В уряді обіцяють зробити дорогу до кожної опорної школи

У 2020 році держава відновить 4 000 км доріг, наступний крок - дороги до опорних шкіл

В уряді обіцяють зробити дорогу до кожної опорної школи

У 2020 році держава відновить 4 000 км доріг, наступний крок - дороги до опорних шкіл та лікарень. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час презентації «To do list» - змін, які планується впровадити у сфері інфраструктури та транспорту.

За його словами президент України анонсував початок великого будівництва з 1 березня наступного року по всій країні.

«Ми починаємо будувати нову країну, нову інфраструктуру, нову якість життя для кожного. Президент і уряд ставлять масштабні завдання в сфері інфраструктури, щоб забезпечити українців сучасним і комфортним транспортом, швидким і зручними дорогами», - підкреслив Владислав Криклій.

«Разом з місцевою владою робимо дороги між населеними пунктами та районами. І головне - робимо дорогу до кожної опорної школи, лікарні, інших соціальних об’єктів», - зазначив міністр інфраструктури.

Освіта.ua
13.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
2020 рік закінчується і де дороги до опорних шкіл? По факту - обіцяли, а виконувати і не збиралися.
Вчитель і мама
Що означає "Ми починаємо будувати нову країну"? Наскільки я розумію українську мову, то нове будують або поряд зі старим, або на місці старого. Ми, хто жив і живе в Україні, як виходить з контексту, це і є "щось старе, непридатне, непотрібне"? Пане Криклій, не відкривайте очі українцям, хай живуть-животіють в своїй старій країні, щоб, не дай Боже, не посунули масово до вашої нової країни, де для всіх буде "нова якість життя". Бо ВАМ, ШАНОВНИЙ ВИ НАШ,доведеться знову будувати нову країну, щоб і вашим праправнукам вистачило награбованого.
Думка
Від кожної хати, де є учень, до школи, чи за десять метрів до школи? Перше твердження було б крутіше.
Сергей Лимонов
Ваш президент ЗЕ наобіцяв цілу купу : нові обличчя у владі- ні війні- кінець епохи зубожіння- боротьбу з крадіями - олігархами ! А насправді?