Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гаталя
Ось не розумію цю пані Новосад. До вчителів вони мають відношення,а до вихователів ні. Це як? Тобто, дошкілля - це не є освітою. До яких пір ви будете знущатись над дошкільною освітою.
Ярослав
Дошкільні і позашкільні заклади "Позагрою". Їм мінімальної зарплати не виплачують. І ще. " усім без виключення регіонам". Українською мовою "без винятку"... освіта!
Джон  Маквейн
Ганна Новосрак!))) Сракою говорить, бо все це не більше ніж сракотень! Ця висерка така ж міністр як Зеледобло президент! Ця тварюка тільки вміє сосати й відпрацьовувати бабло за імітацію діяльності!
Юлія
А як же вихователі???? Зарплати 3500 і це вже з 10% престижності. Де справедливість?
Вчитель
Для Юлія: Стули будь-ласка писок... І то негайно
Коментувати
Ирпень
В бухгалтерии сказали, что это все фейк или же министр снова ’’ляпає шопопало’’. А также добавили:’’ если верите всему, что министр пишет в фейсбуке, пусть фейсбук вам зарплату и платит’’. Вот так и живем. Киевская обл, город-герой Ирпень
Ірина
Скажіть, будь ласка, чи отримаю я на кінець року 21000 грн, якщо працюю за трудовою угодою?
Бухгалтер
Для Ірина: Так, ви отримаєте 21000 грн та одне табарно із занесенням в трудову книжку
Евгенія
А якщо в декретній відпустці???то не отримаю?
Коментувати
Микола
В нас теж на січень лише на 5% вистачає. Можливо міністерство планувало виплати в лютому.
вихователь
А вы знаете.люди добрые! У меня такое впечатление . что наши коментарии никто не читает и читать не собирается! Так себе ----перекрикиваемся между собой о чем душа болит ! Образование--да кому оно надо! Министерству нашему на нас наплевать! Я в этом глубоко уверен! Им бы свой карман набить! И по 30% и по 100% себе любимым!Простите меня .но я улудшений не вижу ! Все как было!
Джигит
Для вихователь: Иди работай за идею, образование твоё никому не сдалось
Коментувати
Лариса
А вихователям дошкільних закладів освіти теж надбавка за престижність буде 30/ ? Чи знову дошкільників залишаються без підняття окладів а надбавки на плечі місцевих бюджетів???
Лілія
Для Лариса: Нам з 20 урізали до 10%. Дякуємо за підвищення (((
Учень 176
Для Лариса: За ідею працюй, невігластка
Їх
Навчився читати і писати навчай своїх дітей сам. Не забудь пройти сертифікацію.
Коментувати
Костянтин
Якщо буде субвенція з центрального бюджету, то виплата надбавки - суто технічна справа. Тисніть на місцевих депутатів, щоб вчасно проголосували зміни до місцевого бюджету
Ольга
А у вузах підняття зарплати не передбачається? Зняли навіть надбавки за національний.
Стас
А дитячо-юнацьким спортивним школам, чому не можна отримувати хоча б 20%, і 30 теж не плохо.
Лілія
нам обіцяли 7 відсотків,бо в місцевому бюджеті немає коштів. Підволочиськ Тернопільська обл.
Володимир
Для Лілія: а де місцеві освітянські профспілки? Є у вас лідери, чи всі перелякані? Збирайте підписи під колективною заявою і подавайте її місцевим органам влади (сесії). Якщо не реагують, подають заяву до місцевої прокуратури із вимогою відкрити кримінальну справу із занесенням до єдиного реєстру. Я, викладач технікуму, 43 роки пед стаж. Оберіть мене головою профспілки освітян і через тиждень вони будуть думати як підвищувати нам зарплату кожні пів року. Не жартую. Перетворили вчителя в бидло, грпошей нема. А гребти мільйонами собі ?
Вчитель
Володимир, читали https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/373-2011-%D0%BF? Чи тако, аби повітря збурювати. То ж сказано втлка від 5 до 30%. Депутати місцево рівня приймають - бабла немає і встановлюють 5%. По факту прокуратурі немає за що зачепитись, закон не порушено. Засумніватись прокуратура зможе лише коли перерахує весь місцевий бюджет і дійно переконається, що гроші на більше ніж 5% є. Але механізму такої перевірки у них немає і місцеві депутати з керманимачи про це знають....
