у.е.
Олекса Позняк
Працюю на контракті в приватній школі. Хазяїн не замінить тебе на дурепу - куму. Якщо ти даєш результатат, тобто прибуток хазяїну, він біля тебе гопки буде танцювати і всі твої бажання виконувати. А знайде кращого - виставить за двері.Працюю і в державній. А в державній директору розумний професіонал не потрібен.Зарплата директора від кількості учнів, а учнів Ліля як кріпаків закріпила за конкретною школою. Раніше до розумного учителя учні з усього Києва зїзджались - тепер зась. Навіщо директору гарний толковий спеціаліст? Йому потрібен нехай тупий але особисто відданий, а ще краще родич який на наступних виборах за нього проголосує, крадійства помічати не буде. Якщо навколо директора немає зірок то батьки знову його підтримають на цю посаду а візьми розумного може зайняти твоє місце. Пенсіонерів перевели на контракт і це дуже шкодить школі. Який сенс гарно обладнувати кабінет, вкладувати кошти і час в самоосвіту якщо завтра пийде кума і директор виставить тебе за двері
Анна
Для Олекса Позняк: раціонально! Питання стосовно стажу роботи. При контрактній формі він враховується? Йдуть відрахування?
1
Для Анна: Почему же "Анна" - когда "Ганна"? Вот так мы "рідну мову" любим!
Олекса Позняк
Для Анна: Взагалі то враховується. Але якщо Вас цінують то пропонують доплати якщо директор відчуває що можете перейти в іншу школу.Доплати в конверті. Але я там по сумісництву. Тому 31 травня звільняють а 1 вересня приймають. Відпускні платять з доплатами.
Коментувати
Vika
Спочатку створіть ідеальну державу, а потім в ідеалі переводьте вчителів на контракт.
Петро Іванович
Пані міністерко! Краще не давайте інтерв’ю і не ходіть на ефіри! Буде ваш рейтинг вищий і думка краща у людей про вас.А то патякаєте дурниці, соромно за вас, чесно.
Кіндрат
Дали владу дурній бабі.
KRM
Для Кіндрат: ДУРНІЙ БАБІ ДАЛИ ВЛАДУ А РОЗУМНОМУ КІНДРАТУ НІ? ОТО ВСІ НАВКОЛО КІНДРАТА ДУРНІ ЩО НЕ БАЧАТЬ ЯКИЙ ВІН РОЗУМНИЙ І НЕ ДАЮТЬ ЙОМУ НІЯКОЇ ВЛАДИ! А ЧОГО ТАК?
Коментувати
Дошкільники
Я в шоці! Дошкільники тоже на контракт? Цікаво чи в Норвегії таке щось є? Може вона не в ту сферу пішла міністром, щось путає????
всех на контракт!
Контракт? - только ЗА! Молодец Новосад, есть надежда на порядок! В школе должны работать только достойные! В ВУЗах преподаватели давно на контрактах! - нет рейтинга - научной/воспитательной/общественной работы - контракт не продлят! А старые пердухи пусть идут на заслуженный отдых!
Сергей Лимонов
Для всех на контракт!: старість нікого не омине- це закон життя ! В свій час й про тебе зневажливо скажуть- стара пердуха !
Маргарита
для всех на контракт: дурню ти, тоді вчителям доведеться працювати не на учня, а тільки на показники. Думаєш, якість освіти від того стане кращою? Учителі тоді тільки малюватимуть учням гарні оцінки, щоб "рейтинг" був гарний, а які у них насправді знання, нікого не цікавитиме. Мене як маму це не влаштовує. Щоб перевести вчителів на контракт, треба спочатку забезпечити їм гідну оплату праці, а то хто працюватиме в школі на 7 тис. гривень та ще й на контракті? Та прибиральниці отримують ту саму зарплату без усяких контрактів. Молодь піде на таких умовах працювати в школу? Краще пролікувати голову тим, хто це вигадав, і заодно тим, хто, як мавпа, стрибає від радості "только ЗА!".
Коментувати
Вчитель і мама
Дитино-дитино, пані міністерко! Я можу до тебе так звернутися, бо роки дозволяють. Хочу тебе запитати: "Який тебе пес учив зневаги до вчителів та нашої професії, чого тебе навчали в тих Нідерландах, багатеньке ти наше? Коли ж, ти убогеньке, засоромишся, та когось розпитаєш розумного, чи варто тобі ото варнякати, що ти верзеш на свою хвору голову? Не позорь батька-неньку своїх, бо їх втіха від висоти твоєї посади дуже швидко зміняться на сором і стид за тебе, дитинко. прости Боже".
