Вергеланд Центр допоможе МОН з перенавчанням учителів

У МОН наголошують на важливості роботи з Вергеланд Центром у напрямі підвищення кваліфікації

Вергеланд Центр допоможе МОН з перенавчанням учителів

Міністр освіти і науки Ганна Новосад наголошує на важливості співпраці з Вергеланд Центром у напрямі реалізації проекту з підвищення кваліфікації вчителів базової школи. Про це вона сказала під час зустрічі з очільницею Центру Аною Пероною-Ф’єльдстад.

За її словами, у Міносвіти розуміють необхідність інакшого підходу до підвищення кваліфікації порівняно з початковою школою.

«Я впевнена, що нам потрібно зробити підвищення кваліфікації більш системним та покращити методичну підтримку вчителів у реформі. Ви, як організація, що багато працювала з вчителями базової школи, важливі для нас у розбудові цього проекту. Крім того, ми розраховуємо на співпрацю щодо розвитку шкільного менеджменту. Ми зараз готуємо закон «Про повну загальну середню освіту». Його величезна частина присвячена саме шкільному менеджменту. І ми б хотіли більше працювати у цьому напрямі й хотіли б заручитися вашою підтримкою в цьому питанні. Зокрема, можливо, спільно розробити онлайн-курс для самих директорів та на основі нього зробити обов‘язкове підвищення кваліфікації для менеджменту шкіл», – розповіла Ганна Новосад.

У свою чергу, очільниця Вергеланд Центру відзначила, що організація зацікавлена у такій співпраці з Україною.

«Думаю, потрібно зробити це підвищення кваліфікації більш прикладним. Так, теоретична частина може тривати два тижні, однак це має бути довша програма, що має включити виконання декількох невеличких проектів, які будуть розтягнуті в часі. Наш досвід показує, що така робота дає значно кращі та стабільніші результати», – підкреслила Ана Перона-Ф’єльдстад.

Як відомо, Європейський центр імені Вергеланда – це європейський експертний центр у сфері освіти, прав людини та міжкультурного порозуміння, заснований Радою Європи та Норвегією у 2008 році з метою надання підтримки державам-членам Ради Європи.

Центр пропонує цілу низку навчальних програм, ресурсів та заходів для освітян, тренерів та науковців. Заходи Європейського Центру ім. Вергеланда є доступними для усіх бажаючих осіб на безкоштовній основі.

Освіта.ua
12.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
2014
Звісно "курси підвищення кваліфікації" це ж для педагога основне . І , мабуть, за власний кошт, адже зарплатня у вчителя завдяки обіцянкам зельца вже 4000 $. Кожні пять років їздив на оці дурні курси, а тепер треба кожен рік. Може гончарука, або невигласку-міністерку на курси відправити, та не в Трускавець, а в зассану общагу. Та чому знов якісь незрозумилі фонди (авжеж, вони ж ( з придиханням) європейські. А може краще треба запрошувати з південно-східної Азії, чи з Китаю, а не знов вивчати якусь маячню!!!Горіть ,пані міністерка, в аду!!! Сподіваюсь, що вчительські прокльони долетять до вас!
Фігура вторая:печальная
Хто там і що там буде відмивати на нещасних шкурах вчителів? От ключове слово ПЕРЕНАВЧАТИ, яке повністю перекреслює суть сучасного вчителя і педагога: ти ніщо в цьому безладі СИСТЕМИ, і захочемо, - будеш скакати, а може, й рачки....