Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
В ідеалі зарплату міністру освіти і науки України повинен призначати не кабінет міністрів, а український народ.
Олекса Позняк
Для unforgiven 2: їй без зарплати заносять мішками
Коментувати
Марія
Вчитель - це найголовніша професія тому, що в їхніх руках наше майбутнє, це наші дітки і замість того щоб підвищити їм зарплати, щоб вони змогли жити а не виживати, в нас щось видумовують. Та за такі зарплати вчитель має лише прийти в клас і прочитати тему, а не псувати нерви з дітками який батьки просто не виховують, зате від учителя все вимагають, він їм у всьому зобов’язаний. Я це пишу так як в мене дитина ходить в третій клас і коли бачу які діти і скільки вчитель тратить нервів, то скажу великий вам уклін і сподіваюся, що наша влада буде розумною і підтримає вчителів, а не буде давати права лише дітям, які сидять у вчителів на головах.
Новосадша
Для Марії (вчительки): "хвали мене мій ротику, хвали"
Местный
Для Марія: "Та за такі зарплати вчитель має лише прийти в клас і прочитати тему, а не псувати нерви з дітками який батьки просто не виховують, " - вот так и делаю и всех призываю так делать.
Коментувати
Малютка
Реформа освіти полягає у скороченні кількості вчителів і шкіл, якщо ви ще це не зрозуміли. Це означає збільшення навантаження на вчителів, закриття сільських шкіл, збільшення учнів у класі. Як діти з села будуть у зимку добиратися до переповненої школи? Не думаю, що дітям нададуть транспортні можливості.
Малютка
Олю, невже ви думаєте, що вчителі будуть бігти працювати в школу? За умов зменшення ставок в школах і збільшення навантаження на одного вчителя, працівники освіти перетворюються на рабів. Ви навіть не уявляєте, що відбудеться у громадських школах. І будете Ви шукати для своєї дитини приватні школи з високою оплатою за навчання, щоб в класі було не 50 учнів а хоча 20. Булінг в школах громадських розквітне ще більше. Ви бачите коренем зла вчителів. Приписуєте їм хабарництво. І вважаєте, що учень має достатню компетентність оцінити професійний рівень вчителя? Тоді навіщо Вашим дітям вчителі, якщо вони вже можуть оцінити компетентність вчителя їм не треба ходити до школи.
Вчитель
Дайте вчителю зарплату як в депутатів чи суддів , тоді він не буде тримати три свині два коня і гектар городу щоб вижити, а буде вдосконалюватися і думати як цікаво провести урок. Тоді можна і вимагати якість освіти. Не ті часи щоб працювати за ідею на інтузіазмі і патріотизмі. Від цього ситий не будеш і на відпочинок за море не поїдеш. В селі немає альтернативи, працюють на пів ставки бо немає куди дітися. Влітку їдуть на заробітки до Польщі бо не вистачає щоб жити і вчити своїх дітей чи то на ремонт чи щось інше земне. В містах здібні викладачі вчителями не працюють бо є куди піти за достойну оплату. Є вибір... Одним словом хочете результат, платіть достойно.
Oля
Трішки не так! Хай таємним голосуванням діти обирають вчителя. А то знову хабарі братимуть. щоб потрапити на робоиу за контрактом плтрібно лати " на лапу" :(
Олекса Позняк
Для Oля: ну прийшли у школу 2 вчителі, ніхто їх не знає, кого обирать? А тепер прийшли 2 вчителі яких знають.Один вимогливий, а другий нушівець -гигиги усім 12 .Кого оберуть?
Коментувати
дедушка с добрыми глазами
Да что вы прицепились к этой Новосад как дети малые! Она всего лишь ретранслятор. Не будет Новосад - будет кто-то другой, может быть более опытный. Ну и что с того? Работают законы капитализма. Неужели не понятно? Bозьмите с полки томик дедушки Ленина. Там про все это написано.
Олекса Позняк
Для дедушка с добрыми глазами: В Швеції теж капіталізм, але живуть як люди
Імя
В скандинавских странах социализм, его еще называют "скандинавский социализм".
Коментувати
Катерина
З таким як у нас фінансуванням ,ще тільки контракти вчителям залишилось підписувати! М’ячів немає на фікультурі,лобзиків на трудовому,стрільців в кабінетах-перераховувати можу довго.І тут "проводи цікаві заняття"-бо контракт розірвати. Вчителі мусять все за власний кошт купувати -ноутбуки,плазми ,принтери..Коли вже її ЗВІЛЬНЯТЬ.Вона взагалі не компетентна в питаннях освіти і несе якійсь дурниці.