Для Вчитель і мама:
Ваша правда. Ще такої безтолкової особини на цій посаді в Україні не було.
ірина
А ми думали вона тільки в дошкіллі не розбирається, але ні, у середній освіті теж профан. Таке верзти.
Анна
Після "коректних висловлювань" деяких освітян, починаєш зажимати всі пальці рук і ніг, щоб твоя дитина до них в спілкування не потрапила . Все сказане милозвучно, з обертами, з досвідом, з раціональним підходом але...."культура" мови - "-"
Коментувати
Вчитель-КА
Контракт передбачає особливі умови. Алё - які особливі умови можна прописати в контракт вчителю - оплата з бюджета, більше платити не можуть. Погіршити умови теж не можна, контракт недійсний. Пані Новосад - ви б спочатку поцікавились питанням - а то городите біліберду з розумним видом.
Оля
Шановна пані міністр , досить уже безглуздих ваших видумок ,які відвертають увагу від основного - 1. зарплата вчителя, 2. матеріально-технічне забезпечення шкіл, 3. забезпечення підручниками. ПОВІРТЕ,важко навчити 29 учнів ,маючи 5 підручників на клас
Вчитель
Для Оля: Ну так купляти потрібно підручники. Треба взагалі цей совок, коли все безкоштовно відмінити. Знаходять батьки гроші на пиво і цигарки, хай і на це знайдуть.
luchija
Для Вчитель: А що поганого Ви вбачаєте в тому, щоб держава безкоштовно видавала підручники? Звідки Ви знаєте, що у батьків гроші ідуть на пиво і цигарки? Держава утримується за рахунок платників податків, якими є батьки учнів. І тому повинна створювати комфортні умови для проживання своїх громадян. Інакше може залишитися без спонсорів, велика частина яких і так подалася за кордон у пошуках кращого життя.
Olga
Для luchija: У нашому селі 70% батьків не працюють, сидять на соціалці (колись перевіряючий зазирнув у класний журнал на сторінку даних про батьків і був здивований "Як же вони живуть?"). А у дні, коли отримують соцвиплати, сільські бари переповнені, тож я цілком згодна, що гроші у батьків є тільки на пиво та цигарки. Ну, ще на горілку. І, до речі, саме вчителі, як бюджетники, є справними платниками податків, із яких потім і виплачуть соціалку. Так хто кого контролювати повинен?
Коментувати
Кондратюк
Коли Міністр освіти Ганна Новосад мовчить, то вона виглядає краще.
Мілена
Для Кондратюк: радянська система освіти була краща, щоб не говорили. Недарма сьогодні англійці беруть її за зразок, відкинувши ідеологічну складову. Це була системна освіта, а не поверхова як зараз. І до вчителя держава відносилася набагато краще. Сьогодні , читаючи роздуми та ідеї міністра освіти, дивлюсь, чому вчительство мовчки терпить наруга над собою. Пропоную Ганьці самій підписати контракт з школами України, з народом держави, пройти ЗНО, сертифікацію, атестації, років з 10 попрацювати в сільській школі, поїздити по розбитих вщент дорогах до опорної школи, з 6 ранку до 7 вечора в любу погоду.Вона ж слуга народу, а про життя цього народу нічого не знає. Спочатку вивчити реальність, а потім керувати- реформувати. Досить пригадувати вчителя!
Олена
Я попрацювала вчителем 10 років у сільській школі, дуже старався, всі новинки випробовували, як могла, так вразила дітей на конкурси, олімпіади, екскурсії, бо в той час мій чоловік міг забезпечити це моє хобі, а тепер, коли прийшов час і мої власні діти вчаться у коледжі, думають про житло своє, я прозрєла, бо на свою гребану зарплату я нічого собі дозволити не можу, тільки жрачку, про яку сертифікацію про які контракти, коли я ледь виживає від зарплати до зарплати, добре кредитів є.люди, очніться,про шо ви говорите
KRM
ДІЙСНО! ПЕДАГОГІКА ЦЕ ХОБІ! А ХОББІ ЦЕ ЗАВЖДИ ДОРОГОВАРТІСНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ! ТОМУ НЕ ВАРТО ЗВИНУВАЧУВАТИ ОТОЧУЮЧИХ У СВОЇХ ПООБЛЕМАХ. ВІД ЦЬОГО ПРОБЛЕМИ НЕ ПРОПАДУТЬ!
Коментувати