Облаштування шкільних туалетів йде повільно, - Новосад

Цього року уряд виділив 267 млн грн для облаштування теплих вбиралень в школі

Облаштування шкільних туалетів йде повільно, - Новосад

Цього року уряд виділив 267 млн грн для облаштування теплих вбиралень в школі. Про це сказала міністр освіти Ганна Новосад в ефірі програми «Сніданок з 1+1».

«Цього року уряд спустив на місця 267 млн гривень для облаштування теплих вбиралень в школі, в нормальних умовах, які відповідають санітарних вимогам. На кінець року ми будемо мати фінальну цифру – скільки регіонів змогли впоратися з цією ганебною ситуацією і все таки облаштувати ці вбиральні», - розповіла Новосад.

За її словами, вже зараз зрозуміло, що процес облаштування шкільних вбиралень йде дуже повільно.

«Щоб перевірити, чи кошти витратили, треба звертатись до засновника своєї школи. Якщо у вас ОТГ, то звертайтеся до відповідальних людей, які займаються освітою у вашій громаді. Якщо ОТГ немає, то до районного відділу, до департаменту освіти або до міністерства», - уточнила міністр.

За розрахунками Міносвіти, 267 млн грн має вистачити на облаштування понад 800 вбиралень, які наразі є або на вулиці, або в дуже поганому стані.

«Тому в кінці року ми зробимо такий чекліст тих областей, які впорались і тих які ні», - сказала Ганна Новосад.

Освіта.ua
19.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Здивований
Чому ніхто не рахує? 267млн.грн./трохи більше 800=приблизно 330 тис. грн на одну вбиральню!!!! Звідки такі дані щодо ремонтів?
Ганна
Мені одній сміятися хочеться від чеклісту областей, що не впораються з організацією туалету? Міністерка вирішила не ризикувати і замінити слова українською мовою, яку вона не знає, на іншомовні терміни українськими буквами? Чи правильно буде міністриня, прости Господи? Це ж треба так мову споганити.
Вчитель і мама
Пані Новосад, поясніть мені, бідь ласка, значення терміну "чекліст". Може для таких, як я, вчителів з досвідом нормального спілкування людською щирою українською мовою, варто ввести спецкурс, або додаткову атестацію з перепідготовкою, щоб ми розуміли свого міністра освіти. Мені соромно за Вас, адже Ви позиціонуєте себе, як людина, яка щиро ратує за Україну, українців та їх освіту, починаючи від найменших.
Синеок
Плохо кормим детей - поєтому и туалетьі плохо строятся . Маладец министр -коренной вопрос поднял.