Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vika
Шановна Новосад не хоче перевірити реальні надбавки?! Давайте влаштуємо флешмоб з корінцями та покажемо реальну картинку!
колега
Для Vika: КЛАСНА ІДЕЯ. А Новосад це ж кабінетний теоретик! Нехай би спустилася на землю та побачила реальність.
Коментувати
Марго
а про вихователів дитячих установ забули? як на мене в них набагато важча робота ніж у вчителя-прадметника. а про вихователів продовженого дня? а гуртки? музична школа? там теж люди на мізерну запрлатню працюють.
Нінель
А що буде з НУШ? НУШ лопнула як мильна бульбашка? Платили за НУШ 15%, до того ж парт, дошки, дидактичного матеріалу не дали, спирали на те, що немає грошей, а тепер взагалі 5%. Для чого було це все затівати? Гайворонський р-н, Кіровоградщина.
Олег
Для Нінель: Чернігівська обл. Ічнянський р-н За НУШ вчителям 1,2 класів доплата 0%
нінель
Крутезно!!!! Добре що міністрам добавили з 1 січня зарплату у 2-3 рази, а про вчителів лиш пишуть, що добавлять 9% чи 8% , то гроші є, то вже немає. Скоро вже підуть із шкіл ще й ті вчителі, які залишилися, бо дореформувалися так, що будемо по світі всі їздити, щоб доробити до пенсії. якщо ще доживемо і ту пенсію доженемо.
колега
Так, добавлять 9%, а віднімуть 10% ( cтавка з січня 2020 не 18 год, а 20 год), ще й зекономлять собі на премію 1%
Коментувати
Марія
Що говорять у міністерстві, пишуть, а насправді того нема. Сьогодні, 13.01.2020, нам дали, усім учителям школи "Попередження про можливу зміну розміру надбавки за престижність педагогічної праці" до 5% з 01 березня 2020 року. Це Кіровоградщина, Гайворонський р-н.
Настуня
Для Марія: З цими питаннями до адмістріції! Хто у вас там зараз? Архип, Грабовий, Клименко... Врешті решт, до Гродзіцького! Нехай виплачують, як то має бути по Закону. Людей скорочують, оптимізація в дії, а коштів все одно немає. В Кропивницькому отримую 20%.
Вчитель
Настуня, по закону, якраз надбавку за престижність мінімально і можна платити 5%. Нічого місцеві депутати і чинуші не порушать виплачуючи 5, а не скажімо 10 чи 15.
Коментувати
Яка надбавка?
Яка надбавка? А что творят ещё и отделы образования при ОТГ! Тётя Новосад вообще в курсе? Гнать всю чиновничью братву куда подальше,а их многотысячные зарплаты- простым учителям!
"Учитель"
Харків, надбавка за престижність - 5 % . Пані міністр, Ваші слова, та до місцевої влади в уші! Перепрошую, але Ви нічого не хочете міняти!
Позашкілля
А коли ця набавка почне працювати, в якомв місяці??? А взагалі, щодо мене при нормі 15 , ходить 18 дітей. Позашкілля. І ще, я підходила до бухгалтера вона сказала ніяких надбавок НІМА.нету.нічого!?
Катерина
А в дошкільників дітей якраз по нормі ходить?! Замість 16 діток 30, та замість 20 - 45.
Jokersha
Та що ви, престижність аж пре) Престиж і вчительська зарплата- це оксюморон))) З мене мої діти сміються, кажуть:" Мам, шукай іншу роботу "...Це- реально ганьба! Люди добрі, ви знаєте, що за законом зарплатні одного з дорослих має вистачати і на 1 дитину. Ви собі можете уявити, як годувати, ростити дитину на 6 тис?!! Тьотя Новосад, астанавітєсь, отямтесь! Своім міністрам- по 90 тис оклади, укрпоштівцю- 2 млн, а нам тут про якусь престижність на 3- х копійках впарюєте???!
Ірина
Для Jokersha: а як на мінімальну заробітну плату живуть? Без репетитерства і подарунків. Робочий день з 8.00 і до 17.00. Відпустка 24 дня.
Квітка
Для Катерина: обіцяють платити за реальних дітей? Таж потім норму збільшать, а що робити сільським вчителям, де кількість дітей може бути меншою? Будуть платити копійки?то що, будемо рівнятись на гірше становище? То давайте всім зробимо зарплату на рівні мінімальної! І, зрештою, хто на що вчився...
КвіткаI
Від слів "то що, будемо рівнятись на гірше? ---то коментар для Ірини
Коментувати
Віта
Про яку надбавку можно говорити коли дітям старших класів відмінили харчування із 13.01.2020.Сказали носити із собою,оце так реформа.Ми батьки оплачували обід своїх дітей самі,а це 22грн.за день.І це відмінили.
Наталя
Для Віта:у нас з 1 першого класу оплата харчування - це проблема батьків.
