Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діна
Напишіть будь ласка, хто знає точно :30% від посадового окладу чи тижневого навантаження? Буду вдячна.
Наталія
Для Діна: тижневого навантаження.
Світлана
Про яку престижність говоримо? Не отримали заробітну плату за грудень
Коментувати
Ніна
Неправда, навпаки забирають. З облоно прийшов наказ з усіх зняти 10! Залишити тільки тим, хто працює в НУШ
Анатолій
Для виплати 30% престижності треба змінити законодавчу базу, інакше все буде, як тепер (грошей не вистачає)
Маруся
І. Совсун: підвищення зарплат в бюджеті не передбачено Автор: Інна Совсун, народний депутат України. Проект бюджету не передбачає підвищення зарплат вчителям. Бюджетний комітет відхилив пропозиції освітнього комітету щодо збільшення на 5,1 млрд грн видатків на оплату праці педагогів. Також вчора ми почули заяву від профільного міністра про те, що збільшення заробітних плат педагогам має покриватись за рахунок місцевих бюджетів. На жаль, це є свідченням відсутності чіткого і зрозумілого підходу щодо вирішення питання з оплатою праці вчителів у уряду та монобільшості. Це є однією з причин, чому ми не можемо підтримувати проект бюджету на 2020 рік. Ми зі свого боку відкриті до обговорення та напрацювання прозорих та зрозумілих підходів формування заробітної плати педагогів, у тому числі - у рамках роботи над новим законом про середню освіту. Подані нами правки до законопроекту передбачають, що зарплата вчителів має становити від 10 до 18 тисяч гривень. Оригінал
Людмила
А як же інші педагогічні працівники?! Наприклад, методисти ЗВО IV рівня акредитації!?
Євгенія
Досить вже знущатися над вчителями!!! 14 розряд у 2019 році 5113,9, а в 2020 буде 5086,84 грн. Де ж підвищення? Цілий рік учителя чекать на суттєве підвищення в січні, яке не змінюється протягом року. І що? Ціни ростуть, оплата праці збільшується, а зарплата вчителя уходить вниз! ЩО Ж ВИ РОБИТЕ!!!
Маруся
Для Євгенія: Не о том переживаете. Какое может быть повышение, если после "рэволюции огыдности" стала промышленность. Заводы сокращают работников, заводы продаются, производство сократилось до уровня плинтуса. А значит, нет поступлений в бюджет. Образование - потребители, а не производители. Работу делают нужную, важную, но зарплату получают благодаря тем, кто деньги ЗАРАБАТЫВАЕТ для государства. Лучше бы переживали за экономику, от которой напрямую зависят зарплаты образования, переживали бы, что детей делают ущербными, благодаря переписанной истории, героизации фашистов и нацистов и запрета РУССКОГО ЯЗЫКА. А вам бы только гроши да харчи хороши. СТРАНУ РАЗВАЛИЛИ и учителя, которые стали американскими шавками, празднующие в школах американские праздники, очень в этом развале помогают.
Юрій
Відносно амереканських - не знаю, а те, що не будуть кацапськими шавками - це дуже добре... А історію вчити треба - от ми й вчимо, СВОЮ, не кацапами переписану...
Olga
Для Юрій: Не СВОЮ, а америкою написану. Так говорити чесніше.
Коментувати
Лариса
Доброго дня, скажіть будь ласка, а для дошкільних працівників заложено у бюджет 30% за престижність? Чи як завжди на місцеві бюджети розраховувати, а це означає 5%, скоро не буде кому виховувати малюків.
Геннадій
Шановне міністерство,що за дурні закони ви прийняли? В мене педстаж 33роки вийшов на пенсію по віку і неможу получити десятикратної виплати бо немю пед. стажу 35р. Це абсурд. Тоді нехай виплатять восьми кратну виплату. тільки не говоріть ,що ви не винні, Для себе все зробили б .
Мирослава
Шановні колеги ЗАСПОКОЙТЕСЯ ! Ще ніхто нічого нікому не добавив.Поки що все- обіцянка-цяцянка, а ми гриземося.
Владислав
Чому на даний момент всім вчителям нашого району знімають 20 відсотків з зарплати
Сергей Лимонов
Для Владислав: Бо ЗЕ сказав : "Кінець епохи зубАжіння"
Коментувати
Олена
Працювала багато років у школі, але коли перейшла працювати керівником ДНЗ пробачила, що вихователів не беруть до уваги, коли про цих людей будуть іноді згадувати? Вихователі дають основу для роботи вчителів. То ж чому вчителеві підвищують відсотки за престижність? А вихователям підвищують чи ні?
Антон
Керівник галузі, що жодного дня не пропрацював на нижчих - основних та складових професіях цієї галузі в жодному разі не може бути її керівником. Ось в чому основна причина наших бід. Будь то освіта, транспорт чи інше.