Малютка
И тогда вопрос, кто говорит министру как управлять ( разваливать) системой образования и науки? И почему? Какое этот невидимый кукловод имеет на это право?
Местный
Для Малютка: это называется внешнее управление страной.
Ганна
Для Малютка: Хто фінансує, той і керує. Вона вчилася за кордоном за соросівські гранти. Тепер відпрацьовує те, що в неї вклали
Коментувати
Малютка
Для контракт. Вы о чём? У каких это учителей Вы видели 50 лет пед. стажа? В нашей стране столько не живут, тем более педагоги. Работа у них нервная. Относительно Новосад, дело даже не в молодости и отсутствии опыта, а в том как у нас приходят к власти такие как эта женщина? Ведь это не первый случай, таких назначений. Где же конкурс? Кто она? Откуда выплыла? Какое она вообще имеет право занимать этот пост? Кто проверял уровень компетентности нашего министра? Почему учителей сертифицируют не сертифицированные?
контракт
Ну молодая эта Новосад, неопытная совсем, для кого-то действительно еще ребенок. Но все же, если подумать, а она то сама на контракте, и президент на контракте, и депутаты. И не сама она это все придумала, а делает, то что ей говорят. Это только учителя имеют возможность по 50 лет (есть такие знакомые) на одном месте работать и еще гордиться этим. А чем гордиться? Так что контракт - это современная реальность. Принять придется. На дворе капитализм.
Дуридуралея
Для контракт: життя-воно мгогогранне, хтось звик щодня столуватися у ресторанах, а комусь любо-мило вареники з борщем. Комусь 50 років на одному місці в кайф, а хтось, як жаба по горбиках....
Коментувати
Малютка
Я б хотіла побачити пані Ганну Новосад у ролі шкільного вчителя, хоча б тиждень, з прихованою камерою ( таке собі реаліті). Не хай усім доведе, що вона має право реформувати нашу освітню систему і перевірки на собі усі свої нововведення ( переповнені класи, атестації і сертифікації, перевірки з гороно, спілкування з батьками...)
Новасад
То краще щоб неурядові організації викладали напряму дітям! Новосад просто ретранслятор . Хто саме визначає рівень викладання?? Де слова про 4000 це?
Малютка
Дайте відповідь, як може дитина, яка тільки закінчила навчатись, стати радником міністра, а потім через шість місяців очолити департамент? Як дитина, в якої трудовий стаж почався у 2014 році з посади радника ( при Порошенко), може вже у 2019 році при " новій" команді очолити міністерство освіти і науки? Вона збирається зруйнувати всю систему освіти і це нагадує ситуацію, коли батьки 3 річній дитині дають сірники і вона спалює будинок. Скажіть, що це за абсурд?
Лілія
Для Малютка: бачила я вже вчителів з великим стажем. Більшість з них знервовані та агресивні. Постійно репитують на дітей , принижують їхню гідність. Після таких досвідчених педагогів дітей доводиться водити по психологах. З цим також потрібно щось робити.
Малютка
Коли до педагога приходить з перевіркою учень, який отримав атестат тільки завдяки зв’язкам батькам, то вчителю самому вже потрібен психолог :). І коли у класі 40 дітей учитель фізично не зможе працювати якісно і буде проф. вигорання. Сьогодні класи і так переповнені а дівчинка, вчорашня студентка, приходить керувати системою освіти для її остаточної руйнації. Ви перечитайте, що вона хоче зробити. Якщо так міркувати, краще повернутись у 17 -18 століття і не хай батьки винаймають для своїх чад гувернанток. Доречі ми йдемо до цього. Бо у громадських школах навчатися буде не можливо, через перегрупувати класів і вчителів.