989
Для Віта: як це відмінили з 13.01.2020? Для старших класів харчування і не було ніколи. харчували лише молодші класи і то, це стало необов’язковим вже роки 2-3. Якщо в місцевому бюджеті є кошти, то рішенням місцевих депутатів можуть виділити кошти на харчування дітей в школі, а якщо немає і на зарплату вчителям, то ніхто ваших дітей крім вас годувати не зобов’язаний.
Диана Боцян
школа .учителя.опять-школа.учителя! а где детские сады? КТО о воспитателях вспомнил? часовая нагрузка в два раза больше---зарплата в два раза меньше! выживаем как можем! профсоюзу до нас дела нет! министру тоже! почему начали с начальных классов реформу и напрочь забыли о детских садах? ЭТО как строить здание без фундамента! у нас работа не легче учительской ЗГАДАЙТЕ ПРО ВИХОВАТЕЛІВ!
Коментувати
Лілія
У нас було 10%, а з лютого буде 5%.А заробітну плату за грудень ще не дали, то це як???
Олена
А нам повідомили, що ми взагалі не будемо отримувати надбавку, бо немає фінансування! Кременчук
ирина сердюк
Вчора, в суботу, підписали наказ: вчителі НУШ отримуватимуть - 20%, вчителі СУШ - 15%. Мелітополь
Ольга Столяр
А що для Дошкілля? Ми пролітаємо знову? Все тільки для шкільних вчителів! Їм в котре піднімають і доплачують. Поясніть чому ми не такі педагоги? Чому ми не заслуговуємо підняття зарплат, премій та одноразових доплат?
farbolys
Для Ольга Столяр: Це тому що ми не так переживаємо за себе, як заздримо тим кому підвищили.
Віта
Для Ольга Столяр: Цілком з вами згодна,ваша праця має більше цінитися.
Коментувати
инна
А вихователями ні 10% з 1.09.19, ні 30%. Ні премій взагалі ніяких. Не на день вихователя, не в кінці року. Взагалі - нічого!!! Як двірникам або няням. А освіта відповідна потрібна!!!
АVG
Для инна: тому.що дошкільнята себе не захищають..
Коментувати
Віталій
Які 30% надбавки? І з чого їх брати? Місцеві бюджети тріщать по швах, децентралізація офігенна - з малих районів і ОТГ підприємства, які є на їх територіях перереєстровуються у великих містах, а ви на місцях виділіть 30%. Це ж пряма травля людей на місцеву владу. Що ви творите там, спустіться на землю та подивіться людям у вічі.
Ярина
На Івано Франківщині,а саме Рогатинський район же й залишили лише 5 відсотків надбавки,з грудня місяця зняли 15 відсотків. Тому пані Ганно Новосад працюйте і наділі в тому ж дусі!
Марущак Полтава
Для Ярина: Ви, пани заходенці, найперші руйнували радянську владу, трощили основи школи, топтали соціальні завоювання: житло, путівки, лікування... Тож іжте ,те що замісили....
Олекса Позняк
Для Марущак Полтава: не западенці винуваті а придурки совки. Поляки зразу взяли курс на Європу і нато, тож зараз по ВВП обігнали навіть Португалію. На кожного поляка 25 000 євро а у нас 2000. Чому? Бо Марущаки в расею тягли , Чорновола не вибрали. Бовталась Україна туди-сюди як г... в ополонці, тепер без Криму і донбасу з при4урком презедентом в дупі
Olga
Для Олекса Позняк: О, и здесь Позняк умные мысли мыслит, всем советы раздает. А в школе сказал завуч деньги сдать - первым несет, пример другим показывает "правильное решение!". Но потом того же завуча в паблике обгадит, скрывшись под чужим именем.
Коментувати
Людмила Ваврищук
Нещодавно нас довели до відома, що в Івано-Франківській області є такі райони, де неможливо поставити надбавку 20%, тому, щоб не порушувати законодавство нам залишать всього 5%. Хіба це не є порушенням? І як планується збільшити аж до 30%, якщо в реальній дії зменшення!? Я, нажаль, як молодий спеціаліст бачу всього один варіант виходу з такої ситуації. І жодні разові виплати не змусять залишитись, яким би фанатом своєї діяльності не була б. Бо в тім той річ, що ключове слово "разова", а так щодня почуваєшся в цілковитій незахищеності, коли будь якого моменту тебе можуть довести до відома про зниження й так мізерної заробітної плати. Про яку престижність педагогічної діяльності можна говорити!?
Роза
Для Людмила Ваврищук: Ні, це не порушення. Бо в законі України " Про освіту" це гранично допустимі відсотки.
Коментувати
Козак
на Франківщині хочуть залишити 5% в примусовому порядку, ніхто не збирається підписувати на зменшення!!!
Наталія
Сьогодні підписалися в наказів про зняття 10% із заробітної платні.Чому в ЗМІ про це не говорять,яке підвищення????