Людмила
Цікаво, а ДНЗ та ВНЗ-ми що не люди, в цьому році в нас цю надбавку взагалі забрали. Я особисто працюю у ВНЗ, але отримую на руки 3.600,кожного дня на дорогу витрачаю по 50 грн,звісно ці кошти за декілька років ніхто не повернув, маю дві вищі освіти,чому ми знову в тіні,що це за дискримінація.
Іван
Для Людмила: ВНЗ- клас!!! Махнусь з Вами не "глядя". Ви в школу, я в ВНЗ. Теж маю дві вищі, перша з червоним, друга за ????. В ВНЗ місця не було. Тільки школа????. Так що школа Вас завжди чекає, якщо не подобається ВНЗ.
Пані Олена
Нікого школа не чекає. Не з усіма дипломами, що дають право викладати у ЗВО, можна викладати в ШКОЛІ! І Вы така цікава "махнусь не глядя " - ну от і с користувалися б своєю порадою і пішли б в ЗВО. А там бы дізналися про обов’язкові дві фахові та одну Scopus / web of science на рік, не кажучи про багато інших підробиць - от мені цікаво, як би ви тоді заговорили.
Местный
Для Іван: а в системе ПТО преподавателем или мастером не хотите? Я с удовольствием поменяюсь. Ни надбавок, не повышений, ничего... всё только учителям и школам.
Коментувати
Петро
Є ще одна лазійка для місцевих чиновників, якою воникористуються. Це оплата проїзду до місця роботи і у зворотньому напрямку. З приходом до влади порошенкової команди на місцях одразу вчителі вимушені їздити за власні кошти. І ось виходить, що при мізерних зарплатах, вчитель ще й на проїзд витрачає щомісяця до тисячі гривень. А роботу у віддалених школах, як правило мають молоді вчителі, у яких і неавантаження невелике і, відповідно, зарплати маленькі
Сергей Лимонов
Для Петро: ЗЕ тобі допоможе! Він же " не лох "!
Сергей Лимонов
Для Петро: З приходом порошенківського Гройсмана -зарплату підвищували в рази ! І щороку! А ЗЕ президент намолотив язиком брехні "три мішка вовни ..." З 4000 тисяч доларів- до примарних 9 % та ще примарніших 30? (20 % ?) -престижності! Так що не квакай-не всі тут склеротики і дурні !
Коментувати
Ольга
Скільки вчитель, який індивідуально навчає дітей з особливими потребами, повинен отримувати надбавки 20 чи 10 % ? Підкажіть, буду дуже вдячна.
bob
Для Ольга: ВЧИТЕЛЬ ДЛЯ дІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ МАЄ ОТРИМУВАТИ 25 ПРОЦЕНТІВ
Ірина
А можно посилання на документ (з номером і датою)?
Марина
Я работаю с детьми з особливими потребами, у меня 3 детей, и у меня всего доплата 5%
Коментувати
Влад Ром
Коли вже буде переглянута вся шкільна програма, навіщо вона потрібна в таких об’ємах в сучасному житті? Думку вчителів можна не враховувати бо для них головне чим більше уроків тим більше зарплата. Чому в дорослих є обідня перерва з годину а у дітей немає, завжди було цікаво знати. Коли вже будуть навчати тому щоб на запиьання навіщо це потрібно була чітка відповідь, а не для загального розвитку.
апавп
Для Влад Ром: "чим більше уроків тим більше зарплата."яке ж ти дурне, кому потрібні ті перевантажені програми.
Сергей Лимонов
Влад Ром - це ,мабуть , Костогриз пробрався на гілку знову!
Коментувати
Naman
Do you think that this should be implemented throuout the globe? will it benefit the teachers in any respect? if yes the how? Thank you
Сергей Лимонов
Для Naman: What`s the fuck is this ?"The how" is really "know how" in English grammar!
Коментувати
Тетяна
Доброго ранку! Я не знаю як у кого, але у нашому районі вчителям, які викладають у класах НУШ взагалі зняли за престижність (у нас правда всього 10% в районі начисляють), бо сказали, що ми отримуємо 20 % за НУШ. Чому? І кому жалітися?...
Сергій - чоловік вчительки
... сама пані МІНІСТЕРКА визнає ПОРУШЕННЯ закону протягом останніх 4 років ... Питанння. КОЛИ буде виплачено "недоплачену" зарплату за чотири роки???
Ирина
Для Сергій - чоловік вчительки Когда в судебном порядке будет доказано это нарушение. В нашем случае, это означает не очень скоро или никогда.
Коментувати
Катя
Я буду рада, бо як вихователь ми отримуємо 10% вже рік, а зарплата мінімальна. Прожити на 5000 і працювати до 20’00 дуже весело.