Малютка
Вибачте, перенавантаження класів і вчителів
Коментувати
Степовий
Напевно, у контракті буде прописано і обов’язок технічного і матеріального забезпечення викладання предметів? Бо мріють про якісну освіту, а школи нічого не отримують- ні хіміки, ні фізики, ні інші. Купити м’яч-батьки, екскурсії- батьки і т.п. А до вього вчителів завалюють різноманітними конкурсами, акціями -на своє життя часу бракує, не те що на основну роботу. Розвантажте вчителя, платіть достойні грош і за нормальну кількість годин, які реально підготовити з творчістю, зменшіть кількість учнів у класах, оноонотодівіть матераіаіальну базу, тоді й якість сама собою зросте, але це ж дорого, дешевше ж батіжок над вчителем вдосконалити. Загнаниний вчитель ніякої творчості не дасть, і контракт не допоможе. Це лише ще один важіль для тиску на вчителя. Он контракти для директорів ввели, і що, щастя настало? Чи.всі враз креативними стали? Чи корупція зникла?
Магістр
Пропоную щоб вчителі обирали собі міністра. Зараз і так у школі немає коли повноцінно проводити уроки одні конкурси щоб показати результат, а при контрактній системі учителеві треба брати двох сильних учнів і працювати на результат, щоб з тобою продовжили контракт, а інші учні хай сидять- вони ж результат не дадуть. Контракт це як Дамоклів меч який психологічно давитиме на вчителя,це нестабільність, від якої освіта тільки постраждає. Я не пенсіонер, я на пару років старший за міністерку, але десяток років працюю в школі, тому на відміну від міністерку знаю ситуацію з середини, можливо міністром треба ПРИЗНАЧАТИ ЛЮДИНУ ЯКА НЕ МЕНШЕ П’ЯТИ РОКІВ ПРОПРАЦЮВАЛА В ШКОЛІ Пані Ганна є така приказка - будьте простіше і люди до вас потягнуться. P.S. Якщо знайдете помилки , то це не через некомпетентність- пальці великі ,а букви в телефоні маленькі`???? пішов до уроків готуватись.
Родион
Підкажіть мені, пеньку старому, що змінилося в кращий бік за 30 років в методиках вивчення, наприклад тригонометричних рівнянь і нерівностей, покідних з інтегралами і тому подібне?
Ірина
Для Родион: погоджусь, що нічого
мама, не учитель
Для Родион: Ой, много чего, распространяться долго. Ну во-первых, для многого дается графическая интерпретация (геометрические преобразования графиков функций 9 класс - раньше не было). В геометрии - то что раньше считалось задачами, сейчас возведено в ранг теоремы. И прошу заметить - я просто мама, а у вас 30 лет стажа и вы не знаете? То- то оно!
Вчитель
Для мама, не учитель: А ви самі розумієте геометрію, що дозволяєте собі таке говорити. Для того, щоб знати геометрію, потрібно розуміти суть теорем, аксіом, мати гарну просторову уяву, або тренуваннями розвязування задач цю уяву розвивати. ПОСТІЙНО! і ВЖЕ ДАВНО ШКОЛЯРІ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З ГРАФІКАМИ ФУНКЦІЙ, ЯКІ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЮТЬ ДО ГЕОМЕТРІЇ, БО ЦЕ АЛГЕБРА. і те, що сучасним дітям лише ускладнили життя, то це факт і Родіон правий
Коментувати
AspirinPro
Освіта занепала. Дітям нецікаво. "Навіщо нам вчитися, буду з батьками на заробітках більше як ви одержувати." Про тих хто вчиться в пед взагалі мовчу. Нікуди не поступили(( школи необладнані, якщо приходить обладнання то воно нікому вже непотрібне і коштує великі гроші. Діти, батьки качають права, а про обов’язки не знають. В школах катастрофічно НЕ ВИСТАЧАЄ вчителів (людини без освіти одержує не менше 500 грн. в день) РОЗУМНИХ ЛЮДЕЙ НАШІЙ ДЕРЖАВІ просто НЕ ТРЕБА!
Арго
Для AspirinPro: та взагалі ніякі не ппотрібні.
Коментувати
Викладач
Контракти обов’язково активізують корупцію, саме моральні, досвідчені, розумні, принципові, справжні педагоги опиняться без законного соціального захисту і будуть залежати від особистих інтересів дуже молодих директорів, керівників, які без досвіду, завдяки тільки корупції сьогодні, нажаль, очолюють заклади освіти, освітні підрозділи. А тоді Ви дізнаєтесь що таке якість освіти.
маємотещомаємо
" Таке молоде, а немилосердне, Господи" ( Марко Вовчок "Інститутка") та ще й далеке від справи, за яку ( по-недалекості) взялось.Знайшло кроликів для експериментів-вчителів, а, отже, і дітей. Чим ми Бога прогнівили?