Вчителька
Для Володимир: Отож і сидять такі як ви пенсіонери, займають місця... На пенсію йди вже, ще й жаліються, ну попрацював для себе, йди для внуків поживи,завжди отакі вчителі в нас, як не сиве - то паршиве
Коментувати
Наталя
Сьогодні нам директор сказала, що на престижність не вистачає коштів. Тому будуть платити 5%. м. Шепетівка, Хмельницька обл.
Вчитель
Для Наталя: Класика, думаю так всі міські депутати на чолі з головою міста прийняли. Закон дозволяє, нафіга їм більше виділяти з бюджету....вони краще ті гроші направлять туди де їх можна "пропиляти".
Коментувати
Леся
А вихователям дошкільних закладів освіти теж надбавка за престижність буде 30/ ? Чи знову дошкільників залишаються без підняття окладів а надбавки на плечі місцевих бюджетів???
Андрій
А це правда, що вчителі які мають менше 10 років стажу отримають 21000 грн? Звідси 2 запитання: 1) коли це відбудеться, якого місяця? 2) якщо моя дружина працює в школі з період 20.08.2010 а на кінець відпустки припидає 15.06.2020, Вона отримає ці гроші чи ні ???
Тетяна
Для Андрій: ні. Отримають ті, у кого не буде стажу 10 років, станом на грудень місяць, оскільки виплату обідцяли саме тоді
Альона
Але писали, хто працю менше 10 років, отримає виплату станом на 01 січня 2020 року
Коментувати
Віталій
Сьогодні у ДНЗ м.Кам’янське директорка заявила, що підвищення заробітної плати у місті не планується, а відрахування до профспілки збільшаться. Питання: навіщо така профспілка, яка не відстоює права працівників, а збільшує витрати на своє утримання, притому, що згідно новому Трудовому закону профспілки перетворюються у весільного генерала
колега
Для Віталій: То пишіть заяву та виходьте з такої профспілки!
Колега1
Точно) давно вже вийшов, то пережиток минулого, а гроші із наших ЗП йдуть на ЗП працівників профспілки) Проста математика: кілька років тому до профспілки кожного місяця я платив близько 70 грн. 70*12=840 грн. 840*4=3360 грн заплативза 4 роки проведені в профспілці, а за це двічі отримав коробку цукерок під новий рік, і одного разу вона була прострочена. Питання де мої 3280 грн????
Вчитель
А ви без директорки мізки вмієте включати? Підвищення у січні відбулося у всіх вчителів незалежно від директорок і міських чиновників і причиною то стала мінімальна, яка сягла 4700, автоматом у всіх циферки в зарплатах збільшились...тільки кому від того легше, якщо інфляційні процеси давно поперереду тієї, навіть підвищеної зарплати
Коментувати
Дар'я
А мені цікаво, чи працюватиме це розпорядження відносно логопедів та логопедів, що працюють саме в системі охорони здоров’я? Ми такі ж логопеди (тобто вчились на пед (спец) факультетах) але якось всі надбавки нас оминають. Ми винесені до категорії "інші", тому не заслуговуємо на доплати. Хоча інтенсивність роботи така ж, або й більше. Це все, м’яко кажучи, прикро.
Альона
Для Дар’я: я теж саме і про психологів розмірковую
Коментувати
Вчитель
Коростень, Житомирська область, за престижність було 10% , а зараз ЗНИЗИЛИ до 5%!!! Решта куди, в кармани??? 30% це міф, тільки на папірцях....
колега
Для Вчитель У нас в районі 5%, в ОТГ(колишні колеги-сусіди) 30%!
Вчитель
Ого то ви ще з 10% жирували))). Видно хтось місцевому голові підказав - навіщо 10% платити, закон дозволяє і 5%
Коментувати
Альона
Нам сьогодні повідомили, що коштів не вистачить навіть на заробітну плану,а відрадження, заміни оплачувати не будуть. Уже надоїла уся ця брехня!!!