Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Скоріше не вчителі, а педагогічні працівники, тому не треба хвилюватися!!! Увесь час за престижність отримували всі педагогічні працівники та науково - педагогічні.
Капец
Для Тетяна: ничего подобного, с отпусками дошкольников тоже ждали все 56 дней, а увеличили только воспитателям, а музруки , физруки, психологи на 42 днях так и остались. Поэтому не обольщайтесь.
Коментувати
Тетяна
Коли нарешті припинять ділити вихователів, вчителів та викладачів. Всі мають вищу освіту, навчалися в одних і тих же інститутах і працюють над однією спільною метою виховання та навчання нашого майбутнього.
В'ячеслав
Нізащо їм взагалі платити Я більше на репетиторів витрачаю, щоб зі школи з атестатом вийшли. Навіщо взагалі та школа, хай ті вчителі ідуть вулиці підмітають, там добре платять.
Валерій
Для В’ячеслав: як родив тупу дитину, то жоден репетитор не допоможе
Галина Костюк
для Вячеслав: видно. що і вас не навчили, і дитя ваше не до науки. Тут явно справа не у вчителях, а у ваших сімейних генах... Платіть репетиторам! І нема на то ради...
Безверхая Марина
Для В*ячеслава:Потрібно дитині приділяти час. Дитина не вчиться у школі не тому ,що не дано, а тому,що так налаштовані батьки. Звичайно,важко знайти час і терпіння ,щоб допомогти зробити домашнє завдання. Але початок завжди важкий. Це психологічний фактор. Не знімаю відповідальність з учителя, але 50% успішності все ж таки залежить від батьків. Не подобається школа,знайдіть іншу. А час для дитини знайдіть і не потрібно буде ніяких репетиторів. Успіхів Вам.
Коментувати
Ірина
Мабуть, тому, вихователі тікають за кордон на заробітки, бо дуже "пристойна" в них на українській землі заробітна плата!!! Погляньте, в кожному закладі дошкільної освіти "жодної вакансії". Схаменіться!!! Працювати вже в садочках нікому!!!!
Олена
Для Ірина: у нас в садочку не вистачає уже більше 30% вихователів, сором, що люди з освітою ідуть працювати на базари, в магазини ,тому що їх праця цінується на рівні двірника але з максимальною відповідальністю!!?
Олександра
Для Ірина: зарплата вихователя це взагалі жах...нею хіба підтертися можна
Аделіна
Моя мама проробила 39 років вихователем дитячого садочка. Садочок був престижний , тому в групах було по 28-35 дітей. А тепер вийшовши на пенсію вона отримала мінімальну пенсію, хоча довгий час працювала на півтори ставки. І як пояснюють у пенсійному фонді да стаж великий , а зарплати у них були малі. От і виходить , що вихователя і пенсією ще наказують.
Коментувати
Оксана
А вихователі в Ізюмському р-н. Харківської обл. отримують 8%. Чому? Чим вихователі відрізняються від вчителів? І чомусь ми ще повинні писати на 2-3 дні без оплати!!!
Світлана
Для Оксана: Не пишіть! Чому Ви боїтеся відстоювати свої права і інтереси?
Коментувати
Галина
От дійсно... А вихователі? Вони готують дітей до школи і в групах не менше 25 малят... А викладачі училищ, технікумів, університетів? Вони навчають дітей професії...Чого варта загальна освіта, якщо у людини в дорослому житті немає професії? І не будемо кривити душею (у кого діти в школі, ті точно знають), 95% вчителів ведуть приватне репетиторство з своїх предметів і, відповідно, викладають матеріал на уроках ТАК, щоб учням необхідне було їхнє ПЛАТНЕ репетиторство. І ти дай їм хоч 80% за престижність, а від репетиторства вони не відмовляться....хіба що ціни піднімуть, бо ж вони престижні...
Хвацько
Для Галина: шо ти мелеш, людино? І про 95%, і про те, що вчитель недовикладає на уроці... #шо_ти_мелеш!!????
Вчитель
До Галини. Ти якусь клепку маєш в голові??!!! Чи мислиш на рівні своїх п’ятирічних малюків,якщо ти вихователь.
Гість
Для чого робити такі недолугі висновки про репетиторство...подивіться реально на зміст програм, на те , скільки часу виділяється на закріплення тої чи іншої теми, на наповнюваність класів...подивіться на бажання дітей вчитися і відношення батьків до вчителів!!! НЕРЕАЛЬНО навчити дитину, яка не хоче вчитися...а як правило, таких більшість...І, до речі, не всі вчителі займаються репетиторством і не треба підводити всіх під одну лінійку, що не викладаються на уроках...і ще...а хто не дає можливості вихователям займатися тим самим репетиторством??? Зараз навіть дуже актуальна підготовка дітей до школи ...будь ласка,...
Коментувати
Світлана
А викладачам вузу на що надіятися, на яку надбавку. Коли буде підвищення викладачам, якщо на лекції більше 100 чоловік, то яка престижність буде..., коли практичні проводиш, коли у групі 42 студента, яка престижність буде....
Сергей Лимонов
Для Світлана: у вас сесія двічі на рік- зачекайте !
учитель
Або коли викладач у ВУЗІ на практичні захадить тільки привітатися, і це все навчання з тригодинної пари...
Коментувати
Шапка із Єнакієво
Ця Аня може і добра людина, але ій задурманили мізки оці соросоіди. Вчителю однаково важко чи 30 чи 15 дітей. Підготовка та ж. Перевірка зошитів це враховує. А престижність викладачу в пту чи коледжі не передбачено? Чого? Бо випускники Могили Академіі Маркарова і Новосад про них не знають. А ще і всім вчителям не вистачить, бо іх розтянуть. А мон беззубе і пусте...
оксана
а мелітопольські вчителі уже отримали наказ міськуо про те що надбавка за престижність з 01 01 2020 буде 5%
Павло
Для оксана: І вчителі Олевської ОТГ, Житомирської обл., отримали наказ про попередження про можливе зниження надбавки за престижність ( зараз вона становить 20%) з 01.01.2020р.
Марина
Тому що це покладено на місцевий бюджет,а говорити з трибуни можна що завгодно...
учитель
Уважно читайте. Про те що говорить Оксана і Петро в деяких містах давно знизили цю надбавку, бо так прописано в НОВОМУ законі про освіту. А Новосад і уряд пропонують, взяти це на плечі субвенції, а не місцевого бюджету. Нехай ще радуються, що тільки зараз урізали, дехто вже рік як отримує урізане з 20% до 10%, бо бач так міська влада вирішила, бо грошей бракує, причому нічого не порушує, бо так "гарно" коридор прописаний в законі
Коментувати
Наталія
В проекті Державного бюджету (до речі, проєкт)!!! Не треба ділити "шкуру невбитого ведмедя"!
Яна
А що вже гроші в бюджеті появилися? Надбавки платити не мають чим, а підвищення запланували і на папері й залишиться.Бо в нашій країні проектів безліч, та толку з них нуль.
Роман
"Ми платили заробітну плату за кількістю дітей, яка значно менша від реалістичної. А насправді це означає, що ми просто не доплачували останні 4 роки заробітну плату вчителям." - Де реакція податкової? Де реакція пенсійного фонду? І бюджет і пенсійний фонд недоотримали кошти! Де позов профспілок до суду? Міністр відкрито на всю країну заявляє про злочин, а ніхто й не чешеться! А казали, що будуть робити все по закону :( А щодо доплати, то може краще не доплату, а платіть за реальну кількість учнів реальну зарплату! А то знову махінації якісь запроваджуєте - субвенцію на 10 учнів, платимо за 5, а інші кошти як вийде, ну і щось там як доплати піде, може..., колись...
ого
Не давайте щоб потім відбирати. Вже одна влада встановила 20%, а інша порахувала, що цього забагато.
Сергей Лимонов
Для ого: ці відсотки повинні бути вкюченими до посадового окладу на законних підставах - а то знову скинуть на жебрацькі місцеві бюджети де миші з голоду вимерли давно ! Зате є привід для "гризні" і маніпуляцій адміністрації!
Коментувати
Оксана
А дошкілля? Так і залишиться на мізерній оплаті? Виявляється дошкільні заклади нікому не потрібні, а отже і праця ця не потрібна, якщо вона не оцінюється і не цінується державою. Закрийте всі дитячі садки. Кошти, що вивільняться передайте на зарплату депутатам.
Іван
Для Оксана: А дошкілля? Так і залишиться на мізерній оплаті? Відповідь: Так.
Коментувати
Іван
Саньок.Не меліть дурниць! Директор не може собі сам встановити доплату.Лише вищестоящий орган своїм наказом! А це не так просто. ідіть директором і гребіть лопатою гроші! Так,є всякі директори,але не так як вам ввижається!
Іван
Для Іван: Ідіть директором????????????????????????????, ох насміявся - так хто його такого неудобного, чесного і саме головне не свого візьме!!! Директори наші совок, "дрюкають" підлеглих (мається на увазі виплат) і прогибаються перед начальством.
Коментувати
Саньок
Свежо придание...Но верится с трудом. Наши директора обнаглели так, что себе уже давно платят 30%. а остальным - 5%. Своих не забывают. И без боя этот рычаг давления на учителей не отдадут.
Людмила
Для Саньок: Вам не пощастило з директором! І з методичним кабінетом!!! Не говоріть про всіх однаково!!!!
олійник валентин васильович
Саньок ! Поглян у відомость на зарплату і побачиш дуже цікаву річ : зарплата директора не найвища ! Оце якось так...
Олекса
Директора себе не зобидять і "лівих" уроків собі додадуть, аби ж вони працювали і виконували свої обов’язки а не видавалися "згрузивши всю роботу на вчителів.
Коментувати